СКОНТО ООД

Зоналната СК проведе работна среща с колегията в Пазарджик ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 21 Май 2022 22:54

Традиционната седмична сбирка на съдиите от областната колегия в Пазарджик бе уважена от високи гости. На нея присъстваха представители от Съдийската комисия при ЗС на БФС – София. В работната среща взеха участие председателят ѝ Николай Йорданов, заместникът му Тихомир Костовски, секретаря Пламен Божидаров, членовете Веселин Мишев и Иван Алексиев, главният мениджър на СК в БФС Стоян Алексиев, методистът Милко Николов, Цвета Попова и Антоанета Панчева.

По време на работната среща бе изнесена лекция на съдиите от главния методист Милко Николов. След това бе проведена и дискусия с арбитрите от областната колегия в Пазарджик. 

В заключителната част от събитието бяха наградени бивши и един настоящ съдия с възпоменателна значка и Книгата 100 години българско съдийство.

VELSPORT24.com

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг (отл. среща)

20 септември 2023 г. (сряда) - 17:00 ч.

КРФК Кюстендил1:2Вихрен (Санд)

ЮЗ Трета лига - X кръг

22 септември 2023 г. (петък) - 17:00 ч.

КРСептември (Сим)4:2Чавдар (Етрополе)

23 септември 2023 г. (събота) - 15:00 ч.

ВПЛевски II (Сф)0:1Витоша (Бистрица)

23 септември 2023 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Миньор (Пк)-:-Хебър II (Пз)
17:00Сливнишки герой-:-Оборище (Пан)
17:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Рз)
17:00ЦСКА 1948 III (Сф)-:-Славия II (Сф)
17:00Вихрен (Санд)-:-ОФК Костинброд       
17:00ФК Кюстендил-:-Рилски спортист
17:00Банско тийм-:-Ботев (Ихтиман)
17:00Балкан (Бот)-:-ЦСКА II (Сф)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 1 - IV кръг

16 септември 2023 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЛевски (Рак)2:4Чепинец (Вел)
КРЗвезда (Семч)0:3Величково
ПрекрМарица (Белово)3:2*Спартак (Пещера)

17 септември 2023 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)3:0Левски (Пат)
КРЛокомотив (Септ)0:3Хебър III (Пз)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - IV кръг

16 септември 2023 г. (събота) - 17:00 ч.

КРТракия (Пз)2:0Юнак (Ивайло)
КРВихър (Ветрен)2:0Спартак (Кал)
КРБрацигово5:1Сарая

17 септември 2023 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:7Балкан (Варвара)
КРЛозен1:1Тракиец (Глав)

"Б" РГ - Пазарджик - II кръг

17 септември 2023 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРФК Драгиново6:2Братаница

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)9+1622
 2 Вихрен (Сандански)9+519
3Чавдар (Етрополе) 9+816
4Балкан (Ботевград)8+516
 5 ЦСКА II (София)9+416
6Сливнишки герой (Сливница)9-315
7ФК Кюстендил9+313
8
Оборище (Панагюрище)9-313
9Банско тиим9+212
10
Рилски спортист (Самоков)9-112
11Хебър II (Пазарджик)8+112
 12 Септември II (София)8-312
 13 Левски II (София)9+112
14Ботев (Ихтиман)9 011
 15 ЦСКА III (София)7 010
16Славия II (София)9-110
 17 Септември (Симитли)10-410
18Витоша (Бистрица)9-97
19ОФК Костинброд9-136
20Пирин (Разлог)7-85
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Величково4+79
 2 Чико-Бунара (Бяга)4+78
3Хебър III (Пазарджик)4+118
4Чепинец (Велинград)4+58
 5 Левски (Ракитово)4-56
6Марица (Белово)3+25
7Звезда (Семчиново)4-44
8
Левски (Паталеница)4-71
9
Спартак (Пещера)3-91
10Локомотив (Септември)4-71
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+2012
 2 Брацигово4+1712
3Сарая4+19
4Вихър (Ветрен)4+49
 5 Оборище II (Панагюрище)4-86
6Тракиец (Главиница)4-14
7Тракия (Пазарджик)4-53
8
Спартак (Калугерово)4-93
9
Лозен4-81
10
Юнак (Ивайло)4-110

Кой е тук?

В момента има 80 посетителя в сайта

Приятели

. .
.