СКОНТО ООД

Спортна легенда на Велинград с паметен юбилей ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 25 Април 2022 12:49
Неостаряващият Тодор Гълев на 80

На 24 април 2022 г. своя 80-годишен юбилей чества известният велинградчанин Тодор Гълев. Емблематичният треньор отбеляза тържествената дата в компанията на най-близките си хора. 

Тодор Гълев се отличава с богата състезателна и треньорска кариера, свързана със спортовете ски-бягане, лека атлетика, ски-ориентиране, биатлон и футбол.

В последните десетилетия треньорската му работа е насочена главно в направлението „ски бегови дисциплини“. 

Треньорът, създал поколения спортисти продължава да работи активно със своите възпитаници в СК „Атлас“ – Велинград.

Екипът на Velsport24.com му пожелава здраве и все така непресъхващ ентусиазъм в работата му с младите спортисти на Велинград! 

Velsport24.com

 
Следете ни в:

Квалификация за ЮЗ Трета лига - I кръг

07 юни 2023 г. (сряда) - 18:00 ч.

Стадион "НСА", гр. София
КРРакитин (Трудовец)0:3Хебър II (Паз)

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - X кръг

27 май 2023 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСептември (Сим)1:1Чавдар (Етр)

27 май 2023 г. (събота) - 18:00 ч.

КРВихрен (Санд)1:1Марек (Дупница)
КРОФК Костинброд3:2Сливн. герой
КРФК Кюстендил1:0Банско тиим

28 май 2023 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЦСКА II (Сф)2:4Балкан (Бот)

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - XII кръг

3 юни 2023 г. (събота) - 18:00 ч.

КРБотев (Ихт)1:3Пирин (Разлог)
КРЛевски Раковски (Сф) 0:0Левски II (Сф)   
КРСептември II (Сф)3:0Надежда (Добр)
КРЦСКА 1948 III (Сф)3:0Гранит (Владая)
КРПирин (ГД)1:4Оборище (Пан)
КРСлавия II (Сф)5:2Рилски спортист  

"А" РГ - Пазарджик, гр. 1 - IX кръг

3 юни 2023 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЧепинец (Вел)4:1Брацигово
КРБалкан (Варвара)1:1Хебър II (Пз)

4 юни 2023 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРВеличково2:2Оборище II (Пан)
КРСарая6:3Левски (Пат)
КРЧико-Бунара (Бяга)0:0Марица (Белово)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - IX кръг

4 юни 2023 г. (неделя) - 15:00 ч.

КР       Тракиец (Глав)1:2Тракия (Пз)          

4 юни 2023 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРСпартак (Кал)7:0Вихър (Ветрен)

4 юни 2023 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛокомотив (Септ)4:0Лозен    
КРЮнак (Ивайло)1:2Звезда (Семчиново)
 Спартак (Пещ)-почива

Крайно класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)18+2843
 2 Вихрен (Сандански)18+1133
3ФК Кюстендил18+429
4Чавдар (Етрополе)18+328
 5 ЦСКА II (София)18+322
6Банско тиим18-721
7Балкан (Ботевград)18-819
8
Сливнишки герой (Сливница)18-1519
9Септември (Симитли)18-818
10
ОФК Костинброд18-1117
  

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Оборище (Панагюрище)22+1241
 12 Левски II (София)22+1840
13ЦСКА 1948 III (София)22+938
14Септември II (София)22+1837
 15 Рилски спортист (Самоков)22+636
16Ботев (Ихтиман)22+634
17Славия II (София)22+133
18
Пирин (Разлог)22-131
19Левски Раковски (София)22-927
20
Надежда (Доброславци)22-2023
21Пирин (Гоце Делчев)22-1621
22Гранит (Владая)22-2413
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър II (Пазарджик)18+5845
 2 Балкан (Варвара)17+3841
3Брацигово17+1236
4Чепинец (Велинград)17+1234
 5 Марица (Белово)17-426
6Чико-Бунара (Бяга)18-820
7Левски (Паталеница)16-2014
8
Сарая17-2913
9
Оборище II (Панагюрище)17-288
10Величково16-297
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26-1735
12 Спартак (Калугерово)25-2229
13Спартак (Пещера)25-4727
14Звезда (Семчиново)25-3026
 15 Тракиец (Главиница)25-3924
16Юнак (Ивайло)25-4121
17Вихър (Ветрен)25-6417
18
Тракия (Пазарджик)25-3816
19
Лозен25-4616
  

Кой е тук?

В момента има 70 посетителя в сайта

Приятели

. .
.