СКОНТО ООД

Смениха резервния съдия на областното дерби ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 12 Ноември 2009 21:30

 
 Иво Герасимов (вляво)

СК към ЗС на БФС – София направи промяна в съдийското назначение  за срещата от Югозападната "В" група между Чепинец (Велинград) и Бенковски (Пазарджик). Двубоят в неделя започва в 14 часа на градския стадион в курортния град.

След редовното заседания на комисията във вторник наряд за резервен съдия имаше Георги Караколев от Дупница. Днес обаче стана ясно, че той е определен за главен рефер на мача от Западната „Б” група между Пирин (Гоце Делчев) и Ком-Миньор (Берковица).
Затова съдийската комисия реши да смени Караколев.

Вместо него функциите на четвърти съдия ще изпълнява Иво Герасимов от Бобов дол.
Арбитърът от миньорския град е познат, както в „Чепинец“, така и в Бенковски (Пз), защото през този сезон свири по 1 мач на двата отбора.

Иво Герасимов ръководи домакинството на велинградчани срещу Места (Хаджидимово) на 4 октомври 2009 година. Велинградчани надвиха противника с 5-3.

Преди това той бе четвърти рефер на двубоя от I кръг между Витоша (Бистрица) и Бенковски (Пз), спечелена от домакините с 1-0. Интересното е, че срещата бе ръководена от двама рефери.  В 52-та минута на мача главния съдия Йонко Гергов получи сериозна контузия и се наложи дупнишкия адвокат да бъде заменен от резервния си колега Иво Герасимов.

Реферът от Бобов дол е единствения съдия този сезон, ръководил срещи в трета дивизия и на трите отбора от област Пазарджик.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXI кръг

24 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛЧавдар (Етр)0:3Витоша (Бистрица)
КРОборище (Пан)0:0Вихрен (Санд)
КРХебър II (Пз)0:2ЦСКА II (Сф)
КРРилски спортист1:2Костинброд
КРМиньор (Пк)1:0Септември II (Сф)
КРСептември (Сим)1:1Сливн. герой
КРБанско тиим1:0Балкан (Бот)
КРБотев (Ихт)2:0Левски II (Сф)
КРПирин (Рз)2:1Славия II (Сф)
КРФК Кюстендил0:0ЦСКА 1948 III (Сф)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 1 - XVI кръг

24 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

КРЗвезда (Семч)3:3Чепинец (Вел)
КРМарица (Белово)0:1Чико-Бунара (Бяга)

25 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЛевски (Рак)2:5Величково
КРЛокомотив (Септ)3:4Левски (Пат)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - XVI кръг

24 февруаври 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

КРБрацигово8:0Спартак (Кал)
КРТракия (Мирянци)1:2Вихър (Ветрен)

25 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРОборище II (Пан)4:0Тракиец (Глав)
КРСарая7:0Юнак (Ивайло)
КРЛозен1:8Балкан (Варвара)

Efbet лига - резултати и статистика

"Б" РГ - Пазарджик - XII кръг

25 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЛесичово1:0ФК Драгиново

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)21+3055
 2 ЦСКА II (София)21+2249
3Вихрен (Сандански)21+939
4Балкан (Ботевград)21+436
 5 Рилски спортист (Самоков)21+536
6Сливнишки герой (Сливница)21+136
7Банско тийм21+131
8
ФК Кюстендил21+1130
9Ботев (Ихтиман)21-129
10
Витоша (Бистрица)21-228
11Левски II (София)21+326
 12 Септември II (София)21 026
 13 Септември (Симитли)21-424
14Хебър II (Пазарджик)21-423
 15 ЦСКА 1948 III (София)21-920
16Славия II (София)21-2117
 17 Оборище (Панагюрище)21-2717
18ОФК Костинброд21-2016
19Пирин (Разлог)21-2115
20Чавдар (Етрополе)*21+2341*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

ЮЗ Трета лига - XXII кръг

2 март 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

СЛКостинброд3:0Чавдар (Етр)
15:00Славия II (Сф)-:-Оборище (Пан)
15:00Витоша (Бистрица)-:-Хебър II (Пз)
15:00ЦСКА II (Сф)-:-Пирин (Рз)
15:00Левски II (Сф)-:-Рилски спортист
15:00Септември II (Сф)-:-Септември (Сим)
15:00Балкан (Бот)-:-Ботев (Ихт)
15:00Сливн. герой-:-ФК Кюстендил
15:00ЦСКА 1948 III (Сф)-:-Банско тиим
15:00Вихрен (Санд)-:-Миньор (Пк)

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)14+3034
 2 Чепинец (Велинград)15+2730
3Левски (Паталеница)14+1224
4Марица (Белово)14+1021
 5 Величково14-1615
6Локомотив (Септември)14-413
7Звезда (Семчиново)15-388
8
Левски (Ракитово)14-536
9
Хебър III (Пазарджик)14+3230*
10Спартак (Пещера)0 00
 *Хебър III (Пазарджик) преустанови участие

"А" РГ - Пазарджик, гр. 1 - XVII кръг

2 март 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

СЛЛевски (Пат)3:0Хебър III (Пз)
15:00Марица (Белово)-:-Звезда (Семч)

3 март 2024 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Левски (Рак)
15:00Величково-:-Локомотив (Септ)
 Чепинец (Вел)-почива

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)16+7248
 2 Брацигово16+5437
3Сарая16+2333
4Оборище II (Панагюрище)15+925
 5 Вихър (Ветрен)15-123
6Лозен16-3217
7Тракия (Мирянци)16-1516
8
Тракиец (Главиница)16-3111
9
Спартак (Калугерово)16-3110
10
Юнак (Ивайло)16-484

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - XVII кръг

2 март 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Балкан (Варвара)-:-Брацигово
15:00Тракия (Мирянци)-:-Оборище II (Пан)
15:00Вихър (Ветрен)-:-Лозен

3 март 2024 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Спартак (Кал)-:-Сарая
15:00Юнак (Ивайло)-:-Тракиец (Глав)

Кой е тук?

В момента има 31 посетителя в сайта

Приятели

. .
.