СКОНТО ООД

Наказаха Рамбо в ЮЗ Трета лига ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 09 Май 2022 22:32
33-годишният фитнес-инструктор Петко Петков - Рамбо ще пропусне следващия мач на Рилски спортист

14 състезатели и 1 треньор получиха лични наказания след срещите от XXXII кръг на ЮЗ Трета лига.

Два червени картона бяха показани в двубоя между Рилски спортист (Самоков) и Сливнишки герой (Сливница). В 60-та минута от игра за втори жълт картон бе отстранен Петко Петков – Рамбо от домакините. Три минути по-късно същата съдба сполетя и Петър Малинов – младши от селекцията на гостите. И двамата футболисти ще отсъстват от терена за срок от един мач. 

Третият футболист, който бе декориран в червено е Джеймс Лима от Хебър II (Пазарджик). 19-годишният португалец с канадски паспорт получи директен червен картон в 93-та минута на мача в Сандански, където местния Вихрен се наложи с 2:0. Лима също губи своите състезателни права за срок от една среща.

Девет играчи от ЮЗ Трета лига натрупаха по пет официални предупреждения. Следващите двубои на своите тимове ще пропуснат Николай Ковачев от Надежда (Доброславци), Йордан Костов от Пирин II (Благоевград), Веско Весков от Банско, Васил Калоянов от Рилски спортист (Самоков), Калоян Яновски от ОФК Костинброд, Богомил Христов от Ботев (Ихтиман), Иван Грънчаров от Пирин (Гоце Делчев), Валентин Лазаров от Чавдар (Етрополе) и Джулио Чарлов от Витоша (Бистрица).

21-годишният Джулио Чарлов (с топката) от Витоша (Бистрица) е лишен от състезателни права за една среща

Без състезателни права за срок от две срещи останаха Йордан Апостолов от Балкан (Ботевград) и Георги Тодоров от Надежда (Доброславци). Те достигнаха котата от 9 жълти картона през този сезон.

Зоналната Дисциплинарна комисия наложи имуществена санкция в размер на 150 лева и „замрази“ за един мач Радослав Джугданов. Треньорът на Пирин (Гоце Делчев) получи трети жълт картон от началото на сезона.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00      Хебър II (Пз)-:-Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Пирин II (Блгр)-:-Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

18:00  Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Брацигово-:-Чико-Бунара (Бяга)
18:00Локомотив (Септ)-:-Марица (Белово)
18:00Спартак (Кал)-:-Вихър (Ветрен)
18:00Сарая-:-Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)35+6182
 2 Витоша (Бистрица)35+4975
3Чавдар (Етрополе)35+4571
4ФК Кюстендил35+4571
 5 Оборище (Панагюрище)35+1668
6Балкан (Ботевград)35+2368
7Банско35+1862
8
Пирин (Гоце Делчев)35+148
9Гранит (Владая)35-1647
10
Рилски спортист (Самоков)35-746
11Пирин (Разлог)35-144
 12 Сливнишки герой (Сливница)35-242
 13 Костинброд35-1042
14Ботев (Ихтиман)35-1140
 15 Надежда (Доброславци)35-2040
16Вихрен (Сандански)35-640
 17 Септември II (София)35-1439
18Хебър II (Пазарджик)35-1337
19Пирин II (Благоевград)35-5713
20Левски (Чепинци)35-1013
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)24+4856
 2 Брацигово25+3954
3Балкан (Варвара)25+2554
 4 Левски (Паталеница)25+3950
5Марица (Белово)24+2549
6Чепинец (Велинград)25+1643
7Сарая25+637
 8 Величково25 032
9Юнак (Ивайло)25-1128
10
Локомотив (Септември)25-1327
11Родопи (Козарско)26-3325
 12 Вихър (Ветрен)25-2024
13Спартак (Калугерово)26-4518
14Тракиец (Главиница)24-3716
15Тракия (Пазарджик)25-3916
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 34 посетителя в сайта

Приятели

. .
.