СКОНТО ООД

Програма на "А" ОГ - Пазарджик, група 2, сезон 2022/23 ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 19 Август 2022 19:35

"А" ОБЛАСТНА ГРУПА - ПАЗАРДЖИК

сезон 2022/23 г.

ПРОГРАМА НА ГРУПА 2 

КРЪГ 1 Клуб Домакин Резултат Клуб Гост
03.09.2022 в 17:00 ФК БАЛКАН (ВАРВАРА)* - ФК ВИХЪР - ВЕТРЕН
04.09.2022 в 17:00 ФК ЧИКО - БУНАРА - ФК ТРАКИЯ - ПАЗАРДЖИК
03.09.2022 в 17:00 ФК "ЗВЕЗДА" - ФК ЛОЗЕН
03.09.2022 в 17:00 ФК ВЕЛИЧКОВО - ФК САРАЯ
03.09.2022 в 17:00 ФК ЧЕПИНЕЦ - ФК БОТЕВ
КРЪГ 2   -  
11.09.2022 в 17:00 ФК САРАЯ - ФК ЧЕПИНЕЦ
11.09.2022 в 17:00 ФК ЛОЗЕН - ФК ВЕЛИЧКОВО
10.09.2022 в 17:00 ФК ТРАКИЯ - ПАЗАРДЖИК - ФК "ЗВЕЗДА"
11.09.2022 в 17:00 ФК БАЛКАН (ВАРВАРА)* - ФК ЧИКО - БУНАРА
10.09.2022 в 17:00 ФК ВИХЪР - ВЕТРЕН - ФК БОТЕВ
КРЪГ 3   -  
17.09.2022 в 17:00 ФК "ЗВЕЗДА" - ФК БАЛКАН (ВАРВАРА)*
17.09.2022 в 17:00 ФК ВЕЛИЧКОВО - ФК ТРАКИЯ - ПАЗАРДЖИК
17.09.2022 в 17:00 ФК ЧЕПИНЕЦ - ФК ЛОЗЕН
18.09.2022 в 17:00 ФК БОТЕВ - ФК САРАЯ
18.09.2022 в 17:00 ФК ЧИКО - БУНАРА - ФК ВИХЪР - ВЕТРЕН
КРЪГ 4   -  
25.09.2022 в 17:00 ФК ЛОЗЕН - ФК БОТЕВ
24.09.2022 в 17:00 ФК ТРАКИЯ - ПАЗАРДЖИК - ФК ЧЕПИНЕЦ
24.09.2022 в 17:00 ФК БАЛКАН (ВАРВАРА)* - ФК ВЕЛИЧКОВО
25.09.2022 в 17:00 ФК ЧИКО - БУНАРА - ФК "ЗВЕЗДА"
25.09.2022 в 17:00 ФК ВИХЪР - ВЕТРЕН - ФК САРАЯ
КРЪГ 5   -  
08.10.2022 в 16:00 ФК ЧЕПИНЕЦ - ФК БАЛКАН (ВАРВАРА)*
09.10.2022 в 16:00 ФК БОТЕВ - ФК ТРАКИЯ - ПАЗАРДЖИК
09.10.2022 в 16:00 ФК САРАЯ - ФК ЛОЗЕН
08.10.2022 в 16:00 ФК "ЗВЕЗДА" - ФК ВИХЪР - ВЕТРЕН
08.10.2022 в 16:00 ФК ВЕЛИЧКОВО - ФК ЧИКО - БУНАРА
КРЪГ 6   -  
15.10.2022 в 16:00 ФК БАЛКАН (ВАРВАРА)* - ФК БОТЕВ
16.10.2022 в 16:00 ФК ЧИКО - БУНАРА - ФК ЧЕПИНЕЦ
15.10.2022 в 16:00 ФК "ЗВЕЗДА" - ФК ВЕЛИЧКОВО
15.10.2022 в 16:00 ФК ВИХЪР - ВЕТРЕН - ФК ЛОЗЕН
16.10.2022 в 16:00 ФК ТРАКИЯ - ПАЗАРДЖИК - ФК САРАЯ
КРЪГ 7   -  
22.10.2022 в 16:00 ФК ЧЕПИНЕЦ - ФК "ЗВЕЗДА"
23.10.2022 в 16:00 ФК БОТЕВ - ФК ЧИКО - БУНАРА
23.10.2022 в 16:00 ФК САРАЯ - ФК БАЛКАН (ВАРВАРА)*
23.10.2022 в 16:00 ФК ЛОЗЕН - ФК ТРАКИЯ - ПАЗАРДЖИК
22.10.2022 в 16:00 ФК ВЕЛИЧКОВО - ФК ВИХЪР - ВЕТРЕН
КРЪГ 8   -  
30.10.2022 в 14:00 ФК ЧИКО - БУНАРА - ФК САРАЯ
29.10.2022 в 14:00 ФК "ЗВЕЗДА" - ФК БОТЕВ
29.10.2022 в 14:00 ФК ВЕЛИЧКОВО - ФК ЧЕПИНЕЦ
29.10.2022 в 14:00 ФК ВИХЪР - ВЕТРЕН - ФК ТРАКИЯ - ПАЗАРДЖИК
30.10.2022 в 14:00 ФК БАЛКАН (ВАРВАРА)* - ФК ЛОЗЕН
КРЪГ 9   -  
06.11.2022 в 14:00 ФК САРАЯ - ФК "ЗВЕЗДА"
06.11.2022 в 14:00 ФК ЛОЗЕН - ФК ЧИКО - БУНАРА
05.11.2022 в 14:00 ФК ТРАКИЯ - ПАЗАРДЖИК - ФК БАЛКАН (ВАРВАРА)*
05.11.2022 в 14:00 ФК ЧЕПИНЕЦ - ФК ВИХЪР - ВЕТРЕН
06.11.2022 в 14:00 ФК БОТЕВ - ФК ВЕЛИЧКОВО
КРЪГ 10   -  
13.11.2022 в 14:00 ФК ЛОЗЕН - ФК "ЗВЕЗДА"
13.11.2022 в 14:00 ФК САРАЯ - ФК ВЕЛИЧКОВО
13.11.2022 в 14:00 ФК БОТЕВ - ФК ЧЕПИНЕЦ
12.11.2022 в 14:00 ФК ВИХЪР - ВЕТРЕН - ФК БАЛКАН (ВАРВАРА)*
13.11.2022 в 14:00 ФК ТРАКИЯ - ПАЗАРДЖИК - ФК ЧИКО - БУНАРА
КРЪГ 11   -  
19.11.2022 в 14:00 ФК "ЗВЕЗДА" - ФК ТРАКИЯ - ПАЗАРДЖИК
20.11.2022 в 14:00 ФК ЧИКО - БУНАРА - ФК БАЛКАН (ВАРВАРА)*
20.11.2022 в 14:00 ФК БОТЕВ - ФК ВИХЪР - ВЕТРЕН
19.11.2022 в 14:00 ФК ЧЕПИНЕЦ - ФК САРАЯ
19.11.2022 в 14:00 ФК ВЕЛИЧКОВО - ФК ЛОЗЕН
КРЪГ 12   -  
27.11.2022 в 14:00 ФК ЛОЗЕН - ФК ЧЕПИНЕЦ
27.11.2022 в 14:00 ФК САРАЯ - ФК БОТЕВ
27.11.2022 в 14:00 ФК ВИХЪР - ВЕТРЕН - ФК ЧИКО - БУНАРА
26.11.2022 в 14:00 ФК БАЛКАН (ВАРВАРА)* - ФК "ЗВЕЗДА"
26.11.2022 в 14:00 ФК ТРАКИЯ - ПАЗАРДЖИК - ФК ВЕЛИЧКОВО
КРЪГ 13   -  
03.12.2022 в 14:00 ФК ЧЕПИНЕЦ - ФК ТРАКИЯ - ПАЗАРДЖИК
03.12.2022 в 14:00 ФК ВЕЛИЧКОВО - ФК БАЛКАН (ВАРВАРА)*
03.12.2022 в 14:00 ФК "ЗВЕЗДА" - ФК ЧИКО - БУНАРА
04.12.2022 в 14:00 ФК САРАЯ - ФК ВИХЪР - ВЕТРЕН
04.12.2022 в 14:00 ФК БОТЕВ - ФК ЛОЗЕН
КРЪГ 14   -  
11.12.2022 в 14:00 ФК ТРАКИЯ - ПАЗАРДЖИК - ФК БОТЕВ
11.12.2022 в 14:00 ФК ЛОЗЕН - ФК САРАЯ
10.12.2022 в 14:00 ФК ВИХЪР - ВЕТРЕН - ФК "ЗВЕЗДА"
11.12.2022 в 14:00 ФК ЧИКО - БУНАРА - ФК ВЕЛИЧКОВО
10.12.2022 в 14:00 ФК БАЛКАН (ВАРВАРА)* - ФК ЧЕПИНЕЦ

*ФК БАЛКАН (ВАРВАРА) е в процедура по обединение с ФК РОДОПИ - 1921 (КОЗАРСКО)

 
Следете ни в:

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 40 посетителя в сайта

Приятели

. .
.