СКОНТО ООД

„2 в 1” в Костинброд - битка за оцеляване и за промоция заедно ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 17 Април 2009 06:32
Застрашеният тим на Велбъжд (Костинброд) приема кандидата за промоция Миньор (Бобов дол) в един от най-интригуващите двубои от поредния XXIX кръг от първенството на „В” Югозападна футболна група. И двата тима имат сериозна нужда от трите точки, което е достатъчна гаранция за интрига в този сблъсък. Играчите от Костинброд (на снимката) имат крехък аванс от две точки от изпадащите, а бобовдолци изостават точно с толкова от Септември (Симитли) и Малеш (Микрево) на върха.

В друг от заплетените мачове Люлин (София) ще бъде домакин на Велбъжд (Кюстендил). Домакините също са в опасна близост до „зоната здрача”.

На стадиона в Покровник юношите от Пирин 2001 (Благоевград) ще търсят начин да скъсят дистанцията до спасителното 18-то място. Техен противник ще бъде Места (Хаджидимово).

Водачът в трета дивизия Септември (Симитли) ще има протоколен мач у дома срещу закъсалия тим на Левски (Долна баня).

Вторият в класирането Малеш (Микрево) ще играе пред своя публика срещу Германея (Сапарева баня).

Далеч по-трудно се очаква да бъде домакинството на третия Левски (Елин Пелин), който ще трябва да сломи съпротивата на стабилния състав на Добринище.

В Радомир „Струмска слава” и „Хебър” ще си съперничат най-вече за престиж. Двата отбора проиграха шансовете си за по-високо класиране и доиграват първенството.

Пирин (Разлог) ще домакинства на столичния Витоша (Бистрица), в чиито редици периодично се появява и кмета на София Бойко Борисов.

На стадиона в пернишкия квартал „Димова махала” частния Миньор’19 ще излезе за трите точки срещу гостуващия Ботев (Ихтиман).
 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг (отл. среща)

20 септември 2023 г. (сряда) - 17:00 ч.

КРФК Кюстендил1:2Вихрен (Санд)

ЮЗ Трета лига - X кръг

22 септември 2023 г. (петък) - 17:00 ч.

КРСептември (Сим)4:2Чавдар (Етрополе)

23 септември 2023 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЛевски II (Сф)0:1Витоша (Бистрица)

23 септември 2023 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Миньор (Пк)-:-Хебър II (Пз)
ППСливнишки герой1:0Оборище (Пан)
17:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Рз)
ППЦСКА 1948 III (Сф)1:1Славия II (Сф)
ВПВихрен (Санд)1:0ОФК Костинброд       
ППФК Кюстендил1:0Рилски спортист
17:00Банско тийм-:-Ботев (Ихтиман)
ВПБалкан (Бот)0:0ЦСКА II (Сф)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 1 - V кръг

23 септември 2023 г. (събота) - 17:00 ч.

ВП    Чепинец (Вел)2:0Локомотив (Септ)
17:00Хебър III (Пз)-:-Звезда (Семч)
17:00Левски (Пат)-:-Марица (Белово)

24 септември 2023 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00 Чико-Бунара (Бяга)-:-Величково               
 Левски (Рак)-ПОЧИВА 

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - V кръг

23 септември 2023 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Балкан (Варвара)-:-Вихър (Ветрен)    

24 септември 2023 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Сарая-:-Оборище II (Пан)
17:00   Тракиец (Глав)-:-Брацигово
17:00Юнак (Ивайло)-:-Лозен
17:00Спартак (Кал)-:-Тракия (Пз)

"Б" РГ - Пазарджик - II кръг

17 септември 2023 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРФК Драгиново6:2Братаница

Обл. п-во за деца U15 - I кръг

23 септември 2023 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЛевски (Пат)1:7Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)9+1622
 2 Вихрен (Сандански)9+519
3Чавдар (Етрополе) 9+816
4Балкан (Ботевград)8+516
 5 ЦСКА II (София)9+416
6Сливнишки герой (Сливница)9-315
7ФК Кюстендил9+313
8
Оборище (Панагюрище)9-313
9Банско тиим9+212
10
Рилски спортист (Самоков)9-112
11Хебър II (Пазарджик)8+112
 12 Септември II (София)8-312
 13 Левски II (София)9+112
14Ботев (Ихтиман)9 011
 15 ЦСКА III (София)7 010
16Славия II (София)9-110
 17 Септември (Симитли)10-410
18Витоша (Бистрица)9-97
19ОФК Костинброд9-136
20Пирин (Разлог)7-85
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Величково4+79
 2 Чико-Бунара (Бяга)4+78
3Хебър III (Пазарджик)4+118
4Чепинец (Велинград)4+58
 5 Левски (Ракитово)4-56
6Марица (Белово)3+25
7Звезда (Семчиново)4-44
8
Левски (Паталеница)4-71
9
Спартак (Пещера)3-91
10Локомотив (Септември)4-71
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+2012
 2 Брацигово4+1712
3Сарая4+19
4Вихър (Ветрен)4+49
 5 Оборище II (Панагюрище)4-86
6Тракиец (Главиница)4-14
7Тракия (Пазарджик)4-53
8
Спартак (Калугерово)4-93
9
Лозен4-81
10
Юнак (Ивайло)4-110

Кой е тук?

В момента има 208 посетителя в сайта

Приятели

. .
.