СКОНТО ООД

Югозападната “В” група остана с 19 отбора ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 13 Октомври 2009 21:16

ЗС на БФС – София извади от групата Миньор 1919 (Пк)

 ФК Миньор 1919 (Пк) „плати данък” за демонстративното напускане на терена в Радомир

ФК Миньор 1919 (Перник) приключи участието си в Югозападната „В” АФГ. Тимът официално бе изваден от трета дивизия, както прогнозира още в неделя VELSPORT24.com.

Днешното заседание на Дисциплинарната комисия се оказа фатално за състава от пернишкия квартал „Димова махала”.

Перничани забъркаха страхотен скандал при гостуването им на Струмска слава (Радомир) в среща от ХII кръг на Югозападната „В“ група.

 Славчо Павлов

В 87-та минута футболистите на пернишкия клуб получиха нареждане от треньора си Славчо Павлов да напуснат терена. До този момент резултата бе 1-0 в полза на домакините от Радомир.

Наставникът на гостите имаше сериозни претенции към съдийството в мача. Според щаба на „жълто-черните“ попадението за домакините е станало от засада.

„Дори и да е имало съдийски грешки, постъпката на перничани е безумна. БФС взе строго, но справедливо решение по случая с Миньор 1919 (Пк)“, коментираха за VELSPORT24.com футболни чиновници.

Дисциплинарната комисия глоби пернишкия клуб с парична санкция в размер на 1000 лева. Със 750 лева пък бе одрусан треньора Славчо Павлов.

Оттук нататък във всеки кръг в трета дивизия ще има по 1 почиващ отбор, а всички резултати с участието на пернишкия клуб до този момент ще бъдат анулирани.

Първият отбор, който няма да има мач в неделя ще е състава на Чепинец (Велинград). Така тимът от курортния ще се концентрира за следващото си домакинство срещу Германея (Сапарева баня) на 25 октомври.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XX кръг

17 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛЦСКА II (Сф)3:0Чавдар (Етр)
КРОборище (Пан)0:1Пирин (Рз)
КРСливн. герой4:2Миньор (Пк)
КРКостинброд0:0Ботев (Ихт)
КРВитоша (Бистрица)1:0Рилски спортист
КРЦСКА 1948 III (Сф)1:1Септември (Сим)
КРБалкан (Бот)4:1ФК Кюстендил
КРЛевски II (Сф)5:1Банско тиим
КРВихрен (Санд)2:0Септември II (Сф)

18 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРСлавия II (Сф)2:0Хебър II (Пз)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 1 - XV кръг

17 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛЧепинец (Вел)3:0Хебър III (Пз)

18 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЛевски (Пат)8:1Левски (Рак)
КРВеличково0:2Марица (Белово)
КРЧико-Бунара (Бяга)3:0Звезда (Семч)
 Локомотив (Септ)-почива

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - XV кръг

17 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

КРБалкан (Варвара)3:0Тракия (Мирянци)
Прекр.Вихър (Ветрен)2:1*Оборище II (Пан)

18 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРТракиец (Глав)0:3Сарая
КРЮнак (Ивайло)1:11Брацигово
КРСпартак (Кал)5:1Лозен

Efbet лига - резултати и статистика

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)20+2952
 2 ЦСКА II (София)20+2046
3Вихрен (Сандански)20+938
4Балкан (Ботевград)20+536
 5 Рилски спортист (Самоков)20+636
6Сливнишки герой (Сливница)20+135
7ФК Кюстендил20+1129
8
Банско тийм20 028
9Септември II (София)20+126
10
Ботев (Ихтиман)20-326
11Левски II (София)20+526
 12 Витоша (Бистрица)20-525
 13 Хебър II (Пазарджик)20-223
14Септември (Симитли)20-423
 15 ЦСКА 1948 III (София)20-919
16Славия II (София)20-2017
 17 Оборище (Панагюрище)20-2716
18ОФК Костинброд20-2113
19Пирин (Разлог)20-2212
20Чавдар (Етрополе)*20+2641*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

ЮЗ Трета лига - XXI кръг

24 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛЧавдар (Етр)-:-Витоша (Бистрица)
14:00Оборище (Пан)-:-Вихрен (Санд)
14:00Хебър II (Пз)-:-ЦСКА II (Сф)
14:00Рилски спортист-:-Костинброд
14:00Миньор (Пк)-:-Септември II (Сф)
14:00Септември (Сим)-:-Сливн. герой
14:00Банско тиим-:-Балкан (Бот)
14:00Ботев (Ихт)-:-Левски II (Сф)
14:00Пирин (Рз)-:-Славия II (Сф)
14:00ФК Кюстендил-:-ЦСКА 1948 III (Сф)

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)13+2931
 2 Чепинец (Велинград)14+2729
3Левски (Паталеница)13+921
4Марица (Белово)13+921
 5 Локомотив (Септември)13-313
6Величково13-1912
7Звезда (Семчиново)14-387
8
Левски (Ракитово)13-506
9
Хебър III (Пазарджик)14+3230*
10Спартак (Пещера)0 00
 *Хебър III (Пазарджик) преустанови участие

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)15+6545
 2 Брацигово15+4634
3Сарая15+1630
4Оборище II (Панагюрище)14+523
 5 Вихър (Ветрен)14-221
6Лозен15-2517
7Тракия (Мирянци)15-1416
8
Тракиец (Главиница)15-2711
9
Спартак (Калугерово)15-2310
10
Юнак (Ивайло)15-414

Кой е тук?

В момента има 27 посетителя в сайта

Приятели

. .
.