СКОНТО ООД

11 медала за „Импулс” от Македония ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 05 Ноември 2009 21:45

Клуб по спортни танци „Импулс“ завоюва 11 от общо 12-те отличия за България на завършилото преди дни Открито първенство на Македония. В столицата на югоизточната ни съседка велинградските двойки за пореден път доказаха безспорната си класа.

Броени дни след завръщането си от Скопие най-младите състезатели на клуба се готвят да националния ефир на „Dancing stars 2“.  Откриването на хитовата ТВ продукция ще бъде на 8 ноември (неделя) именно с тяхно изпълнение.

Класиране на велинградските двойки в Откритото първенство на Македония

Деца

Дончев-Зеленогорова – два златни медала и дубъл в ЛА и СТ танци

Юноши младша възраст

Караджов-Виделова – първо и трето място в СТ и ЛА
Иванов-Баева – второ и първо място в СТ и ЛА

Юноши старша възраст

Каракашан-Глиндеман - две трети места в ЛА и четвърти в СТ танци
Попов-Манафова - четвърти в ЛА танци
Спасов-Йовска - трети в СТ танци

Младежи

Златарев-Георгиева - втори при младежи (СТ) и седми при състезателите над 19 год. (СТ)
Райков-Петрова - две четвърти  места при младежи  (ЛА и СТ)
Спасов-Клисурска - трето място при младежи (ЛА)

IDSF OPEN, валиден за световната ранглиста (състезатели над 19 години)

Гръчки-Димова - трето място
Ганев-Гаджева - шесто място

 
Следете ни в:

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)16+2939
 2 Чавдар (Етрополе)15+2134
3Балкан (Ботевград)17+731
4Сливнишки герой (Сливница)16+630
 5 Славия II (София)16+525
6Банско тийм16 025
7ЦСКА 1948 III (София)17-617
8
Септември II (София)17-517
9Ботев (Ихтиман)16-1015
10
Левски-Раковски (София)16-1615
11Пирин (Гоце Делчев)16-316
  

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил17+2534
 2 Вихрен (Сандански)15+1632
3ОФК Костинброд14+1132
4ЦСКА II (София)15+1724
 5 Рилски спортист (Самоков)16+824
6Оборище (Панагюрище)16-724
7Септември (Симитли)16+322
8
Левски II (София)15 016
9Гранит (Владая)16-1812
10
Пирин (Разлог)15-1811
11Надежда (Доброславци)17-374
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Брацигово13+3637
 2 Хебър II (Пазарджик)13+8632
3Левски (Паталеница)13+2025
4Локомотив (Септември)13-2118
 5 Марица (Белово)13-318
6Оборище II (Панагюрище)13+517
7Спартак (Калугерово)13-2713
8
Спартак (Пещера)13-2913
9
Тракиец (Главиница)13-2612
10Юнак (Ивайло)13-424
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)12+4736
 2 Чепинец (Велинград)11+3928
3Чико-Бунара (Бяга)12+2928
4Величково12+721
 5 Сарая11+118
6Лозен11-259
7Тракия (Пазарджик)12-286
8
Звезда (Семчиново)12-266
9
Вихър (Ветрен)11-443
  

Кой е тук?

В момента има 39 посетителя в сайта

Приятели

. .
.