СКОНТО ООД

“Импулс” с участие в Москва, Монца и Сливен ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 30 Октомври 2009 15:57
 

На три фронта през изминалата седмица се представиха двойките на КСТ „Импулс“ – Велинград. Възпитаниците на клуба взеха участие на едно Световно първенство и два силни турнира.

Двойката Ганев-Гаджева достигна четвъртфинал на Световното първенство в руската столица Москва и 27 място в многобоя при младежите. Велинградските представители се включиха и в „IDSF International OPEN – RUSSIAN OPEN“. Там те се наредиха 210 от 460 двойки във възрастовата група над 19 години.

По същото време в Монца (Италия) двойките на клуба Гръчки-Димова и Ганев-Козова заеха съответно 31-во и 40-то място.
С 4 отличия пък се завърнаха състезателите на „Импулс“ от Сливен, който бе домакин на веригата турнири за Купа “България”.

Шампиони при юношите в стандартните танци станаха Стефанин-Макнева, а вицешампиони при младежите са Йовчев-Йовчева.  С бронзови отличия при млазежите в стандартните танци се окичиха двойките Златарев-Георгиева и Клисурска-Спасов.

В събота (31 октомври) велинградския клуб ще участва общо с 14 двойки в Открито първенство на Македония, което ще се проведе в Скопие.  Проявата носи точки за световната ранглиста.

 
Следете ни в:

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)19+1945
 2 Беласица (Петрич)19+2944
3ФК Кюстендил19+2441
4Витоша (Бистрица)19+2541
 5 Чавдар (Етрополе)19+3040
6Оборище (Панагюрище)19+1437
7Гранит (Владая)19+130
8
Банско19+930
9Пирин (Гоце Делчев)19-329
10
Пирин (Разлог)19+127
11Сливнишки герой (Сливница)19+226
 12 Ботев (Ихтиман)19+125
 13 Рилски спортист (Самоков)19-723
14Септември II (София)19-820
 15 Вихрен (Сандански)19-719
16Надежда (Доброславци)19-1818
 17 Хебър II (Пазарджик)19-1516
18Костинброд19-1012
19Пирин II (Благоевград)19-355
20Левски (Чепинци)19-522
 Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3742
 2 Чико-Бунара (Бяга)14+2430
3Брацигово14+2229
 4 Левски (Паталеница)14+2228
5Марица (Белово)14+1126
6Чепинец (Велинград)14+721
7Юнак (Ивайло)14 020
 8 Сарая14-518
9Родопи (Козарско)14-2016
10
Величково14-516
11Локомотив (Септември)14-1114
 12 Вихър (Ветрен)14-1014
13Спартак (Калугерово)14-218
14Тракиец (Главиница)14-258
15Тракия (Пазарджик)14-264
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 32 посетителя в сайта

Приятели

. .
.