СКОНТО ООД

Сезонът в ЮЗ Трета лига стартира на 5 август с 20 отбора ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 20 Юли 2023 19:59
Жребият за новото първенство в ЮЗ Трета лига бе изтеглен по време на сбирката (СНИМКА: ЗС на БФС - София)

На 19 юли (вторник) в Национална футболна база „Бояна“ се състоя традиционната предсезонна среща на ръководството на Българския футболен съюз с клубовете от Югозападната Трета лига, на която бе изтеглен и жребият за новия състезателен сезон 2023/24, информира на официалния си сайт ЗС на БФС - София.

На събитието присъстваха председателят на Зоналния съвет на БФС – София Петко Петков, директорът „Първенства и турнири“ Валентин Чакъров, президентът на Аматьорската футболна лига Румян Вълков, секретарят на ЗС-София Николай Младенов и заместник-изпълнителният директор на БФС Христо Запрянов.

Първенството на Трета лига ЮЗГ за сезон 2023/2024 г. ще стартира на 5 август, 2023 г. (събота) в състав от 20 отбора.

Представители на клубовете бяха поздравени от името на президента на Българския футболен съюз Борислав Михайлов, по чиято лична инициатива участниците получиха по 20 официални топки Select Super за подпомагане на тренировъчния и състезателен процес.

ТРЕТА ЛИГА ЮЗГ  -  ПЪРВЕНСТВО  2023/2024 г.

1 – ви  КРЪГ    -    05.08.2023 г. /събота/  -  18.00 ч.

Септември II (София) - 20 Вихрен (Сандански)

Миньор (Перник) - 19 Сливнишки герой (Сливница)

Септември (Симитли) - 18 ЦСКА 1948 III (София)

Кюстендил - 17 Балкан (Ботевград)

Банско Тийм - 16 Левски II (София)

Ботев (Ихтиман) - 1ОФК Костинброд

Рилски спортист 2011 (Самоков) - 14 Витоша (Бистрица)

Чавдар (Етрополе) - 13 ЦСКА-София II

Хебър II (Пазарджик) - 12 Славия II (София)

10 Пирин (Разлог) - 11 Оборище (Панагюрище)

VELSPORT24.com

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXV кръг

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

СЛХебър II (Пз)3:0Чавдар (Етр)
КРОборище (Пан)3:1Ботев (Ихт)
КРБалкан (Бот)5:1Сливн. герой
КРОФК Костинброд1:3Миньор (Пк)
КРВитоша (Бистрица)0:0Септември (Сим)
КРСлавия II (Сф)3:2Банско тиим
КРПирин (Рз)2:1Рилски спортист
КРЛевски II (Сф)1:1Септември II (Сф)
КРЦСКА II (Сф)3:0ФК Кюстендил

19 май 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЦСКА 1948 III (Сф)4:2Вихрен (Санд)

"А" РГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - IX кръг

18 май 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

КРВихър (Ветрен)2:1Марица (Белово)

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:2Чепинец (Вел)
КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)

19 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРСарая7:1Величково
КРОборище II (Пан)4:1Левски (Пат)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - IX кръг

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЗвезда (Семч)9:1Тракиец (Глав)

19 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Рак)0:1Спартак (Кал)
КРЛозен0:3Локомотив (Септ)
 Тракия (Мирянци)-почива
 Юнак (Ивайло)-почива

Efbet лига - резултати и статистика

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)34+4688
 2 ЦСКА II (София)33+2871
3Вихрен (Сандански)34+2163
4Ботев (Ихтиман)34+1861
 5 Сливнишки герой (Сливница)34+1155
6Рилски спортист (Самоков)34-348
7Левски II (София)33+647
8
Балкан (Ботевград)34-146
9ФК Кюстендил34+445
10
Витоша (Бистрица)34-342
11Банско тийм34-641
 12 Септември (Симитли)34-241
 13 ЦСКА 1948 III (София)34-240
14ОФК Костинброд33-1839
 15 Славия II (София)34-1339
16Септември II (София)33 038
 17 Оборище (Панагюрище)34-2637
18Пирин (Разлог)34-2533
19Хебър II (Пазарджик)34-1930
20Чавдар (Етрополе)*34-1641*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)17+4345
 2 Брацигово17+3337
3Чико-Бунара (Бяга)17+1633
4Чепинец (Велинград)17+1023
 5 Марица (Белово)17+823
6Оборище II (Панагюрище)16-2116
7Левски (Паталеница)16-1216
8
Вихър (Ветрен)17-2014
9
Сарая16-2212
10Величково16-368
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)24+1835
 12 Лозен23-3029
13Звезда (Семчиново)25-2826
14Тракия (Мирянци)23-1425
 15 Левски (Ракитово)24-5821
16Спартак (Калугерово)22-3716
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)23-701

Кой е тук?

В момента има 26 посетителя в сайта

Приятели

. .
.