СКОНТО ООД

БФС представи проект на състав на групите в „А“ ОГ – Пазарджик ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 11 Август 2022 15:42
За първи път областната четвърта дивизия ще бъде разделена на две подгрупи с по 10 отбора

Сезонът Областният съвет на БФС – Пазарджик представи работен проект на състав на двете подгрупи за новия сезон в „А“ Областна група – Пазарджик. Както вече Velsport24.com писа новото първенство в местната четвърта дивизия ще включва рекордните 20 отбора

Тимовете ще бъдат разделени на две групи в първата фаза. Във втората първите пет тима от всяка дивизия ще сформират първа десетка, а втората десетка пък ще бъде съставена от отборите, класирани от шесто до десето място.

Новите тимове в Пазарджишката Бундеслига ще бъдат изпадналия от ЮЗ Трета лига тим на Хебър II (Пз), както и спечелилите промоция състави на Оборище II (Панагюрище), Спартак (Пещера), Лозен, Звезда (Семчиново) и Ботев (Черногорово), идващите от пета дивизия. 

Жребият за новото първенство е насрочен за 12 август (петък) от 11 часа в офиса на ОС на БФС - Пазарджик. 

 

„А“ Областна група – Пазарджик /група 1/

1. Хебър II (Пазарджик)

2. Брацигово

3. Левски (Паталеница)

4. Марица (Белово)

5. Юнак (Ивайло)

6. Локомотив (Септември)

7. Тракиец (Главиница)

8. Спартак (Калугерово)

9. Оборище II (Панагюрище)

10. Спартак (Пещера)

 

„А“ Областна група – Пазарджик /група 2/

1. Чико-Бунара (Бяга)

2. Чепинец (Велинград)

3. Сарая

4. Величково

5.  Балкан (Варвара)

6. Вихър (Ветрен)

7. Тракия (Пазарджик)

8. Лозен

9. Звезда (Семчиново)

10. Ботев (Черногорово)

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVIII кръг

6 юни 2024 г. (четвъртък) - 18:00 ч.

СЛЧавдар (Етрополе)0:3Славия II (Сф)
КРОборище (Пан)7:1Хебър II (Пз)
КРВихрен (Санд)1:2Пирин (Рз)
КРБанско тийм3:2ОФК Костинброд
КРМиньор (Пк)3:2ЦСКА 1948 III (Сф)
КРСептември (Сим)2:2Балкан (Бот)
КРСептември II (Сф)2:0Сливнишки герой
КРФК Кюстендил0:0Левски II (Сф)
КРРилски спортист1:2ЦСКА II (Сф)
КРБотев (Ихтиман)3:0Витоша (Бистрица)

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 104 посетителя в сайта

Приятели

. .
.