СКОНТО ООД

Пернишки съдия ще дебютира в мач на лидера ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 04 Ноември 2009 21:23

 
 Симеон Петров (в средата) с колегите му Стоян Христов (вляво) и Йордан Александров (вдясно)

Сефте за сезона като главен рефер в трета дивизия ще направи Димитър Димитров от Перник. Той ще има задачата да се справи с мача между убедителния лидер Малеш (Микрево) и наредилия шест поредни загуби състав на Велбъжд (Кюстендил). Перничанина ще стане 57-мия арбитър до момента, който е бил главен рефер на мач в Югозападната „В” група през настоящия полусезон.

Добре позната съдийска тройка пък получи доверие за мача Беласица (Петрич) и Германея (Сапарева баня). Двубоят на стадион „Цар Самуил” е поверен на столичното трио Симеон Петров, Йордан Александров и Стоян Христов. Тази съдийска бригада е със статут „универсална” и е изкарала не едно и две напечени мегадербита в Югозападната трета дивизия.

Двубоят между Бенковски (Пз) и Струмска слава (Радомир) е в ръцете на Виден Стоянов от София.

 Сблъсъкът между Пирин (Разлог) и Миньор (Бобов дол) ще бъде ръководен от столичния съдия Ангел Баялцалиев.

 
 Димитър Димитров

 Бившия играч на Чавдар (Етрополе) - Людмил Павлов ще раздава правосъдие на срещата между Витоша (Долна Диканя) и Ботев (Ихтиман).

 Общинския шеф Ивайло Червилов ще надува свирката на срещата Левски (Елин Пелин) – Места (Хаджидимово). Наряда на шефа на „Спортни имоти“ – Благоевград може да се приеме като изненадващ с оглед на факта, че гостуващия отбор е от същата област, от която е и съдийската четворка.

 Спорът между отборите на Сливнишки герой (Сливница) и Нови Искър е възложен на Данаил Захариев от София.

 Дербито на „дънните риби“ във временното класиране – Бенковски (Костинброд) и Хебър (Пз) ще свири Иво Герасимов от Бобов дол.

 Както преди два кръга, нито един съдия от пазарджишко не бе назначен в среща от третия ешелон.

 Двама от реферите в областната съдийска колегия получиха назначения като асистенти в Източната „Б“ група. В съботния XII кръг панагюрецът Христо Шиндаров ще бъде първи асистент на Димитър Андреев от Кърджали на срещата Спартак (Варна) – Светкавица (Търговище). Колегата му Стойчо Димитров от Пазарджик ще бъде край тъчлинията на мача между Брестник и Добруджа (Добрич).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - отл. среща

10 април 2024 г. (сряда) - 17:00 ч.

КРОФК Костинброд1:0Славия II (Сф)

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

13 април 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

СЛЧавдар (Етр)0:3Септември (Сим)
КРОборище (Пан)2:1Сливн. герой
КРХебър II (Пз)0:4Миньор (Пк)
КРЦСКА II (Сф)3:1Балкан (Бот)
КРПирин (Рз)2:1Септември II (Сф)
КРБотев (Ихт)1:0Банско тиим
КРВитоша (Бистрица)0:1Левски II (Сф)
КРОФК Костинброд1:1Вихрен (Санд)
КРРилски спортист1:1ФК Кюстендил

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Славия II (Сф)-:-ЦСКА 1948 III (Сф)

"А" РГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - V кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:1Чико-Бунара (Бяга)
КРБрацигово1:0Марица (Белово)

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Оборище II (Пан)-:-Чепинец (Вел)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Величково
17:00Сарая-:-Левски (Пат)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - V кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРТракия (Мирянци)2:0Локомотив (Септ)
КРЗвезда (Семч)2:3Спартак (Кал)

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Левски (Рак)-:-Юнак (Ивайло)
 Тракиец (Глав)-почива
 Лозен-почива

Efbet лига - резултати и статистика

"Б" ОГ - Пазарджик - XIX кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБарикади (Стрелча)0:2ФК Драгиново

Обл. п-во за деца U15 - XV кръг

13 април 2024 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)2:1Брацигово

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)29+4175
 2 ЦСКА II (София)28+3166
3Ботев (Ихтиман)29+949
4Сливнишки герой (Сливница)29+1049
 5 Вихрен (Сандански)29+848
6Балкан (Ботевград)28+544
7Левски II (София)28+1040
8
ФК Кюстендил29+740
9Рилски спортист (Самоков)29-339
10
Септември II (София)29+437
11Витоша (Бистрица)29-336
 12 Банско тийм29-835
 13 Септември (Симитли)29-433
14ЦСКА 1948 III (София)28-432
 15 ОФК Костинброд29-1832
16Оборище (Панагюрище)29-2930
 17 Славия II (София)27-1527
18Хебър II (Пазарджик)29-1626
19Пирин (Разлог)29-2426
20Чавдар (Етрополе)*29-141*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)13+3537
 2 Брацигово13+2627
3Чико-Бунара (Бяга)13+1527
4Марица (Белово)13+517
 5 Чепинец (Велинград)12+715
6Оборище II (Панагюрище)12-1713
7Сарая12-1612
8
Левски (Паталеница)12-710
9
Вихър (Ветрен)12-187
10Величково12-316
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)21+326
 12 Лозен21-3026
13Тракия (Мирянци)21-1822
14Звезда (Семчиново)21-3717
 15 Спартак (Калугерово)21-3616
16Тракиец (Главиница)21-3914
17Левски (Ракитово)20-6012
18
Юнак (Ивайло)20-587

Кой е тук?

В момента има 23 посетителя в сайта

Приятели

. .
.