СКОНТО ООД

Временно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2021/22 ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 18 Май 2022 20:20

Ю Г О З А П А Д Н А    Т Р Е Т А     Л И Г А

сезон 2021/22 г.

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 БЕЛАСИЦА /ПЕТРИЧ/ 35 26 4 5 83 22 82
2 ВИТОША /БИСТРИЦА/ 35 22 9 4 72 23 75
3 ЧАВДАР /ЕТРОПОЛЕ/ 35 21 8 6 62 17 71
4 ФК КЮСТЕНДИЛ 35 21 8 6 70 25 71
5 ОБОРИЩЕ /ПАНАГЮРИЩЕ/ 35 21 5 9 63 47 68
6 БАЛКАН /БОТЕВГРАД/ 35 20 8 7 55 32 68
7 БАНСКО 35 17 11 7 49 31 62
8 ПИРИН /ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ/ 35 13 9 13 45 44 48
9 ГРАНИТ /ВЛАДАЯ/ 35 14 5 16 37 53 47
10 РИЛСКИ СПОРТИСТ /САМОКОВ/ 35 14 4 17 50 57 46
11 ПИРИН /РАЗЛОГ/ 35 10 14 11 44 45 44
12 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /СЛИВНИЦА/ 35 12 6 17 40 42 42
13 КОСТИНБРОД 35 11 9 15 40 50 42
14 БОТЕВ /ИХТИМАН/ 35 11 7 17 36 47 40
15 НАДЕЖДА /ДОБРОСЛАВЦИ/ 35 10 10 15 36 56 40
16 ВИХРЕН /САНДАНСКИ/ 35 11 7 17 53 59 40
17 СЕПТЕМВРИ II /СОФИЯ/ 35 12 3 20 59 73 39
18 ХЕБЪР II /ПАЗАРДЖИК/ 35 10 7 18 35 48 37
19 ПИРИН II /БЛАГОЕВГРАД/ 35 2 7 26 19 76 13
20 ЛЕВСКИ /ЧЕПИНЦИ/ 35 0 3 32 15 116 3

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

ПП      Хебър II (Пз)1:2Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Пирин II (Блгр)-:-Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

18:00  Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Брацигово-:-Чико-Бунара (Бяга)
18:00Локомотив (Септ)-:-Марица (Белово)
18:00Спартак (Кал)-:-Вихър (Ветрен)
18:00Сарая-:-Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)35+6182
 2 Витоша (Бистрица)35+4975
3Чавдар (Етрополе)35+4571
4ФК Кюстендил35+4571
 5 Оборище (Панагюрище)35+1668
6Балкан (Ботевград)35+2368
7Банско35+1862
8
Пирин (Гоце Делчев)35+148
9Гранит (Владая)35-1647
10
Рилски спортист (Самоков)35-746
11Пирин (Разлог)35-144
 12 Сливнишки герой (Сливница)35-242
 13 Костинброд35-1042
14Ботев (Ихтиман)35-1140
 15 Надежда (Доброславци)35-2040
16Вихрен (Сандански)35-640
 17 Септември II (София)35-1439
18Хебър II (Пазарджик)35-1337
19Пирин II (Благоевград)35-5713
20Левски (Чепинци)35-1013
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)24+4856
 2 Брацигово25+3954
3Балкан (Варвара)25+2554
 4 Левски (Паталеница)25+3950
5Марица (Белово)24+2549
6Чепинец (Велинград)25+1643
7Сарая25+637
 8 Величково25 032
9Юнак (Ивайло)25-1128
10
Локомотив (Септември)25-1327
11Родопи (Козарско)26-3325
 12 Вихър (Ветрен)25-2024
13Спартак (Калугерово)26-4518
14Тракиец (Главиница)24-3716
15Тракия (Пазарджик)25-3916
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 107 посетителя в сайта

Приятели

. .
.