СКОНТО ООД

Пернишки съдия ще дебютира в мач на лидера ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 04 Ноември 2009 22:23

 
 Симеон Петров (в средата) с колегите му Стоян Христов (вляво) и Йордан Александров (вдясно)

Сефте за сезона като главен рефер в трета дивизия ще направи Димитър Димитров от Перник. Той ще има задачата да се справи с мача между убедителния лидер Малеш (Микрево) и наредилия шест поредни загуби състав на Велбъжд (Кюстендил). Перничанина ще стане 57-мия арбитър до момента, който е бил главен рефер на мач в Югозападната „В” група през настоящия полусезон.

Добре позната съдийска тройка пък получи доверие за мача Беласица (Петрич) и Германея (Сапарева баня). Двубоят на стадион „Цар Самуил” е поверен на столичното трио Симеон Петров, Йордан Александров и Стоян Христов. Тази съдийска бригада е със статут „универсална” и е изкарала не едно и две напечени мегадербита в Югозападната трета дивизия.

Двубоят между Бенковски (Пз) и Струмска слава (Радомир) е в ръцете на Виден Стоянов от София.

 Сблъсъкът между Пирин (Разлог) и Миньор (Бобов дол) ще бъде ръководен от столичния съдия Ангел Баялцалиев.

 
 Димитър Димитров

 Бившия играч на Чавдар (Етрополе) - Людмил Павлов ще раздава правосъдие на срещата между Витоша (Долна Диканя) и Ботев (Ихтиман).

 Общинския шеф Ивайло Червилов ще надува свирката на срещата Левски (Елин Пелин) – Места (Хаджидимово). Наряда на шефа на „Спортни имоти“ – Благоевград може да се приеме като изненадващ с оглед на факта, че гостуващия отбор е от същата област, от която е и съдийската четворка.

 Спорът между отборите на Сливнишки герой (Сливница) и Нови Искър е възложен на Данаил Захариев от София.

 Дербито на „дънните риби“ във временното класиране – Бенковски (Костинброд) и Хебър (Пз) ще свири Иво Герасимов от Бобов дол.

 Както преди два кръга, нито един съдия от пазарджишко не бе назначен в среща от третия ешелон.

 Двама от реферите в областната съдийска колегия получиха назначения като асистенти в Източната „Б“ група. В съботния XII кръг панагюрецът Христо Шиндаров ще бъде първи асистент на Димитър Андреев от Кърджали на срещата Спартак (Варна) – Светкавица (Търговище). Колегата му Стойчо Димитров от Пазарджик ще бъде край тъчлинията на мача между Брестник и Добруджа (Добрич).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

КР  Оборище (Пан)1:2Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)36+6285
 2 Витоша (Бистрица)36+4875
3Чавдар (Етрополе)36+4874
4ФК Кюстендил36+4674
 5 Балкан (Ботевград)36+2671
6Оборище (Панагюрище)35+1668
7Банско36+2065
8
Пирин (Гоце Делчев)36-248
9Гранит (Владая)36-1747
10
Рилски спортист (Самоков)36-747
11Пирин (Разлог)36+247
 12 Септември II (София)35-1342
 13 Сливнишки герой (Сливница)35-242
14Костинброд35-1042
 15 Ботев (Ихтиман)36-1440
16Надежда (Доброславци)35-2040
 17 Вихрен (Сандански)36-740
18Хебър II (Пазарджик)36-1338
19Пирин II (Благоевград)36-6013
20Левски (Чепинци)36-1033
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)25+4857
 2 Брацигово26+3955
3Балкан (Варвара)26+2254
 4 Левски (Паталеница)26+4053
5Марица (Белово)25+2852
6Чепинец (Велинград)26+2046
7Сарая26+740
 8 Величково26-132
9Юнак (Ивайло)26-1528
10
Вихър (Ветрен)26-1927
11Локомотив (Септември)26-1627
 12 Родопи (Козарско)27-3326
13Тракиец (Главиница)26-3519
14Спартак (Калугерово)27-4618
15Тракия (Пазарджик)26-3917
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 18 посетителя в сайта

Приятели

. .
.