СКОНТО ООД

Малеш (Микрево) ще зимува на върха ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 17 Ноември 2009 16:39
 
Силната серия на Малеш (Микрево) в трета дивизия продължава 

С класическото 0-3 в Хаджидимово отбора на Малеш (Микрево) предсрочно стана есенен първенец в Югозападната „В” АФГ. Два кръга преди края играчите на Пламен Мицански са недостижими на върха в трета дивизия и ще посрещнат новата 2010 година като лидери в групата.

Успехът на стадион „Димитър Лекин“ бе осигурен с 2 гола на Деян Постоловски (25, 44 мин.) и един на Александър Симеонов (54 мин.). Това бе 15-та поредна победа за тима от Микрево.

Германея (Сапарева баня) изигра най-слабия си домакински мач от началото на сезона. Възпитаниците на Борис Кръстев отстъпиха в Бобошево с 0-2 срещу Витоша (Бистрица). В 15-та минута късмета им обърна гръб, когато Георги Шомев тресна напречната греда. Три минути след това Радослав Симеонов технично прати топката в мрежата на Стоилов за 0-1. В 43-та Пламен Стоянов фиксира крайното 0-2.

С попадение на Ванчо Стоилов 8 минути преди края Струмска слава (Радомир) отмъкна трите точки след 2-1 пред своя публика срещу Беласица (Петрич). Преди това Борислав Николов откри в 20-та минута, а Илко Опренов изравни за гостите в 73-та.

Миньор (Бобов дол) пък преодоля с 2-0 гостуващия Левски (Елин Пелин). Попаденията на стадион „Николай Кръстев – Шулц“ наниза Веселин Лозанов в 35-та и 70-та минута.

Кирил Беров (11 мин.) и Росен Стоянов (73 мин.) подпечатоха първата победа навън за Бенковски (Костинброд) от началото на първенството. Футболистите на президента Красимир Гачев надвиха с 0-2 състава на Нови Искър.

Хебър (Пазарджик) загуби безславно като домакин на Перун (Кресна) с 0-2. Гостите взеха победата с попадения на Емил Драчев в 11-та и 81-та минута.

В доста напрегнат и нервен мач Велбъжд (Кюстендил) и Сливнишки герой (Сливница) не излъчиха победител, завършвайки 1-1. Двубоят ще се запомни и с трите червени картона, които употреби главния съдия Йордан Воденичаров от София.

Янко Янков изведе домакините напред в 5-та минута, а в 13-та Марк Григоров възстанови равенството.

 
Следете ни в:

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)38+6488
 2 Витоша (Бистрица)38+5681
3Чавдар (Етрополе)38+5080
4ФК Кюстендил38+4980
 5 Оборище (Панагюрище)38+1874
6Балкан (Ботевград)38+2471
7Банско38+2068
8
Пирин (Гоце Делчев)38-351
9Гранит (Владая)38-2048
10
Рилски спортист (Самоков)38-848
11Пирин (Разлог)38-147
 12 Костинброд38-946
 13 Надежда (Доброславци)38-1246
14Септември II (София)38-1345
 15 Сливнишки герой (Сливница)38-344
16Ботев (Ихтиман)38-1543
 17 Вихрен (Сандански)38-1243
18Хебър II (Пазарджик)38-1341
19Пирин II (Благоевград)38-5817
20Левски (Чепинци)38-1143
 Есенно класиране Крайно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 65 посетителя в сайта

Приятели

. .
.