СКОНТО ООД

ЮЗ Трета лига се завръща на 19 февруари ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 11 Февруари 2022 20:03
На стадион "Чепинец" се изиграха 8 домакински срещи на дублиращия тим на Хебър от ЮЗ Трета лига

190 футболни срещи предстои да се изиграят през пролетния полусезон от първенството на Югозападната Трета лига. Шампионатът се подновява на 19 февруари (събота) от 14:00 ч.

Надпреварата в третия ешелон през първата половина на 2022 г. се очертава като доста интригуваща. В битката за първото място пък са замесени няколко тима – лидерът Балкан (Ботевград) и преследвачите му Беласица (Петрич), ФК Кюстендил, Витоша (Бистрица) и Чавдар (Етрополе).

Сезонът в Югозападната Трета лига ще приключи на 4 юни (събота) от 14:00 ч. От Зоналния съвет на БФС – София са заложили четири междинни кръга през пролетния полусезон.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

ПП      Хебър II (Пз)1:2Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Пирин II (Блгр)-:-Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

18:00  Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Брацигово-:-Чико-Бунара (Бяга)
18:00Локомотив (Септ)-:-Марица (Белово)
18:00Спартак (Кал)-:-Вихър (Ветрен)
18:00Сарая-:-Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)35+6182
 2 Витоша (Бистрица)35+4975
3Чавдар (Етрополе)35+4571
4ФК Кюстендил35+4571
 5 Оборище (Панагюрище)35+1668
6Балкан (Ботевград)35+2368
7Банско35+1862
8
Пирин (Гоце Делчев)35+148
9Гранит (Владая)35-1647
10
Рилски спортист (Самоков)35-746
11Пирин (Разлог)35-144
 12 Сливнишки герой (Сливница)35-242
 13 Костинброд35-1042
14Ботев (Ихтиман)35-1140
 15 Надежда (Доброславци)35-2040
16Вихрен (Сандански)35-640
 17 Септември II (София)35-1439
18Хебър II (Пазарджик)35-1337
19Пирин II (Благоевград)35-5713
20Левски (Чепинци)35-1013
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)24+4856
 2 Брацигово25+3954
3Балкан (Варвара)25+2554
 4 Левски (Паталеница)25+3950
5Марица (Белово)24+2549
6Чепинец (Велинград)25+1643
7Сарая25+637
 8 Величково25 032
9Юнак (Ивайло)25-1128
10
Локомотив (Септември)25-1327
11Родопи (Козарско)26-3325
 12 Вихър (Ветрен)25-2024
13Спартак (Калугерово)26-4518
14Тракиец (Главиница)24-3716
15Тракия (Пазарджик)25-3916
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 102 посетителя в сайта

Приятели

. .
.