СКОНТО ООД

Финалът за ветерани във Велинград в снимки ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 11 Ноември 2009 23:21
 
 Отляво надясно: Емил Спасов, Динко Дерменджиев, Валентин Чакъров, Иван Лебанов, Стефан Павлов - Фифи Перото, Жанет Бърдарска, Христо Илинов

 
 Преди началото на финала във Велинград...

 
 Двата отбора се поздравяват...

 
 „Сини" и „жълто-черни" преди головото шоу във Велинград...

 
 Отлично настроение преди първия съдийски сигнал на Христо Ристосков...

 
 Снимка за спомен преди финал 2009...

 
 Резервната скамейка на Ботев (Пловдив)...

 
 Резервната скамейка на Левски (София)...

 
 Кмета на Община Велинград Иван Лебанов (най-вляво) по време на срещата...

 
 Гошо Гинчев (вляво) и колегата му Саид Ибраимов (вдясно) излизат за второто полувреме...

 
 Секретарят на АФЛ Валентин Чакъров награждава капитана на Ботев (Пд) Запрян Раков

 

 
 Даниел Боримиров (Левски) с първия си златен медал при ветераните...

 
 Отборът на Левски (София) - шампион за ветерани за 2009 година...

 
 Даниел Боримиров раздава автографи...

 
 Най-радостният миг - титлата е „синя“!

Всички подробности за срещата може да прочетете ТУК!

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXII кръг

2 март 2024 г. (събота) - 13:00 ч.

КРЦСКА II (Сф)1:0Пирин (Рз)

2 март 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

СЛКостинброд3:0Чавдар (Етр)
КРВитоша (Бистрица)2:0Хебър II (Пз)
КРЛевски II (Сф)5:3Рилски спортист
КРСептември II (Сф)0:0Септември (Сим)
КРБалкан (Бот)2:2Ботев (Ихт)
КРСливн. герой3:0ФК Кюстендил
КРЦСКА 1948 III (Сф)3:1Банско тиим
КРВихрен (Санд)0:1Миньор (Пк)

3 март 2024 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Славия II (Сф)-:-Оборище (Пан)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 1 - XVII кръг

2 март 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

СЛЛевски (Пат)3:0Хебър III (Пз)
КРМарица (Белово)5:1Звезда (Семч)

3 март 2024 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Левски (Рак)
15:00Величково-:-Локомотив (Септ)
 Чепинец (Вел)-почива

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - XVII кръг

2 март 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБалкан (Варвара)1:1Брацигово
КРТракия (Мирянци)1:4Оборище II (Пан)
КРВихър (Ветрен)3:1Лозен

3 март 2024 г. (неделя) - 11:00 ч.

11:00Спартак (Кал)-:-Сарая

3 март 2024 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Юнак (Ивайло)-:-Тракиец (Глав)

Efbet лига - резултати и статистика

"Б" РГ - Пазарджик - XIII кръг

3 март 2024 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Братаница-:-ФК Драгиново

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)22+3158
 2 ЦСКА II (София)22+2352
3Сливнишки герой (Сливница)22+439
4Вихрен (Сандански)22+839
 5 Балкан (Ботевград)22+437
6Рилски спортист (Самоков)22+336
7Витоша (Бистрица)22 031
8
Банско тийм22-131
9ФК Кюстендил22+830
10
Ботев (Ихтиман)22-130
11Левски II (София)22+529
 12 Септември II (София)22 027
 13 Септември (Симитли)22-425
14Хебър II (Пазарджик)22-623
 15 ЦСКА 1948 III (София)22-723
16ОФК Костинброд22-1719
 17 Славия II (София)21-2117
18Оборище (Панагюрище)21-2717
19Пирин (Разлог)22-2215
20Чавдар (Етрополе)*22+2041*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

6 март 2024 г. (сряда) - 15:00 ч.

СЛЧавдар (Етр)0:3Левски II (Сф)
15:00Оборище (Пан)-:-ЦСКА II (Сф)
15:00Хебър II (Пз)-:-Костинброд
15:00Славия II (Сф)-:-Вихрен (Санд)
15:00Септември (Сим)-:-Миньор (Пк)
15:00Банско тиим-:-Сливн. герой
15:00Рилски спортист-:-Балкан (Бот)
15:00Ботев (Ихт)-:-ЦСКА 1948 III (Сф)
15:00Пирин (Рз)-:-Витоша (Бистрица)
15:00ФК Кюстендил-:-Септември II (Сф)

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)14+3034
 2 Чепинец (Велинград)15+2730
3Левски (Паталеница)14+1224
4Марица (Белово)14+1021
 5 Величково14-1615
6Локомотив (Септември)14-413
7Звезда (Семчиново)15-388
8
Левски (Ракитово)14-536
9
Хебър III (Пазарджик)14+3230*
10Спартак (Пещера)0 00
 *Хебър III (Пазарджик) преустанови участие

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)16+7248
 2 Брацигово16+5437
3Сарая16+2333
4Оборище II (Панагюрище)15+925
 5 Вихър (Ветрен)15-123
6Лозен16-3217
7Тракия (Мирянци)16-1516
8
Тракиец (Главиница)16-3111
9
Спартак (Калугерово)16-3110
10
Юнак (Ивайло)16-484

Кой е тук?

В момента има 38 посетителя в сайта

Приятели

. .
.