СКОНТО ООД

Югозападната “В” група остана с 19 отбора ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 13 Октомври 2009 21:16

ЗС на БФС – София извади от групата Миньор 1919 (Пк)

 ФК Миньор 1919 (Пк) „плати данък” за демонстративното напускане на терена в Радомир

ФК Миньор 1919 (Перник) приключи участието си в Югозападната „В” АФГ. Тимът официално бе изваден от трета дивизия, както прогнозира още в неделя VELSPORT24.com.

Днешното заседание на Дисциплинарната комисия се оказа фатално за състава от пернишкия квартал „Димова махала”.

Перничани забъркаха страхотен скандал при гостуването им на Струмска слава (Радомир) в среща от ХII кръг на Югозападната „В“ група.

 Славчо Павлов

В 87-та минута футболистите на пернишкия клуб получиха нареждане от треньора си Славчо Павлов да напуснат терена. До този момент резултата бе 1-0 в полза на домакините от Радомир.

Наставникът на гостите имаше сериозни претенции към съдийството в мача. Според щаба на „жълто-черните“ попадението за домакините е станало от засада.

„Дори и да е имало съдийски грешки, постъпката на перничани е безумна. БФС взе строго, но справедливо решение по случая с Миньор 1919 (Пк)“, коментираха за VELSPORT24.com футболни чиновници.

Дисциплинарната комисия глоби пернишкия клуб с парична санкция в размер на 1000 лева. Със 750 лева пък бе одрусан треньора Славчо Павлов.

Оттук нататък във всеки кръг в трета дивизия ще има по 1 почиващ отбор, а всички резултати с участието на пернишкия клуб до този момент ще бъдат анулирани.

Първият отбор, който няма да има мач в неделя ще е състава на Чепинец (Велинград). Така тимът от курортния ще се концентрира за следващото си домакинство срещу Германея (Сапарева баня) на 25 октомври.

 
Следете ни в:

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 48 посетителя в сайта

Приятели

. .
.