СКОНТО ООД

“Импулс” с участие в Москва, Монца и Сливен ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 30 Октомври 2009 14:57
 

На три фронта през изминалата седмица се представиха двойките на КСТ „Импулс“ – Велинград. Възпитаниците на клуба взеха участие на едно Световно първенство и два силни турнира.

Двойката Ганев-Гаджева достигна четвъртфинал на Световното първенство в руската столица Москва и 27 място в многобоя при младежите. Велинградските представители се включиха и в „IDSF International OPEN – RUSSIAN OPEN“. Там те се наредиха 210 от 460 двойки във възрастовата група над 19 години.

По същото време в Монца (Италия) двойките на клуба Гръчки-Димова и Ганев-Козова заеха съответно 31-во и 40-то място.
С 4 отличия пък се завърнаха състезателите на „Импулс“ от Сливен, който бе домакин на веригата турнири за Купа “България”.

Шампиони при юношите в стандартните танци станаха Стефанин-Макнева, а вицешампиони при младежите са Йовчев-Йовчева.  С бронзови отличия при млазежите в стандартните танци се окичиха двойките Златарев-Георгиева и Клисурска-Спасов.

В събота (31 октомври) велинградския клуб ще участва общо с 14 двойки в Открито първенство на Македония, което ще се проведе в Скопие.  Проявата носи точки за световната ранглиста.

 
Следете ни в:

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 48 посетителя в сайта

Приятели

. .
.