СКОНТО ООД

Син на бивш съдийски шеф свири в Костинброд ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 16 Октомври 2009 10:14

Перничанина Виктор Лазаров дебютира в неделя

 Мартин Александров

Мартин Александров получи наряд в среща от поредния XIII кръг на Югозападната „В” АФГ. Синът на бившия съдийски шеф Борислав Александров ще надува свирката на мача между Бенковски (Костинброд) и Малеш (Микрево). Домакините са на предпоследното 18-то място, а гостите са убедителен лидер до момента. На Мартин Александров ще помагат опитните Йордан Александров и Стоян Христов.

Син на друг бивш рефер и понастоящем кмет на Симитли Апостол Апостолов - Поли също има мач тази неделя. Стефан Апостолов ще бъде главен съдия на възловата среща в Ихтиман между местния „Ботев” и гостуващия Бенковски (Пз). Младия съдия от Симитли веднъж този сезон вече бе главен арбитър в Ихтиман. Под негово ръководство Ботев (Ихтиман) и Нови Искър завършиха 1-1.

 Виктор Лазаров

Дебют като главен съдия в третия ешелон ще направи Виктор Лазаров от Перник. Той ще получи „бойно кръщение” на стадион „Димитър Лекин” в мача Места (Хаджидимово) – Витоша (Бистрица).

Пазарджишки рефери получиха наряд за мача Велбъжд (Кн) – Витоша (Долна Диканя). Главен съдия ще бъде Цанко Миндалов.

Столичанина Йото Гарабедов ще раздава правосъдие на двубоя между Миньор (Бд) и Беласица (Петрич).

 Петър Доровски

Колегата му Петър Доровски от София бе пратен да свири срещата Нови Искър – Пирин (Разлог), която ще се играе на стадион „Димитър Пенев” в Мировяне.

Дупнишкия адвокат Йонко Гергов пък бе назначен на срещата Сливнишки герой (Сливница) – Перун (Кресна).

Съдия от Костинброд взе мача между Германея (Сапарева баня) и Струмска слава (Радомир). Главен арбитър ще бъде Максим Максимов.

Двубоят Хебър (Пазарджик) и Левски (Елин Пелин) ще бъде в ръцете на санданчанина Борислав Митрев.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXX кръг

20 април 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЛевски II (Сф)0:1ОФК Костинброд

20 април 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

СЛФК Кюстендил3:0Чавдар (Етрополе)
КРСептември II (Сф)0:2Оборище (Пан)
КРСептември (Сим)1:0Хебър II (Пз)
КРЦСКА 1948 III (Сф)3:1ЦСКА II (Сф)
КРБалкан (Бот)0:0Витоша (Бистрица)
КРСливнишки герой1:1Славия II (Сф)
КРБанско тийм0:1Рилски спортист
КРВихрен (Санд)3:1Ботев (Ихтиман)

20 април 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРМиньор (Пк)2:0Пирин (Рз)

"А" ОГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - VI кръг

20 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)0:2Брацигово
КРЛевски (Пат)1:0Вихър (Ветрен)

21 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРОборище II (Пан)2:2Чико-Бунара (Бяга)
КРСарая1:4Марица (Белово)
КРВеличково2:2Балкан (Варвара)

"А" ОГ - Пазарджик, гр. 2 - VI кръг

21 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЛозен4:1Звезда (Семч)
КРТракиец (Глав)0:1Левски (Рак)
КРЛокомотив (Септ)6:0Юнак (Ивайло)
 Спартак (Кал)-почива
 Тракия (Мирянци)-почива

Efbet лига - резултати и статистика

"Б" ОГ - Пазарджик - XX кръг

21 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

СЛФК Драгиново3:0Карабунар

Обл. п-во за деца U15 - XVI кръг

20 април 2024 г. (събота) - 10:30 ч.

КРТракиец (Глав)1:7Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)30+4378
 2 ЦСКА II (София)29+2966
3Вихрен (Сандански)30+1051
4Сливнишки герой (Сливница)30+1050
 5 Ботев (Ихтиман)30+749
6Балкан (Ботевград)29+545
7ФК Кюстендил30+1043
8
Рилски спортист (Самоков)30-242
9Левски II (София)29+940
10
Витоша (Бистрица)30-337
11Септември II (София)30+237
 12 Септември (Симитли)30-336
 13 ЦСКА 1948 III (София)30-335
14Банско тийм30-935
 15 ОФК Костинброд30-1735
16Оборище (Панагюрище)30-2733
 17 Славия II (София)29-1431
18Хебър II (Пазарджик)30-1726
19Пирин (Разлог)30-2626
20Чавдар (Етрополе)*30-441*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3538
 2 Брацигово14+2830
3Чико-Бунара (Бяга)14+1528
4Марица (Белово)14+820
 5 Чепинец (Велинград)14+516
6Левски (Паталеница)14-516
7Оборище II (Панагюрище)14-1715
8
Сарая14-2012
9
Вихър (Ветрен)14-1710
10Величково14-337
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)22+929
 12 Лозен22-2729
13Тракия (Мирянци)21-1822
14Левски (Ракитово)22-5618
 15 Звезда (Семчиново)22-4017
16Спартак (Калугерово)21-3616
17Тракиец (Главиница)22-4014
18
Юнак (Ивайло)22-671

Кой е тук?

В момента има 38 посетителя в сайта

Приятели

. .
.