СКОНТО ООД

Наставникът на Вихрен и играчи от 8 клуба с наказания в ЮЗ Трета лига ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 11 Април 2022 22:00
Емил Велев (с бяла шапка) ще гледа от трибуните 2 мача на Вихрен заради санкция

Старши-треньорът на Вихрен (Сандански), Емил Велев бе санкциониран за 2 срещи в Югозападната Трета лига. Бившият наставник на Левски (Сф) получи пети жълт картон в качеството си на служебно лице и ще гледа от трибуните следващите два двубоя на своя отбор. Освен това Емил Велев е глобен и със 100 лева за провинението си.

Единственият червен картон през уикенда получи Николай Димитров от Оборище (Панагюрище), което доведе до замразяването на състезателните му права за един мач.

Точно 11 футболисти от трета дивизия пък ще отсъстват от терена заради натрупани жълти картони. 

По пет официални предупреждения събраха в колекцията си Даниел Димитров от Гранит (Владая), Патрик Попов от Беласица (Петрич), Георги Найденов от Витоша (Бистрица), Тодор Паланков от Пирин (Разлог), Панайот Пасков от Септември II (Сф), Ивайло Захариев от Рилски спортист (Самоков) и Илиян Попов от Ботев (Ихтиман). Всички ще пропуснат по една среща.

Трима състезатели достигнаха котата от 9 жълти картона. За два мача ще отсъстват от терените Георги Василев от Гранит (Владая), Симеон Бояджиев от Беласица (Петрич) и Вилиян Спасов от Витоша (Бистрица) и Александър Дайов от Ботев (Ихтиман).

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - отл. среща

10 април 2024 г. (сряда) - 17:00 ч.

КРОФК Костинброд1:0Славия II (Сф)

ЮЗ Трета лига - XXVIII кръг

6 април 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

СЛМиньор (Пк)3:0Чавдар (Етрополе)
КРЦСКА 1948 III (Сф)1:2Оборище (Пан)
КРСептември II (Сф)0:0Хебър II (Пз)
КРСептември (Сим)3:1Рилски спортист
КРОФК Костинброд1:0Витоша (Бистрица)
ОТЛБалкан (Бот)-:-Славия II (Сф)
КРСливнишки герой4:0Пирин (Рз)
КРВихрен (Санд)5:2Банско тийм
КРФК Кюстендил0:3Ботев (Ихтиман)
ОТЛЛевски II (Сф)-:-ЦСКА II (Сф)

"А" ОГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - IV кръг

6 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)1:2Балкан (Варвара)
КРЛевски (Пат)0:1Оборище II (Пан)
КРМарица (Белово)2:0Вихър (Ветрен)

7 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)0:5Брацигово
КРВеличково1:0Сарая

"А" ОГ - Пазарджик, гр. 2 - IV кръг

6 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСпартак (Кал)0:2Левски (Рак)

7 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЛокомотив (Септ)3:2Лозен
КРТракиец (Глав)1:4Звезда (Семч)
 Юнак (Ивайло)-почива
 Тракия (Мирянци)-почива

Efbet лига - резултати и статистика

"Б" ОГ - Пазарджик - XVIII кръг

7 април 2024 г. (неделя) - 11:30 ч.

КРФК Драгиново2:0ФК Козарско

Обл. п-во за деца U15 - XIV кръг

6 април 2024 г. (събота) - 10:30 ч.

КРОборище (Пан)4:2Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)28+3772
 2 ЦСКА II (София)27+2963
3Сливнишки герой (Сливница)28+1149
4Вихрен (Сандански)28+847
 5 Ботев (Ихтиман)28+846
6Балкан (Ботевград)27+744
7ФК Кюстендил28+739
8
Рилски спортист (Самоков)28-338
9Левски II (София)27+937
10
Септември II (София)28+537
11Витоша (Бистрица)28-236
 12 Банско тийм28-735
 13 ЦСКА 1948 III (София)28-432
14ОФК Костинброд28-1831
 15 Септември (Симитли)28-730
16Славия II (София)27-1527
 17 Оборище (Панагюрище)28-3027
18Хебър II (Пазарджик)28-1226
19Пирин (Разлог)28-2523
20Чавдар (Етрополе)*28+241*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

13 април 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

СЛЧавдар (Етр)0:3Септември (Сим)
16:00Оборище (Пан)-:-Сливн. герой
16:00Хебър II (Пз)-:-Миньор (Пк)
16:00ЦСКА II (Сф)-:-Балкан (Бот)
16:00Пирин (Рз)-:-Септември II (Сф)
16:00Ботев (Ихт)-:-Банско тиим
16:00Витоша (Бистрица)-:-Левски II (Сф)
16:00Славия II (Сф)-:-ЦСКА 1948 III (Сф)
16:00ОФК Костинброд-:-Вихрен (Санд)
16:00Рилски спортист-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)12+3434
 2 Чико-Бунара (Бяга)12+1627
3Брацигово12+2524
4Марица (Белово)12+617
 5 Чепинец (Велинград)12+715
6Оборище II (Панагюрище)12-1713
7Сарая12-1612
8
Левски (Паталеница)12-710
9
Вихър (Ветрен)12-187
10Величково12-316
  

"А" РГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - V кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Балкан (Варвара)-:-Чико-Бунара (Бяга)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Величково
17:00Брацигово-:-Марица (Белово)

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Оборище II (Пан)-:-Чепинец (Вел)
17:00Сарая-:-Левски (Пат)

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)20+526
 12 Лозен21-3026
13Тракия (Мирянци)20-2019
14Звезда (Семчиново)20-3617
 15 Тракиец (Главиница)21-3914
16Спартак (Калугерово)20-3713
17Левски (Ракитово)20-6012
18
Юнак (Ивайло)20-587

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - V кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Тракия (Мирянци)-:-Локомотив (Септ)
17:00Звезда (Семч)-:-Спартак (Кал)

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Левски (Рак)-:-Юнак (Ивайло)
 Тракиец (Глав)-почива
 Лозен-почива

Кой е тук?

В момента има 94 посетителя в сайта

Приятели

. .
.