СКОНТО ООД

Крайно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2021/22 ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 04 Юни 2022 19:55

Ю Г О З А П А Д Н А    Т Р Е Т А     Л И Г А

сезон 2021/22 г.

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 БЕЛАСИЦА /ПЕТРИЧ/ 38 28 4 6 90 26 88
2 ВИТОША /БИСТРИЦА/ 38 24 9 5 81 25 81
3 ЧАВДАР /ЕТРОПОЛЕ/ 38 24 8 6 70 20 80
4 ФК КЮСТЕНДИЛ 38 24 8 6 75 26 80
5 ОБОРИЩЕ /ПАНАГЮРИЩЕ/ 38 23 5 10 69 51 74
6 БАЛКАН /БОТЕВГРАД/ 38 21 8 9 62 38 71
7 БАНСКО 38 19 11 8 56 36 68
8 ПИРИН /ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ/ 38 14 9 15 48 51 51
9 ГРАНИТ /ВЛАДАЯ/ 38 14 6 18 40 60 48
10 РИЛСКИ СПОРТИСТ /САМОКОВ/ 38 14 6 18 56 64 48
11 ПИРИН /РАЗЛОГ/ 38 11 14 13 49 50 47
12 КОСТИНБРОД 38 12 10 16 44 53 46
13 НАДЕЖДА /ДОБРОСЛАВЦИ/ 38 12 10 16 50 62 46
14 СЕПТЕМВРИ II /СОФИЯ/ 38 14 3 21 64 77 45
15 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /СЛИВНИЦА/ 38 12 8 18 44 47 44
16 БОТЕВ /ИХТИМАН/ 38 12 7 19 40 55 43
17 ВИХРЕН /САНДАНСКИ/ 38 12 7 19 58 70 43
18 ХЕБЪР II /ПАЗАРДЖИК/ 38 11 8 19 43 56 41
19 ПИРИН II /БЛАГОЕВГРАД/ 38 3 8 27 24 82 17
20 ЛЕВСКИ /ЧЕПИНЦИ/ 38 0 3 35 17 131 3

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРМарек (Дупница)2:0Чавдар (Етр)
КРЦСКА 1948 III (Сф)5:2Пирин (ГД)
КРСлавия II (Сф)4:0Банско
КРБотев (Ихтиман)2:1Септември II (Сф)
КРСливн. герой2:1Балкан (Бот)
 Левски Раковски (Сф)-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Славия II (София)2+23
 1 ЦСКА 1948 III (София)2+23
3Марек (Дупница)1+23
4Балкан (Ботевград)2+13
 5 Чавдар (Етрополе)2 03
6Пирин (Гоце Делчев)2-13
7Сливнишки герой (Сливница)2-13
8
Банско тийм2-33
9Ботев (Ихтиман)2-13
10
Левски-Раковски (София)1 01
11Септември II (София)2-11
  

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЛевски II (Сф)3:0Оборище (Пан)
КРПирин (Разлог)0:4ФК Кюстендил
КРВихрен (Санд)4:2Надежда (Добр)

14 август 2022 г. (неделя) - 20:00 ч.

КРСептември (Сим)2:0Рилски спортист

15 август 2022 г. (понеделник) - 18:00 ч.

КРЦСКА II (Сф)3:2Гранит (Владая)
 ОФК Костинброд-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил2+44
 2 Вихрен (Сандански)2+24
3ЦСКА II (София)2+14
4Левски II (София)2+23
 5 Гранит (Владая)2 03
6Септември (Симитли)1+23
7ОФК Костинброд1+13
8
Оборище (Панагюрище)2-13
9Рилски спортист (Самоков)2-21
10
Надежда (Доброславци)2-30
11Пирин (Разлог)2-60
  

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 38 посетителя в сайта

Приятели

. .
.