СКОНТО ООД

Програма на "А" ОГ - Пазарджик, група 2, сезон 2022/23 ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 19 Август 2022 20:35

"А" ОБЛАСТНА ГРУПА - ПАЗАРДЖИК

сезон 2022/23 г.

ПРОГРАМА НА ГРУПА 2 

КРЪГ 1 Клуб Домакин Резултат Клуб Гост
03.09.2022 в 17:00 ФК БАЛКАН (ВАРВАРА)* - ФК ВИХЪР - ВЕТРЕН
04.09.2022 в 17:00 ФК ЧИКО - БУНАРА - ФК ТРАКИЯ - ПАЗАРДЖИК
03.09.2022 в 17:00 ФК "ЗВЕЗДА" - ФК ЛОЗЕН
03.09.2022 в 17:00 ФК ВЕЛИЧКОВО - ФК САРАЯ
03.09.2022 в 17:00 ФК ЧЕПИНЕЦ - ФК БОТЕВ
КРЪГ 2   -  
11.09.2022 в 17:00 ФК САРАЯ - ФК ЧЕПИНЕЦ
11.09.2022 в 17:00 ФК ЛОЗЕН - ФК ВЕЛИЧКОВО
10.09.2022 в 17:00 ФК ТРАКИЯ - ПАЗАРДЖИК - ФК "ЗВЕЗДА"
11.09.2022 в 17:00 ФК БАЛКАН (ВАРВАРА)* - ФК ЧИКО - БУНАРА
10.09.2022 в 17:00 ФК ВИХЪР - ВЕТРЕН - ФК БОТЕВ
КРЪГ 3   -  
17.09.2022 в 17:00 ФК "ЗВЕЗДА" - ФК БАЛКАН (ВАРВАРА)*
17.09.2022 в 17:00 ФК ВЕЛИЧКОВО - ФК ТРАКИЯ - ПАЗАРДЖИК
17.09.2022 в 17:00 ФК ЧЕПИНЕЦ - ФК ЛОЗЕН
18.09.2022 в 17:00 ФК БОТЕВ - ФК САРАЯ
18.09.2022 в 17:00 ФК ЧИКО - БУНАРА - ФК ВИХЪР - ВЕТРЕН
КРЪГ 4   -  
25.09.2022 в 17:00 ФК ЛОЗЕН - ФК БОТЕВ
24.09.2022 в 17:00 ФК ТРАКИЯ - ПАЗАРДЖИК - ФК ЧЕПИНЕЦ
24.09.2022 в 17:00 ФК БАЛКАН (ВАРВАРА)* - ФК ВЕЛИЧКОВО
25.09.2022 в 17:00 ФК ЧИКО - БУНАРА - ФК "ЗВЕЗДА"
25.09.2022 в 17:00 ФК ВИХЪР - ВЕТРЕН - ФК САРАЯ
КРЪГ 5   -  
08.10.2022 в 16:00 ФК ЧЕПИНЕЦ - ФК БАЛКАН (ВАРВАРА)*
09.10.2022 в 16:00 ФК БОТЕВ - ФК ТРАКИЯ - ПАЗАРДЖИК
09.10.2022 в 16:00 ФК САРАЯ - ФК ЛОЗЕН
08.10.2022 в 16:00 ФК "ЗВЕЗДА" - ФК ВИХЪР - ВЕТРЕН
08.10.2022 в 16:00 ФК ВЕЛИЧКОВО - ФК ЧИКО - БУНАРА
КРЪГ 6   -  
15.10.2022 в 16:00 ФК БАЛКАН (ВАРВАРА)* - ФК БОТЕВ
16.10.2022 в 16:00 ФК ЧИКО - БУНАРА - ФК ЧЕПИНЕЦ
15.10.2022 в 16:00 ФК "ЗВЕЗДА" - ФК ВЕЛИЧКОВО
15.10.2022 в 16:00 ФК ВИХЪР - ВЕТРЕН - ФК ЛОЗЕН
16.10.2022 в 16:00 ФК ТРАКИЯ - ПАЗАРДЖИК - ФК САРАЯ
КРЪГ 7   -  
22.10.2022 в 16:00 ФК ЧЕПИНЕЦ - ФК "ЗВЕЗДА"
23.10.2022 в 16:00 ФК БОТЕВ - ФК ЧИКО - БУНАРА
23.10.2022 в 16:00 ФК САРАЯ - ФК БАЛКАН (ВАРВАРА)*
23.10.2022 в 16:00 ФК ЛОЗЕН - ФК ТРАКИЯ - ПАЗАРДЖИК
22.10.2022 в 16:00 ФК ВЕЛИЧКОВО - ФК ВИХЪР - ВЕТРЕН
КРЪГ 8   -  
30.10.2022 в 14:00 ФК ЧИКО - БУНАРА - ФК САРАЯ
29.10.2022 в 14:00 ФК "ЗВЕЗДА" - ФК БОТЕВ
29.10.2022 в 14:00 ФК ВЕЛИЧКОВО - ФК ЧЕПИНЕЦ
29.10.2022 в 14:00 ФК ВИХЪР - ВЕТРЕН - ФК ТРАКИЯ - ПАЗАРДЖИК
30.10.2022 в 14:00 ФК БАЛКАН (ВАРВАРА)* - ФК ЛОЗЕН
КРЪГ 9   -  
06.11.2022 в 14:00 ФК САРАЯ - ФК "ЗВЕЗДА"
06.11.2022 в 14:00 ФК ЛОЗЕН - ФК ЧИКО - БУНАРА
05.11.2022 в 14:00 ФК ТРАКИЯ - ПАЗАРДЖИК - ФК БАЛКАН (ВАРВАРА)*
05.11.2022 в 14:00 ФК ЧЕПИНЕЦ - ФК ВИХЪР - ВЕТРЕН
06.11.2022 в 14:00 ФК БОТЕВ - ФК ВЕЛИЧКОВО
КРЪГ 10   -  
13.11.2022 в 14:00 ФК ЛОЗЕН - ФК "ЗВЕЗДА"
13.11.2022 в 14:00 ФК САРАЯ - ФК ВЕЛИЧКОВО
13.11.2022 в 14:00 ФК БОТЕВ - ФК ЧЕПИНЕЦ
12.11.2022 в 14:00 ФК ВИХЪР - ВЕТРЕН - ФК БАЛКАН (ВАРВАРА)*
13.11.2022 в 14:00 ФК ТРАКИЯ - ПАЗАРДЖИК - ФК ЧИКО - БУНАРА
КРЪГ 11   -  
19.11.2022 в 14:00 ФК "ЗВЕЗДА" - ФК ТРАКИЯ - ПАЗАРДЖИК
20.11.2022 в 14:00 ФК ЧИКО - БУНАРА - ФК БАЛКАН (ВАРВАРА)*
20.11.2022 в 14:00 ФК БОТЕВ - ФК ВИХЪР - ВЕТРЕН
19.11.2022 в 14:00 ФК ЧЕПИНЕЦ - ФК САРАЯ
19.11.2022 в 14:00 ФК ВЕЛИЧКОВО - ФК ЛОЗЕН
КРЪГ 12   -  
27.11.2022 в 14:00 ФК ЛОЗЕН - ФК ЧЕПИНЕЦ
27.11.2022 в 14:00 ФК САРАЯ - ФК БОТЕВ
27.11.2022 в 14:00 ФК ВИХЪР - ВЕТРЕН - ФК ЧИКО - БУНАРА
26.11.2022 в 14:00 ФК БАЛКАН (ВАРВАРА)* - ФК "ЗВЕЗДА"
26.11.2022 в 14:00 ФК ТРАКИЯ - ПАЗАРДЖИК - ФК ВЕЛИЧКОВО
КРЪГ 13   -  
03.12.2022 в 14:00 ФК ЧЕПИНЕЦ - ФК ТРАКИЯ - ПАЗАРДЖИК
03.12.2022 в 14:00 ФК ВЕЛИЧКОВО - ФК БАЛКАН (ВАРВАРА)*
03.12.2022 в 14:00 ФК "ЗВЕЗДА" - ФК ЧИКО - БУНАРА
04.12.2022 в 14:00 ФК САРАЯ - ФК ВИХЪР - ВЕТРЕН
04.12.2022 в 14:00 ФК БОТЕВ - ФК ЛОЗЕН
КРЪГ 14   -  
11.12.2022 в 14:00 ФК ТРАКИЯ - ПАЗАРДЖИК - ФК БОТЕВ
11.12.2022 в 14:00 ФК ЛОЗЕН - ФК САРАЯ
10.12.2022 в 14:00 ФК ВИХЪР - ВЕТРЕН - ФК "ЗВЕЗДА"
11.12.2022 в 14:00 ФК ЧИКО - БУНАРА - ФК ВЕЛИЧКОВО
10.12.2022 в 14:00 ФК БАЛКАН (ВАРВАРА)* - ФК ЧЕПИНЕЦ

*ФК БАЛКАН (ВАРВАРА) е в процедура по обединение с ФК РОДОПИ - 1921 (КОЗАРСКО)

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - VIII кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

ОТЛ         Славия II (Сф)-:-Сливн. герой
КРБанско тийм3:0Септември II (Сф)
КРПирин (ГД)1:4Балкан (Бот)

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Марек (Дупница)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00Чавдар (Етр)-:-Левски Раковски (Сф)
 ЦСКА 1948 III (Сф)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - VIII кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРГранит (Владая)2:1Надежда (Добр)
ОТЛЦСКА II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
КРОборище (Пан)0:0ФК Кюстендил
КРРилски спортист0:0ОФК Костинброд

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Септември (Сим)-:-Вихрен (Санд)
 Левски II (Сф)-почива

"А РГ - Пазарджик, гр. 1 - IV кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСпартак (Пещера)1:0Оборище II (Пан) 
КРБрацигово2:2Хебър II (Пз)
КРЛевски (Пат)3:0Тракиец (Глав) 

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Юнак (Ивайло)-:-Локомотив (Септ)
17:00Спартак (Кал)-:-Марица (Белово)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - IV кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРТракия (Пз)1:4Чепинец (Вел)
КРБалкан (Варвара)4:0Величково

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Вихър (Ветрен)-:-Сарая
17:00Лозен-:-Ботев (Черн)
17:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Звезда (Семчиново)

Обл. п-во за деца - I кръг

25 септември 2022 г. (неделя) - 10:30 ч.

10:30Чепинец (Вел)-:-Локомотив (Септ)

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)6+1318
 2 Чавдар (Етрополе)6+915
3Славия II (София)6+512
4Сливнишки герой (Сливница)5+412
 5 Балкан (Ботевград)7-57
6Банско тийм6-47
7ЦСКА 1948 III (София)6+17
8
Ботев (Ихтиман)5 06
9Септември II (София)7-45
10
Левски-Раковски (София)6-114
11Пирин (Гоце Делчев)6-83
  

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ОФК Костинброд6+818
 2 ФК Кюстендил7+914
3Оборище (Панагюрище)6+113
4Рилски спортист (Самоков)6+28
 5 ЦСКА II (София)6 08
6Вихрен (Сандански)5+68
7Септември (Симитли)6+37
8
Гранит (Владая)6-35
9Левски II (София)6-45
10
Пирин (Разлог)5-113
11Надежда (Доброславци)7-122
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър II (Пазарджик)3+239
 2 Брацигово3+89
3Левски (Паталеница)3+56
4Спартак (Калугерово)3+16
 5 Спартак (Пещера)3-53
6Марица (Белово)3-63
7Оборище II (Панагюрище)3-63
8
Юнак (Ивайло)3-73
9
Локомотив (Септември)3-93
10Тракиец (Главиница)3-40
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)3+159
 2 Чепинец (Велинград)3+139
3Величково3+99
4Чико-Бунара (Бяга)3+26
 5 Звезда (Семчиново)3-43
6Сарая3-43
7Вихър (Ветрен)3-63
8
Лозен3-83
9
Тракия (Пазарджик)3-50
10Ботев (Черногорово)3-120
  

Кой е тук?

В момента има 45 посетителя в сайта

Приятели

. .
.