СКОНТО ООД

Програма на "А" ОГ - Пазарджик, група 1, сезон 2022/23 ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 19 Август 2022 19:34

"А" ОБЛАСТНА ГРУПА - ПАЗАРДЖИК

сезон 2022/23 г.

ПРОГРАМА НА ГРУПА 1

КРЪГ 1 Клуб Домакин Резултат Клуб Гост
04.09.2022 в 17:00 ФК ЮНАК-СЕЛО ИВАЙЛО - ФК БРАЦИГОВО
03.09.2022 в 17:00 ФК "ЛЕВСКИ - ПАТАЛЕНИЦА - ФК СПАРТАК ПЕЩЕРА 2021
04.09.2022 в 17:00 ФК ТРАКИЕЦ 2005 - ФК СПАРТАК С.КАЛУГЕРОВО
04.09.2022 в 17:00 ФК ЛОКОМОТИВ - СЕПТЕМВРИ - ФК ХЕБЪР - 1918
04.09.2022 в 17:00 ФК ОБОРИЩЕ - ПАНАГЮРИЩЕ - ФК МАРИЦА
КРЪГ 2   -  
10.09.2022 в 17:00 ФК ХЕБЪР - 1918 - ФК ОБОРИЩЕ - ПАНАГЮРИЩЕ
11.09.2022 в 17:00 ФК СПАРТАК С.КАЛУГЕРОВО - ФК ЛОКОМОТИВ - СЕПТЕМВРИ
10.09.2022 в 17:00 ФК СПАРТАК ПЕЩЕРА 2021 - ФК ТРАКИЕЦ 2005
11.09.2022 в 17:00 ФК ЮНАК-СЕЛО ИВАЙЛО - ФК "ЛЕВСКИ - ПАТАЛЕНИЦА
10.09.2022 в 17:00 ФК БРАЦИГОВО - ФК МАРИЦА
КРЪГ 3   -  
18.09.2022 в 17:00 ФК ТРАКИЕЦ 2005 - ФК ЮНАК-СЕЛО ИВАЙЛО
18.09.2022 в 17:00 ФК ЛОКОМОТИВ - СЕПТЕМВРИ - ФК СПАРТАК ПЕЩЕРА 2021
18.09.2022 в 17:00 ФК ОБОРИЩЕ - ПАНАГЮРИЩЕ - ФК СПАРТАК С.КАЛУГЕРОВО
18.09.2022 в 17:00 ФК МАРИЦА - ФК ХЕБЪР - 1918
17.09.2022 в 17:00 ФК "ЛЕВСКИ - ПАТАЛЕНИЦА - ФК БРАЦИГОВО
КРЪГ 4   -  
25.09.2022 в 17:00 ФК СПАРТАК С.КАЛУГЕРОВО - ФК МАРИЦА
24.09.2022 в 17:00 ФК СПАРТАК ПЕЩЕРА 2021 - ФК ОБОРИЩЕ - ПАНАГЮРИЩЕ
25.09.2022 в 17:00 ФК ЮНАК-СЕЛО ИВАЙЛО - ФК ЛОКОМОТИВ - СЕПТЕМВРИ
24.09.2022 в 17:00 ФК "ЛЕВСКИ - ПАТАЛЕНИЦА - ФК ТРАКИЕЦ 2005
24.09.2022 в 17:00 ФК БРАЦИГОВО - ФК ХЕБЪР - 1918
КРЪГ 5   -  
09.10.2022 в 16:00 ФК ОБОРИЩЕ - ПАНАГЮРИЩЕ - ФК ЮНАК-СЕЛО ИВАЙЛО
09.10.2022 в 16:00 ФК МАРИЦА - ФК СПАРТАК ПЕЩЕРА 2021
08.10.2022 в 16:00 ФК ХЕБЪР - 1918 - ФК СПАРТАК С.КАЛУГЕРОВО
09.10.2022 в 16:00 ФК ТРАКИЕЦ 2005 - ФК БРАЦИГОВО
09.10.2022 в 16:00 ФК ЛОКОМОТИВ - СЕПТЕМВРИ - ФК "ЛЕВСКИ - ПАТАЛЕНИЦА
КРЪГ 6   -  
16.10.2022 в 16:00 ФК ЮНАК-СЕЛО ИВАЙЛО - ФК МАРИЦА
16.10.2022 в 16:00 ФК "ЛЕВСКИ - ПАТАЛЕНИЦА - ФК ОБОРИЩЕ - ПАНАГЮРИЩЕ
16.10.2022 в 16:00 ФК ТРАКИЕЦ 2005 - ФК ЛОКОМОТИВ - СЕПТЕМВРИ
15.10.2022 в 16:00 ФК БРАЦИГОВО - ФК СПАРТАК С.КАЛУГЕРОВО
15.10.2022 в 16:00 ФК СПАРТАК ПЕЩЕРА 2021 - ФК ХЕБЪР - 1918
КРЪГ 7   -  
23.10.2022 в 16:00 ФК ОБОРИЩЕ - ПАНАГЮРИЩЕ - ФК ТРАКИЕЦ 2005
23.10.2022 в 16:00 ФК МАРИЦА - ФК "ЛЕВСКИ - ПАТАЛЕНИЦА
22.10.2022 в 16:00 ФК ХЕБЪР - 1918 - ФК ЮНАК-СЕЛО ИВАЙЛО
23.10.2022 в 16:00 ФК СПАРТАК С.КАЛУГЕРОВО - ФК СПАРТАК ПЕЩЕРА 2021
23.10.2022 в 16:00 ФК ЛОКОМОТИВ - СЕПТЕМВРИ - ФК БРАЦИГОВО
КРЪГ 8   -  
29.10.2022 в 14:00 ФК "ЛЕВСКИ - ПАТАЛЕНИЦА - ФК ХЕБЪР - 1918
30.10.2022 в 14:00 ФК ТРАКИЕЦ 2005 - ФК МАРИЦА
30.10.2022 в 14:00 ФК ЛОКОМОТИВ - СЕПТЕМВРИ - ФК ОБОРИЩЕ - ПАНАГЮРИЩЕ
29.10.2022 в 14:00 ФК БРАЦИГОВО - ФК СПАРТАК ПЕЩЕРА 2021
30.10.2022 в 14:00 ФК ЮНАК-СЕЛО ИВАЙЛО - ФК СПАРТАК С.КАЛУГЕРОВО
КРЪГ 9   -  
05.11.2022 в 14:00 ФК ХЕБЪР - 1918 - ФК ТРАКИЕЦ 2005
06.11.2022 в 14:00 ФК СПАРТАК С.КАЛУГЕРОВО - ФК "ЛЕВСКИ - ПАТАЛЕНИЦА
05.11.2022 в 14:00 ФК СПАРТАК ПЕЩЕРА 2021 - ФК ЮНАК-СЕЛО ИВАЙЛО
06.11.2022 в 14:00 ФК ОБОРИЩЕ - ПАНАГЮРИЩЕ - ФК БРАЦИГОВО
06.11.2022 в 14:00 ФК МАРИЦА - ФК ЛОКОМОТИВ - СЕПТЕМВРИ
КРЪГ 10   -  
13.11.2022 в 14:00 ФК СПАРТАК С.КАЛУГЕРОВО - ФК ТРАКИЕЦ 2005
12.11.2022 в 14:00 ФК ХЕБЪР - 1918 - ФК ЛОКОМОТИВ - СЕПТЕМВРИ
13.11.2022 в 14:00 ФК МАРИЦА - ФК ОБОРИЩЕ - ПАНАГЮРИЩЕ
12.11.2022 в 14:00 ФК БРАЦИГОВО - ФК ЮНАК-СЕЛО ИВАЙЛО
12.11.2022 в 14:00 ФК СПАРТАК ПЕЩЕРА 2021 - ФК "ЛЕВСКИ - ПАТАЛЕНИЦА
КРЪГ 11   -  
20.11.2022 в 14:00 ФК ТРАКИЕЦ 2005 - ФК СПАРТАК ПЕЩЕРА 2021
19.11.2022 в 14:00 ФК "ЛЕВСКИ - ПАТАЛЕНИЦА - ФК ЮНАК-СЕЛО ИВАЙЛО
20.11.2022 в 14:00 ФК МАРИЦА - ФК БРАЦИГОВО
20.11.2022 в 14:00 ФК ОБОРИЩЕ - ПАНАГЮРИЩЕ - ФК ХЕБЪР - 1918
20.11.2022 в 14:00 ФК ЛОКОМОТИВ - СЕПТЕМВРИ - ФК СПАРТАК С.КАЛУГЕРОВО
КРЪГ 12   -  
27.11.2022 в 14:00 ФК СПАРТАК С.КАЛУГЕРОВО - ФК ОБОРИЩЕ - ПАНАГЮРИЩЕ
26.11.2022 в 14:00 ФК ХЕБЪР - 1918 - ФК МАРИЦА
26.11.2022 в 14:00 ФК БРАЦИГОВО - ФК "ЛЕВСКИ - ПАТАЛЕНИЦА
27.11.2022 в 14:00 ФК ЮНАК-СЕЛО ИВАЙЛО - ФК ТРАКИЕЦ 2005
26.11.2022 в 14:00 ФК СПАРТАК ПЕЩЕРА 2021 - ФК ЛОКОМОТИВ - СЕПТЕМВРИ
КРЪГ 13   -  
04.12.2022 в 14:00 ФК ОБОРИЩЕ - ПАНАГЮРИЩЕ - ФК СПАРТАК ПЕЩЕРА 2021
04.12.2022 в 14:00 ФК ЛОКОМОТИВ - СЕПТЕМВРИ - ФК ЮНАК-СЕЛО ИВАЙЛО
04.12.2022 в 14:00 ФК ТРАКИЕЦ 2005 - ФК "ЛЕВСКИ - ПАТАЛЕНИЦА
03.12.2022 в 14:00 ФК ХЕБЪР - 1918 - ФК БРАЦИГОВО
04.12.2022 в 14:00 ФК МАРИЦА - ФК СПАРТАК С.КАЛУГЕРОВО
КРЪГ 14   -  
10.12.2022 в 14:00 ФК СПАРТАК ПЕЩЕРА 2021 - ФК МАРИЦА
11.12.2022 в 14:00 ФК СПАРТАК С.КАЛУГЕРОВО - ФК ХЕБЪР - 1918
10.12.2022 в 14:00 ФК БРАЦИГОВО - ФК ТРАКИЕЦ 2005
11.12.2022 в 14:00 ФК "ЛЕВСКИ - ПАТАЛЕНИЦА - ФК ЛОКОМОТИВ - СЕПТЕМВРИ
11.12.2022 в 14:00 ФК ЮНАК-СЕЛО ИВАЙЛО - ФК ОБОРИЩЕ - ПАНАГЮРИЩЕ
 
Следете ни в:

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 26 посетителя в сайта

Приятели

. .
.