СКОНТО ООД

Малеш (Микрево) ще зимува на върха ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 17 Ноември 2009 16:39
 
Силната серия на Малеш (Микрево) в трета дивизия продължава 

С класическото 0-3 в Хаджидимово отбора на Малеш (Микрево) предсрочно стана есенен първенец в Югозападната „В” АФГ. Два кръга преди края играчите на Пламен Мицански са недостижими на върха в трета дивизия и ще посрещнат новата 2010 година като лидери в групата.

Успехът на стадион „Димитър Лекин“ бе осигурен с 2 гола на Деян Постоловски (25, 44 мин.) и един на Александър Симеонов (54 мин.). Това бе 15-та поредна победа за тима от Микрево.

Германея (Сапарева баня) изигра най-слабия си домакински мач от началото на сезона. Възпитаниците на Борис Кръстев отстъпиха в Бобошево с 0-2 срещу Витоша (Бистрица). В 15-та минута късмета им обърна гръб, когато Георги Шомев тресна напречната греда. Три минути след това Радослав Симеонов технично прати топката в мрежата на Стоилов за 0-1. В 43-та Пламен Стоянов фиксира крайното 0-2.

С попадение на Ванчо Стоилов 8 минути преди края Струмска слава (Радомир) отмъкна трите точки след 2-1 пред своя публика срещу Беласица (Петрич). Преди това Борислав Николов откри в 20-та минута, а Илко Опренов изравни за гостите в 73-та.

Миньор (Бобов дол) пък преодоля с 2-0 гостуващия Левски (Елин Пелин). Попаденията на стадион „Николай Кръстев – Шулц“ наниза Веселин Лозанов в 35-та и 70-та минута.

Кирил Беров (11 мин.) и Росен Стоянов (73 мин.) подпечатоха първата победа навън за Бенковски (Костинброд) от началото на първенството. Футболистите на президента Красимир Гачев надвиха с 0-2 състава на Нови Искър.

Хебър (Пазарджик) загуби безславно като домакин на Перун (Кресна) с 0-2. Гостите взеха победата с попадения на Емил Драчев в 11-та и 81-та минута.

В доста напрегнат и нервен мач Велбъжд (Кюстендил) и Сливнишки герой (Сливница) не излъчиха победител, завършвайки 1-1. Двубоят ще се запомни и с трите червени картона, които употреби главния съдия Йордан Воденичаров от София.

Янко Янков изведе домакините напред в 5-та минута, а в 13-та Марк Григоров възстанови равенството.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

КР  Оборище (Пан)1:2Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

КРСливнишки герой1:1ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)36+6285
 2 Витоша (Бистрица)36+4875
3Чавдар (Етрополе)36+4874
4ФК Кюстендил36+4674
 5 Балкан (Ботевград)36+2671
6Оборище (Панагюрище)36+1568
7Банско36+2065
8
Пирин (Гоце Делчев)36-248
9Гранит (Владая)36-1747
10
Рилски спортист (Самоков)36-747
11Пирин (Разлог)36+247
 12 Надежда (Доброславци)36-1943
 13 Сливнишки герой (Сливница)36-243
14Костинброд36-1043
 15 Септември II (София)36-1342
16Ботев (Ихтиман)36-1440
 17 Вихрен (Сандански)36-740
18Хебър II (Пазарджик)36-1338
19Пирин II (Благоевград)36-6013
20Левски (Чепинци)36-1033
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)25+4857
 2 Брацигово26+3955
3Балкан (Варвара)26+2254
 4 Левски (Паталеница)26+4053
5Марица (Белово)25+2852
6Чепинец (Велинград)26+2046
7Сарая26+740
 8 Величково26-132
9Юнак (Ивайло)26-1528
10
Вихър (Ветрен)26-1927
11Локомотив (Септември)26-1627
 12 Родопи (Козарско)27-3326
13Тракиец (Главиница)26-3519
14Спартак (Калугерово)27-4618
15Тракия (Пазарджик)26-3917
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 29 посетителя в сайта

Приятели

. .
.