СКОНТО ООД

Програма на футболните срещи при VIII-X клас от УСИ 2022-23 във Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 27 Октомври 2022 09:04

VIII - X клас (юноши)  

Етап

Дата и час

Отбори

Резултат

Гр. Б

25.10.22 г.

(вторник)

14:30 ч.

НПГГС  „Христо Ботев”

/Велинград/

СУ „Хр. Смирненски”

/Св. Петка/

10:1

Гр. А

25.10.22 г.

(вторник)

16:00 ч.

ПГИТ „Алеко Константинов”

/Велинград/

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

4:6*

(след дузпи; 3:3 в ред. вр.)

Гр. Б

27.10.22 г.

(четвъртък)

16:00 ч.

НПГГС  „Христо Ботев”

/Велинград/

СУ „М. Драгинов”

/Драгиново/

0:0

Гр. Б

03.11.22 г.

(четвъртък)

14:30 ч.

СУ „Хр. Смирненски”

/Св. Петка/

СУ „М. Драгинов”

/Драгиново/

0:4

Мач за 3-4 място

08.11.22 г.

(вторник)

14:00 ч.

ПГИТ „Алеко Константинов”

/Велинград/

СУ „М. Драгинов”

/Драгиново/

0:2

Финал

08.11.22 г.

(вторник)

15:30 ч.

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

НПГГС  „Христо Ботев”

/Велинград/

6:1

 
Следете ни в:

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 94 посетителя в сайта

Приятели

. .
.