СКОНТО ООД

12 училища ще участват в общинските ученически игри във Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 15 Октомври 2022 22:35
Всички срещи от ученическите първенства ще се играят на стадион "Чепинец" 

От 17 октомври стартират общинските ученически игри във Велинград. 12 от общо 15 учебни заведения подадоха заявки за отделните видове спорт (футбол, баскетбол, волейбол, тенис на маса и шахмат). 

Спортният календар на ученическите игри ще бъде открит с футболните срещи в трите възрастови групи. 

Най-много участници ще има надпреварата при момчетата от V-VII клас, където ще премерят сили 8 отбора. В същата възраст е насрочен и решителен мач при момичетата.

Пет са тимовете претенденти при школниците от VIII-X клас. Седем пък са заявките за участие при учениците от XI-XII клас. Освен юношеските срещи за излъчване на общински първенец, ще се проведе и финален мач при девойките в тази възраст. 

Всички футболни мачове ще се изиграят на стадион „Чепинец“. Двубоите ще се играят в периода между 17 октомври и 10 ноември. При лошо време организаторите си запазват правото да отлагат мачове.

Заради пандемията от COVID и наложените ограничения, ученически футболни срещи на територията на община Велинград не са провеждани от 2019 г. насам.

Борислав ЙОРДАНОВ

ОЧАКВАЙТЕ ПЪЛНАТА ПРОГРАМА НА ФУТБОЛНИТЕ СРЕЩИ!!! 

 
Следете ни в:

Квалификация за ЮЗ Трета лига - I кръг

07 юни 2023 г. (сряда) - 18:00 ч.

Стадион "НСА", гр. София
КРРакитин (Трудовец)0:3Хебър II (Паз)

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - X кръг

27 май 2023 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСептември (Сим)1:1Чавдар (Етр)

27 май 2023 г. (събота) - 18:00 ч.

КРВихрен (Санд)1:1Марек (Дупница)
КРОФК Костинброд3:2Сливн. герой
КРФК Кюстендил1:0Банско тиим

28 май 2023 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЦСКА II (Сф)2:4Балкан (Бот)

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - XII кръг

3 юни 2023 г. (събота) - 18:00 ч.

КРБотев (Ихт)1:3Пирин (Разлог)
КРЛевски Раковски (Сф) 0:0Левски II (Сф)   
КРСептември II (Сф)3:0Надежда (Добр)
КРЦСКА 1948 III (Сф)3:0Гранит (Владая)
КРПирин (ГД)1:4Оборище (Пан)
КРСлавия II (Сф)5:2Рилски спортист  

"А" РГ - Пазарджик, гр. 1 - IX кръг

3 юни 2023 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЧепинец (Вел)4:1Брацигово
КРБалкан (Варвара)1:1Хебър II (Пз)

4 юни 2023 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРВеличково2:2Оборище II (Пан)
КРСарая6:3Левски (Пат)
КРЧико-Бунара (Бяга)0:0Марица (Белово)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - IX кръг

4 юни 2023 г. (неделя) - 15:00 ч.

КР       Тракиец (Глав)1:2Тракия (Пз)          

4 юни 2023 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРСпартак (Кал)7:0Вихър (Ветрен)

4 юни 2023 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛокомотив (Септ)4:0Лозен    
КРЮнак (Ивайло)1:2Звезда (Семчиново)
 Спартак (Пещ)-почива

Крайно класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)18+2843
 2 Вихрен (Сандански)18+1133
3ФК Кюстендил18+429
4Чавдар (Етрополе)18+328
 5 ЦСКА II (София)18+322
6Банско тиим18-721
7Балкан (Ботевград)18-819
8
Сливнишки герой (Сливница)18-1519
9Септември (Симитли)18-818
10
ОФК Костинброд18-1117
  

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Оборище (Панагюрище)22+1241
 12 Левски II (София)22+1840
13ЦСКА 1948 III (София)22+938
14Септември II (София)22+1837
 15 Рилски спортист (Самоков)22+636
16Ботев (Ихтиман)22+634
17Славия II (София)22+133
18
Пирин (Разлог)22-131
19Левски Раковски (София)22-927
20
Надежда (Доброславци)22-2023
21Пирин (Гоце Делчев)22-1621
22Гранит (Владая)22-2413
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър II (Пазарджик)18+5845
 2 Балкан (Варвара)17+3841
3Брацигово17+1236
4Чепинец (Велинград)17+1234
 5 Марица (Белово)17-426
6Чико-Бунара (Бяга)18-820
7Левски (Паталеница)16-2014
8
Сарая17-2913
9
Оборище II (Панагюрище)17-288
10Величково16-297
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26-1735
12 Спартак (Калугерово)25-2229
13Спартак (Пещера)25-4727
14Звезда (Семчиново)25-3026
 15 Тракиец (Главиница)25-3924
16Юнак (Ивайло)25-4121
17Вихър (Ветрен)25-6417
18
Тракия (Пазарджик)25-3816
19
Лозен25-4616
  

Кой е тук?

В момента има 50 посетителя в сайта

Приятели

. .
.