СКОНТО ООД

Типичен „домакински“ кръг в третия ешелон ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 27 Октомври 2009 18:19
 

 Съставът на Миньор (Бд) единствен от гостуващите отбори взе 3 точки

Само 1 победа успяха да постигнат гостите в поредния XIV кръг на Югозападната „В” АФГ. В останалите 8 срещи домакините записаха победи.

 В събота на стадиона в Разлог местния Пирин (Рз) надхитри с 3-2 Велбъжд (Кюстендил). Домакините поведоха с гол от дузпа на Тодор Пандев в 5-та минута. Радостин Джогански вкара изравнителен гол в 36-та за 1-1. Пет минути след почивката Христо Димитров направи 2-1, а 20 минути по-късно Светлозар Момчилов изравни. Крайното 3-2 оформи Георги Фикийн четвърт час преди последния съдийски сигнал.

 С 2 попадения на Методи Стоименов (34, 37-ма минути) Беласица (Петрич) надви с 2-0 Ботев (Ихтиман).

 Йордан Грънчаров вкара скъпоценен гол в 38-та минута, с който неговия тим Перун (Кресна) тресна с 1-0 Струмска слава (Радомир).

 Съставът на Миньор (Бобов дол) единствен „счупи“ домакинската хегемония, измъквайки успех с 0-1 при визитата си на Витоша (Бистрица). Точен за тима на Юри Васев се оказа Петър Пенев в 74-та минута.

 7 гола паднаха на стадиона в Сливница, където домакините от „Сливнишки герой“ разбиха с 5-2 последния в групата - Бенковски (Костинброд). За победителите мрежата на противника поразиха на 2 пъти Марк Григоров (13, 66-та), Владислав Йорданов (52-та), Юлиян Янакиев (66-та) и Ивайло Цветков (87-та). За гостите двете попадения бяха дело на Борислав Миланов (58, 85-та).

 Лидера в трета дивизия – Малеш (Микрево) спечели с 3-1 срещу Хебър (Пазарджик). Два гола на стадиона в Ново Делчево отбеляза Атанас Топалов, а един добави Васил Ташев. Почетното попадение за гостите вкара Кръстьо Иванов в 75-та минута.

 Левски (Елин Пелин) прибави 3 точки към актива си след успех с 1-0 срещу гостите от Нови Искър. В герой се превърна играещия наставник на домакините Бисер Иванов – Легендата. Той се разписа в 66-та минута.

 Витоша (Долна Диканя) срази с класическото 3-0 Места (Хаджидимово). Трите точки бяха подсигурени с голови изстрели на Петър Петров (4-та), Даниел Стефанов (31-та) и Йордан Филипов (81-та).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXI кръг

24 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛЧавдар (Етр)0:3Витоша (Бистрица)
КРОборище (Пан)0:0Вихрен (Санд)
КРХебър II (Пз)0:2ЦСКА II (Сф)
КРРилски спортист1:2Костинброд
КРМиньор (Пк)1:0Септември II (Сф)
КРСептември (Сим)1:1Сливн. герой
КРБанско тиим1:0Балкан (Бот)
КРБотев (Ихт)2:0Левски II (Сф)
КРПирин (Рз)2:1Славия II (Сф)
КРФК Кюстендил0:0ЦСКА 1948 III (Сф)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 1 - XVI кръг

24 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

КРЗвезда (Семч)3:3Чепинец (Вел)
КРМарица (Белово)0:1Чико-Бунара (Бяга)

25 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЛевски (Рак)2:5Величково
КРЛокомотив (Септ)3:4Левски (Пат)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - XVI кръг

24 февруаври 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

КРБрацигово8:0Спартак (Кал)
КРТракия (Мирянци)1:2Вихър (Ветрен)

25 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРОборище II (Пан)4:0Тракиец (Глав)
КРСарая7:0Юнак (Ивайло)
КРЛозен1:8Балкан (Варвара)

Efbet лига - резултати и статистика

"Б" РГ - Пазарджик - XII кръг

25 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЛесичово1:0ФК Драгиново

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)21+3055
 2 ЦСКА II (София)21+2249
3Вихрен (Сандански)21+939
4Балкан (Ботевград)21+436
 5 Рилски спортист (Самоков)21+536
6Сливнишки герой (Сливница)21+136
7Банско тийм21+131
8
ФК Кюстендил21+1130
9Ботев (Ихтиман)21-129
10
Витоша (Бистрица)21-228
11Левски II (София)21+326
 12 Септември II (София)21 026
 13 Септември (Симитли)21-424
14Хебър II (Пазарджик)21-423
 15 ЦСКА 1948 III (София)21-920
16Славия II (София)21-2117
 17 Оборище (Панагюрище)21-2717
18ОФК Костинброд21-2016
19Пирин (Разлог)21-2115
20Чавдар (Етрополе)*21+2341*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

ЮЗ Трета лига - XXII кръг

2 март 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

СЛКостинброд3:0Чавдар (Етр)
15:00Славия II (Сф)-:-Оборище (Пан)
15:00Витоша (Бистрица)-:-Хебър II (Пз)
15:00ЦСКА II (Сф)-:-Пирин (Рз)
15:00Левски II (Сф)-:-Рилски спортист
15:00Септември II (Сф)-:-Септември (Сим)
15:00Балкан (Бот)-:-Ботев (Ихт)
15:00Сливн. герой-:-ФК Кюстендил
15:00ЦСКА 1948 III (Сф)-:-Банско тиим
15:00Вихрен (Санд)-:-Миньор (Пк)

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)14+3034
 2 Чепинец (Велинград)15+2730
3Левски (Паталеница)14+1224
4Марица (Белово)14+1021
 5 Величково14-1615
6Локомотив (Септември)14-413
7Звезда (Семчиново)15-388
8
Левски (Ракитово)14-536
9
Хебър III (Пазарджик)14+3230*
10Спартак (Пещера)0 00
 *Хебър III (Пазарджик) преустанови участие

"А" РГ - Пазарджик, гр. 1 - XVII кръг

2 март 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

СЛЛевски (Пат)3:0Хебър III (Пз)
15:00Марица (Белово)-:-Звезда (Семч)

3 март 2024 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Левски (Рак)
15:00Величково-:-Локомотив (Септ)
 Чепинец (Вел)-почива

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)16+7248
 2 Брацигово16+5437
3Сарая16+2333
4Оборище II (Панагюрище)15+925
 5 Вихър (Ветрен)15-123
6Лозен16-3217
7Тракия (Мирянци)16-1516
8
Тракиец (Главиница)16-3111
9
Спартак (Калугерово)16-3110
10
Юнак (Ивайло)16-484

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - XVII кръг

2 март 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Балкан (Варвара)-:-Брацигово
15:00Тракия (Мирянци)-:-Оборище II (Пан)
15:00Вихър (Ветрен)-:-Лозен

3 март 2024 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Спартак (Кал)-:-Сарая
15:00Юнак (Ивайло)-:-Тракиец (Глав)

Кой е тук?

В момента има 19 посетителя в сайта

Приятели

. .
.