СКОНТО ООД

Син на бивш съдийски шеф свири в Костинброд ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 16 Октомври 2009 11:14

Перничанина Виктор Лазаров дебютира в неделя

 Мартин Александров

Мартин Александров получи наряд в среща от поредния XIII кръг на Югозападната „В” АФГ. Синът на бившия съдийски шеф Борислав Александров ще надува свирката на мача между Бенковски (Костинброд) и Малеш (Микрево). Домакините са на предпоследното 18-то място, а гостите са убедителен лидер до момента. На Мартин Александров ще помагат опитните Йордан Александров и Стоян Христов.

Син на друг бивш рефер и понастоящем кмет на Симитли Апостол Апостолов - Поли също има мач тази неделя. Стефан Апостолов ще бъде главен съдия на възловата среща в Ихтиман между местния „Ботев” и гостуващия Бенковски (Пз). Младия съдия от Симитли веднъж този сезон вече бе главен арбитър в Ихтиман. Под негово ръководство Ботев (Ихтиман) и Нови Искър завършиха 1-1.

 Виктор Лазаров

Дебют като главен съдия в третия ешелон ще направи Виктор Лазаров от Перник. Той ще получи „бойно кръщение” на стадион „Димитър Лекин” в мача Места (Хаджидимово) – Витоша (Бистрица).

Пазарджишки рефери получиха наряд за мача Велбъжд (Кн) – Витоша (Долна Диканя). Главен съдия ще бъде Цанко Миндалов.

Столичанина Йото Гарабедов ще раздава правосъдие на двубоя между Миньор (Бд) и Беласица (Петрич).

 Петър Доровски

Колегата му Петър Доровски от София бе пратен да свири срещата Нови Искър – Пирин (Разлог), която ще се играе на стадион „Димитър Пенев” в Мировяне.

Дупнишкия адвокат Йонко Гергов пък бе назначен на срещата Сливнишки герой (Сливница) – Перун (Кресна).

Съдия от Костинброд взе мача между Германея (Сапарева баня) и Струмска слава (Радомир). Главен арбитър ще бъде Максим Максимов.

Двубоят Хебър (Пазарджик) и Левски (Елин Пелин) ще бъде в ръцете на санданчанина Борислав Митрев.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

21 април 2021 г. (сряда) - 17:00 ч.

КРБеласица (Пч)3:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)1:1Рилски спортист
КРБалкан (Бот)1:0Банско
КРПерун (Кресна)1:6Марек (Дупница)
КРСливнишки герой1:0Гранит (Владая)
КРПирин (Разлог)3:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)1:0Пирин (ГД)
КРНадежда (Добр)0:3Чавдар (Етрополе)
КРБотев (Ихтиман)0:1ФК Кюстендил

"А" ОФГ Пз - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:0Вихър (Ветрен)      
КР       Марица (Белово)0:2Брацигово
КРТракиец (Глав)3:0Балкан (Варвара)
КРВеличково6:3Левски (Ракитово)

17 април 2021 г. (събота)

СЛ           Сарая3:0Лозен         

18 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:4Чепинец (Вел)
КРЧико-Бунара (Бяга)3:0Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)2:1Локомотив (Септ)
 Спартак (Кал)-почива 

Обл. п-во за деца - XI кръг

18 април 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЛокомотив (Септ)4:2Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)27+3464
2Марек (Дупница)27+4763
3Беласица (Петрич)27+2561
4ФК Кюстендил27+34 58
5Чавдар (Етрополе)27+2148
6Балкан (Ботевград)26+2345
7Оборище (Панагюрище)27+441
8
Пирин (Гоце Делчев)27+1039
9
Ботев (Ихтиман)27+734
10
Пирин (Разлог)27-1133
11Сливнишки герой (Сливница)27-730
12Рилски спортист (Самоков)27-1129
13Надежда (Доброславци)26-1428
14Гранит (Владая)27-2626
 15  Левски (Чепинци)27-3224
16Перун (Кресна)27-3719
17Банско27-2419
18Велбъжд (Кюстендил)27-4316
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXVIII кръг

24 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Оборище (Пан)-:-Вихрен (Санд)
16:00Гранит (Владая)-:-Перун (Кресна)
16:00Беласица (Пч)-:-Балкан (Бот) 
16:00Марек (Дупница)-:-Пирин (Разлог)
16:00  Банско-:-Рилски спортист
16:00ФК Кюстендил-:-Надежда (Добр)
16:00Пирин (ГД)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Ботев (Ихтиман)-:-Сливнишки герой
16:00Левски (Чепинци)-:-Велбъжд (Кн)

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)26+7272
 2 Балкан (Варвара)26+4765
3Брацигово25+6962
 4 Левски (Паталеница)26+1845
5Марица (Белово)25+1944
6Чепинец (Велинград)26+2040
7Величково25 034
 8 Локомотив (Септември)26-1132
9Родопи (Козарско)25-1032
10
Тракиец (Главиница)26-1432
11Вихър (Ветрен)26-1529
 12 Тракия (Пазарджик)25-2228
13Оборище II (Панагюрище)26-3126
14Сарая25-3026
15Спартак (Калугерово)25-2926
16Левски (Ракитово)25-1823
17Лозен25-652
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXVIII кръг

24 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Левски (Ракитово)-:-Марица (Белово)      
16:00Балкан (Варвара)-:-Родопи (Коз)
16:00Вихър (Ветрен)-:-Величково  
СЛЛозен-:-Тракия (Пз) 

25 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Брацигово-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Сарая
16:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)
   Локомотив (Септ)-почива

Кой е тук?

В момента има 46 посетителя в сайта

Приятели

. .
.