СКОНТО ООД

Програма на "А" ОГ - Пазарджик, група 1, сезон 2022/23 ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 19 Август 2022 20:34

"А" ОБЛАСТНА ГРУПА - ПАЗАРДЖИК

сезон 2022/23 г.

ПРОГРАМА НА ГРУПА 1

КРЪГ 1 Клуб Домакин Резултат Клуб Гост
04.09.2022 в 17:00 ФК ЮНАК-СЕЛО ИВАЙЛО - ФК БРАЦИГОВО
03.09.2022 в 17:00 ФК "ЛЕВСКИ - ПАТАЛЕНИЦА - ФК СПАРТАК ПЕЩЕРА 2021
04.09.2022 в 17:00 ФК ТРАКИЕЦ 2005 - ФК СПАРТАК С.КАЛУГЕРОВО
04.09.2022 в 17:00 ФК ЛОКОМОТИВ - СЕПТЕМВРИ - ФК ХЕБЪР - 1918
04.09.2022 в 17:00 ФК ОБОРИЩЕ - ПАНАГЮРИЩЕ - ФК МАРИЦА
КРЪГ 2   -  
10.09.2022 в 17:00 ФК ХЕБЪР - 1918 - ФК ОБОРИЩЕ - ПАНАГЮРИЩЕ
11.09.2022 в 17:00 ФК СПАРТАК С.КАЛУГЕРОВО - ФК ЛОКОМОТИВ - СЕПТЕМВРИ
10.09.2022 в 17:00 ФК СПАРТАК ПЕЩЕРА 2021 - ФК ТРАКИЕЦ 2005
11.09.2022 в 17:00 ФК ЮНАК-СЕЛО ИВАЙЛО - ФК "ЛЕВСКИ - ПАТАЛЕНИЦА
10.09.2022 в 17:00 ФК БРАЦИГОВО - ФК МАРИЦА
КРЪГ 3   -  
18.09.2022 в 17:00 ФК ТРАКИЕЦ 2005 - ФК ЮНАК-СЕЛО ИВАЙЛО
18.09.2022 в 17:00 ФК ЛОКОМОТИВ - СЕПТЕМВРИ - ФК СПАРТАК ПЕЩЕРА 2021
18.09.2022 в 17:00 ФК ОБОРИЩЕ - ПАНАГЮРИЩЕ - ФК СПАРТАК С.КАЛУГЕРОВО
18.09.2022 в 17:00 ФК МАРИЦА - ФК ХЕБЪР - 1918
17.09.2022 в 17:00 ФК "ЛЕВСКИ - ПАТАЛЕНИЦА - ФК БРАЦИГОВО
КРЪГ 4   -  
25.09.2022 в 17:00 ФК СПАРТАК С.КАЛУГЕРОВО - ФК МАРИЦА
24.09.2022 в 17:00 ФК СПАРТАК ПЕЩЕРА 2021 - ФК ОБОРИЩЕ - ПАНАГЮРИЩЕ
25.09.2022 в 17:00 ФК ЮНАК-СЕЛО ИВАЙЛО - ФК ЛОКОМОТИВ - СЕПТЕМВРИ
24.09.2022 в 17:00 ФК "ЛЕВСКИ - ПАТАЛЕНИЦА - ФК ТРАКИЕЦ 2005
24.09.2022 в 17:00 ФК БРАЦИГОВО - ФК ХЕБЪР - 1918
КРЪГ 5   -  
09.10.2022 в 16:00 ФК ОБОРИЩЕ - ПАНАГЮРИЩЕ - ФК ЮНАК-СЕЛО ИВАЙЛО
09.10.2022 в 16:00 ФК МАРИЦА - ФК СПАРТАК ПЕЩЕРА 2021
08.10.2022 в 16:00 ФК ХЕБЪР - 1918 - ФК СПАРТАК С.КАЛУГЕРОВО
09.10.2022 в 16:00 ФК ТРАКИЕЦ 2005 - ФК БРАЦИГОВО
09.10.2022 в 16:00 ФК ЛОКОМОТИВ - СЕПТЕМВРИ - ФК "ЛЕВСКИ - ПАТАЛЕНИЦА
КРЪГ 6   -  
16.10.2022 в 16:00 ФК ЮНАК-СЕЛО ИВАЙЛО - ФК МАРИЦА
16.10.2022 в 16:00 ФК "ЛЕВСКИ - ПАТАЛЕНИЦА - ФК ОБОРИЩЕ - ПАНАГЮРИЩЕ
16.10.2022 в 16:00 ФК ТРАКИЕЦ 2005 - ФК ЛОКОМОТИВ - СЕПТЕМВРИ
15.10.2022 в 16:00 ФК БРАЦИГОВО - ФК СПАРТАК С.КАЛУГЕРОВО
15.10.2022 в 16:00 ФК СПАРТАК ПЕЩЕРА 2021 - ФК ХЕБЪР - 1918
КРЪГ 7   -  
23.10.2022 в 16:00 ФК ОБОРИЩЕ - ПАНАГЮРИЩЕ - ФК ТРАКИЕЦ 2005
23.10.2022 в 16:00 ФК МАРИЦА - ФК "ЛЕВСКИ - ПАТАЛЕНИЦА
22.10.2022 в 16:00 ФК ХЕБЪР - 1918 - ФК ЮНАК-СЕЛО ИВАЙЛО
23.10.2022 в 16:00 ФК СПАРТАК С.КАЛУГЕРОВО - ФК СПАРТАК ПЕЩЕРА 2021
23.10.2022 в 16:00 ФК ЛОКОМОТИВ - СЕПТЕМВРИ - ФК БРАЦИГОВО
КРЪГ 8   -  
29.10.2022 в 14:00 ФК "ЛЕВСКИ - ПАТАЛЕНИЦА - ФК ХЕБЪР - 1918
30.10.2022 в 14:00 ФК ТРАКИЕЦ 2005 - ФК МАРИЦА
30.10.2022 в 14:00 ФК ЛОКОМОТИВ - СЕПТЕМВРИ - ФК ОБОРИЩЕ - ПАНАГЮРИЩЕ
29.10.2022 в 14:00 ФК БРАЦИГОВО - ФК СПАРТАК ПЕЩЕРА 2021
30.10.2022 в 14:00 ФК ЮНАК-СЕЛО ИВАЙЛО - ФК СПАРТАК С.КАЛУГЕРОВО
КРЪГ 9   -  
05.11.2022 в 14:00 ФК ХЕБЪР - 1918 - ФК ТРАКИЕЦ 2005
06.11.2022 в 14:00 ФК СПАРТАК С.КАЛУГЕРОВО - ФК "ЛЕВСКИ - ПАТАЛЕНИЦА
05.11.2022 в 14:00 ФК СПАРТАК ПЕЩЕРА 2021 - ФК ЮНАК-СЕЛО ИВАЙЛО
06.11.2022 в 14:00 ФК ОБОРИЩЕ - ПАНАГЮРИЩЕ - ФК БРАЦИГОВО
06.11.2022 в 14:00 ФК МАРИЦА - ФК ЛОКОМОТИВ - СЕПТЕМВРИ
КРЪГ 10   -  
13.11.2022 в 14:00 ФК СПАРТАК С.КАЛУГЕРОВО - ФК ТРАКИЕЦ 2005
12.11.2022 в 14:00 ФК ХЕБЪР - 1918 - ФК ЛОКОМОТИВ - СЕПТЕМВРИ
13.11.2022 в 14:00 ФК МАРИЦА - ФК ОБОРИЩЕ - ПАНАГЮРИЩЕ
12.11.2022 в 14:00 ФК БРАЦИГОВО - ФК ЮНАК-СЕЛО ИВАЙЛО
12.11.2022 в 14:00 ФК СПАРТАК ПЕЩЕРА 2021 - ФК "ЛЕВСКИ - ПАТАЛЕНИЦА
КРЪГ 11   -  
20.11.2022 в 14:00 ФК ТРАКИЕЦ 2005 - ФК СПАРТАК ПЕЩЕРА 2021
19.11.2022 в 14:00 ФК "ЛЕВСКИ - ПАТАЛЕНИЦА - ФК ЮНАК-СЕЛО ИВАЙЛО
20.11.2022 в 14:00 ФК МАРИЦА - ФК БРАЦИГОВО
20.11.2022 в 14:00 ФК ОБОРИЩЕ - ПАНАГЮРИЩЕ - ФК ХЕБЪР - 1918
20.11.2022 в 14:00 ФК ЛОКОМОТИВ - СЕПТЕМВРИ - ФК СПАРТАК С.КАЛУГЕРОВО
КРЪГ 12   -  
27.11.2022 в 14:00 ФК СПАРТАК С.КАЛУГЕРОВО - ФК ОБОРИЩЕ - ПАНАГЮРИЩЕ
26.11.2022 в 14:00 ФК ХЕБЪР - 1918 - ФК МАРИЦА
26.11.2022 в 14:00 ФК БРАЦИГОВО - ФК "ЛЕВСКИ - ПАТАЛЕНИЦА
27.11.2022 в 14:00 ФК ЮНАК-СЕЛО ИВАЙЛО - ФК ТРАКИЕЦ 2005
26.11.2022 в 14:00 ФК СПАРТАК ПЕЩЕРА 2021 - ФК ЛОКОМОТИВ - СЕПТЕМВРИ
КРЪГ 13   -  
04.12.2022 в 14:00 ФК ОБОРИЩЕ - ПАНАГЮРИЩЕ - ФК СПАРТАК ПЕЩЕРА 2021
04.12.2022 в 14:00 ФК ЛОКОМОТИВ - СЕПТЕМВРИ - ФК ЮНАК-СЕЛО ИВАЙЛО
04.12.2022 в 14:00 ФК ТРАКИЕЦ 2005 - ФК "ЛЕВСКИ - ПАТАЛЕНИЦА
03.12.2022 в 14:00 ФК ХЕБЪР - 1918 - ФК БРАЦИГОВО
04.12.2022 в 14:00 ФК МАРИЦА - ФК СПАРТАК С.КАЛУГЕРОВО
КРЪГ 14   -  
10.12.2022 в 14:00 ФК СПАРТАК ПЕЩЕРА 2021 - ФК МАРИЦА
11.12.2022 в 14:00 ФК СПАРТАК С.КАЛУГЕРОВО - ФК ХЕБЪР - 1918
10.12.2022 в 14:00 ФК БРАЦИГОВО - ФК ТРАКИЕЦ 2005
11.12.2022 в 14:00 ФК "ЛЕВСКИ - ПАТАЛЕНИЦА - ФК ЛОКОМОТИВ - СЕПТЕМВРИ
11.12.2022 в 14:00 ФК ЮНАК-СЕЛО ИВАЙЛО - ФК ОБОРИЩЕ - ПАНАГЮРИЩЕ
 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - VIII кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

ОТЛ         Славия II (Сф)-:-Сливн. герой
КРБанско тийм3:0Септември II (Сф)
КРПирин (ГД)1:4Балкан (Бот)

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Марек (Дупница)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00Чавдар (Етр)-:-Левски Раковски (Сф)
 ЦСКА 1948 III (Сф)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - VIII кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРГранит (Владая)2:1Надежда (Добр)
ОТЛЦСКА II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
КРОборище (Пан)0:0ФК Кюстендил
КРРилски спортист0:0ОФК Костинброд

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Септември (Сим)-:-Вихрен (Санд)
 Левски II (Сф)-почива

"А РГ - Пазарджик, гр. 1 - IV кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСпартак (Пещера)1:0Оборище II (Пан) 
КРБрацигово2:2Хебър II (Пз)
КРЛевски (Пат)3:0Тракиец (Глав) 

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Юнак (Ивайло)-:-Локомотив (Септ)
17:00Спартак (Кал)-:-Марица (Белово)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - IV кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРТракия (Пз)1:4Чепинец (Вел)
КРБалкан (Варвара)4:0Величково

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Вихър (Ветрен)-:-Сарая
17:00Лозен-:-Ботев (Черн)
17:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Звезда (Семчиново)

Обл. п-во за деца - I кръг

25 септември 2022 г. (неделя) - 10:30 ч.

10:30Чепинец (Вел)-:-Локомотив (Септ)

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)6+1318
 2 Чавдар (Етрополе)6+915
3Славия II (София)6+512
4Сливнишки герой (Сливница)5+412
 5 Балкан (Ботевград)7-57
6Банско тийм6-47
7ЦСКА 1948 III (София)6+17
8
Ботев (Ихтиман)5 06
9Септември II (София)7-45
10
Левски-Раковски (София)6-114
11Пирин (Гоце Делчев)6-83
  

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ОФК Костинброд6+818
 2 ФК Кюстендил7+914
3Оборище (Панагюрище)6+113
4Рилски спортист (Самоков)6+28
 5 ЦСКА II (София)6 08
6Вихрен (Сандански)5+68
7Септември (Симитли)6+37
8
Гранит (Владая)6-35
9Левски II (София)6-45
10
Пирин (Разлог)5-113
11Надежда (Доброславци)7-122
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър II (Пазарджик)3+239
 2 Брацигово3+89
3Левски (Паталеница)3+56
4Спартак (Калугерово)3+16
 5 Спартак (Пещера)3-53
6Марица (Белово)3-63
7Оборище II (Панагюрище)3-63
8
Юнак (Ивайло)3-73
9
Локомотив (Септември)3-93
10Тракиец (Главиница)3-40
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)3+159
 2 Чепинец (Велинград)3+139
3Величково3+99
4Чико-Бунара (Бяга)3+26
 5 Звезда (Семчиново)3-43
6Сарая3-43
7Вихър (Ветрен)3-63
8
Лозен3-83
9
Тракия (Пазарджик)3-50
10Ботев (Черногорово)3-120
  

Кой е тук?

В момента има 29 посетителя в сайта

Приятели

. .
.