СКОНТО ООД

Международна съдийка с дебют във "В" група ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 24 Октомври 2009 17:19
 
 Иво Герасимов (вляво)

Дамско трио за първи път през сезона ще реферира мач в трета дивизия. Международната съдийка Димитрина Милкова от София ще раздава правосъдие на срещата между лидера Малеш (Микрево) и Хебър (Пазарджик). Това ще бъде и дебюта и като главен съдия в Югозапдната "В" АФГ. Нейният брат Ивайло Милков също е в съдийската гилдия и в момента е помощник в "А" група.

Две съдийски бригади от Кюстендилска област получиха доверие от СК към ЗС на БФС - София в този кръг.
Добре познатия Младен Пенев от града под Хисарлъка ще изведе на стадион „Цар Самуил” в Петрич съставите на Беласица (Пч) и Ботев (Ихтиман).

Колегата му Иво Герасимов от Бобов дол пък ще надува свирката на срещата Левски (Елин Пелин) – Нови Искър.

Иво Ценов ще ръководи двубоя между Перун (Кресна) и Струмска слава (Радомир). Реферът от столицата получава трето назначение от началото на сезона, в който той направи дебют като ръководещ съдия в Югозападната „В” АФГ. Иво Ценов вече свири една среща на митичния стадион „Македония” в Кресна преди 3 седмици. Тогава домакините спечелиха с 4-1 срещу административно извадения впоследствие от трета дивизия тим на Миньор 1919 (Перник).

Благоевградския рефер Драган Стойков – Пикси ще свири един от най-интересните двубои в този кръг. Той противопоставя Витоша (Бистрица) и Миньор (Бобов дол).

Стоян Владимиров от София получи назначение за двубоя в Разлог между местния Пирин (Рз) и гостуващия Велбъжд (Кюстендил).

Пернишкия арбитър Лъчезар Христов ще направи своя дебют като главен арбитър в трета дивизия на мача Сливнишки герой (Сливница) – Бенковски (Костинброд). Стадиона в Сливница се очертава като най-предпочитан от СК към ЗС на БФС – София за тестване на млади арбитри. На този стадион през настоящото първенство вече дебютираха като ръководещи рефери столичанина Иво Ценов и Георги Стоянов от Благоевград.

Сблъсъкът между Витоша (Долна Диканя) и Места (Хаджидимово) бе поверен на столичанина Михаил Цонев.

Изненадващо без наряд в този кръг останаха реферите от Пазарджишката съдийска колегия.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXI кръг

12 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

КРПерун (Кресна)0:1Оборище (Пан)
КРРилски спортист0:1ФК Кюстендил
КРНадежда (Добр)3:0Ботев (Ихтиман)
КРПирин (ГД)3:1Гранит (Владая)
КРБалкан (Бот)2:0Сливнишки герой
КРВихрен (Санд)5:1Пирин (Разлог)
КРЧавдар (Етрополе)6:1Левски (Чепинци)
КРВелбъжд (Кн)0:5Беласица (Пч)

19 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00                Банско-:-Марек (Дупница)

"А" ОФГ Пз - XXXI кръг

8 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛТракия (Пз)3:0Балкан (Варвара)
КРВихър (Ветрен)1:4Брацигово

8 май 2021 г. (събота)

СЛ            Левски (Ракитово)3:0Лозен                   

9 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРТракиец (Глав)3:2Чико-Бунара (Бяга)
КРМарица (Белово)2:1Спартак (Кал)
КРСарая4:3Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)1:1Оборище II (Пан)
КРВеличково3:2Локомотив (Септ)
     Чепинец (Вел)-почива 

Обл. п-во за деца - XIV кръг

9 май 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРБрацигово3:3Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)30+5470
2Беласица (Петрич)30+2868
3Вихрен (Сандански)30+3568
4ФК Кюстендил30+40 67
5Балкан (Ботевград)30+2451
6Чавдар (Етрополе)30+1648
7Оборище (Панагюрище)30+948
8
Пирин (Гоце Делчев)30+742
9
Ботев (Ихтиман)30+637
10
Пирин (Разлог)30-1635
11Рилски спортист (Самоков)30-1133
12Сливнишки герой (Сливница)30-832
13Гранит (Владая)30-2532
14Надежда (Доброславци)30-1729
 15  Левски (Чепинци)30-3328
16Банско30-1928
17Перун (Кресна)30-3922
18Велбъжд (Кюстендил)30-5116
 Есенно класиране Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)29+7979
 2 Балкан (Варвара)28+4868
3Брацигово28+6563
 4 Марица (Белово)28+2550
5Левски (Паталеница)28+1646
6Чепинец (Велинград)29+1843
7Величково28+238
 8 Локомотив (Септември)28-738
9Тракиец (Главиница)29-1636
10
Вихър (Ветрен)28-1735
11Родопи (Козарско)28-1335
 12 Тракия (Пазарджик)28-2034
13Оборище II (Панагюрище)29-3232
14Спартак (Калугерово)28-2830
15Левски (Ракитово)28-1529
16Сарая28-3129
17Лозен28-742
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXXII кръг

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Балкан (Варвара)-:-Величково     
17:00Брацигово-:-Тракиец (Глав)  

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛ                Лозен0:3Вихър (Ветрен) 

16 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Сарая
17:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Родопи (Коз)
17:00Локомотив (Септ)-:-Марица (Белово)
17:00Спартак (Кал)-:-Левски (Ракитово)
17:00Левски (Пат)-:-Тракия (Пз) 
  Оборище II (Пан)-почива

Кой е тук?

В момента има 35 посетителя в сайта

Приятели

. .
.