СКОНТО ООД

Бенковски (Пз) ще защитава 100%-вия си точков актив в Пазарджик ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 10 Октомври 2009 23:38

„Малеш“ и „Сливнишки герой“ ще се срещнат в Ново Делчево

 Бенковски (Пз) може да съкрати изоставането си от Миньор (Бобов дол) в директния сблъсък между двата тима

Съставът на Бенковски (Пазарджик) ще приеме Миньор (Бд) в среща от XII кръг на първенството на Югозападната „В” АФГ. Всички срещи в неделя (11 октомври) започват в 16 часа. Отборът на Бенковски (Пз) има пълен актив от точки на пазарджишка земя и влиза като фаворит в срещата. Гостите от Бобов дол изпитват финансови трудности и едва ли ще бъдат пределно мотивирани срещу силния си съперник.

 Бисер Никифоров

Срещата е поверена на пернишкия рефер Бисер Никифоров.

На стадион „Цар Самуил” Беласица (Петрич) излиза срещу Места (Хаджидимово). Назначение за главен съдия получи бившия играч на Спартак (Плевен) – Таско Тасков от София.

Водачът в трета дивизия – Малеш (Микрево) ще домакинства на Сливнишки герой (Сливница). Двубоят ще се изиграе на стадиона в село Ново Делчево. През сезон 2003/04 година там играеше домакинствата си в Югозападната „В” група хитовия за времето си местен тим „Изтребител“.

 Симеон Петров

Главен съдия на този двубой ще бъде Симеон Петров от София.

На стадион „Македония” в Кресна домакините от Перун ще имат за съперник Германея (Сапарева баня). Срещата ще реферира Иван Бундов от Пазарджик.

Отборът на Витоша (Бистрица) ще излезе в Герман срещу направилия грешна стъпка Велбъжд (Кюстендил). За главен съдия е назначен Борислав Колев от София.

Шлагерът в третия ешелон - Пирин (Разлог) ще има задача да вземе трите точки срещу Хебър (Пазарджик). Представител на Темида ще бъде Росен Кръстев от Перник.

Съставът на Левски (Елин Пелин) приема на собствения си стадион гостите от Бенковски (Костинброд).

В Долна Диканя е сблъсъка между новаците в трета дивизия. Един срещу друг ще застанат местния Витоша (ДД) и Нови Искър. Главен съдия на срещата ще бъде Стоян Алексиев от София.

Струмска слава (Радомир) ще домакинства на заемащия последното място тим на Миньор 1919 (Перник). Съдийско правосъдие на този мач ще раздава Ивайло Ганчев от Благоевград.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXX кръг

8 май 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)4:0Велбъжд (Кн)
КРФК Кюстендил2:0Перун (Кресна)
КРПирин (Разлог)1:1Балкан (Бот) 
КРМарек (Дупница)0:0Сливнишки герой
КР  Банско1:0 Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:1Рилски спортист
КРБеласица (Пч)4:3Надежда (Добр)
КРБотев (Ихтиман)0:3Вихрен (Санд)
КРГранит (Владая)3:2Чавдар (Етрополе)

"А" ОФГ Пз - XXXI кръг

8 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛТракия (Пз)3:0Балкан (Варвара)
КРВихър (Ветрен)1:4Брацигово

8 май 2021 г. (събота)

СЛ            Левски (Ракитово)3:0Лозен                   

9 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРТракиец (Глав)3:2Чико-Бунара (Бяга)
КРМарица (Белово)2:1Спартак (Кал)
КРСарая4:3Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)1:1Оборище II (Пан)
КРВеличково3:2Локомотив (Септ)
     Чепинец (Вел)-почива 

Обл. п-во за деца - XIV кръг

9 май 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРБрацигово3:3Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)30+5470
2Беласица (Петрич)30+2868
3Вихрен (Сандански)30+3568
4ФК Кюстендил30+40 67
5Балкан (Ботевград)30+2451
6Чавдар (Етрополе)30+1648
7Оборище (Панагюрище)30+948
8
Пирин (Гоце Делчев)30+742
9
Ботев (Ихтиман)30+637
10
Пирин (Разлог)30-1635
11Рилски спортист (Самоков)30-1133
12Сливнишки герой (Сливница)30-832
13Гранит (Владая)30-2532
14Надежда (Доброславци)30-1729
 15  Левски (Чепинци)30-3328
16Банско30-1928
17Перун (Кресна)30-3922
18Велбъжд (Кюстендил)30-5116
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXI кръг

12 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Перун (Кресна)-:-Оборище (Пан)
18:00Рилски спортист-:-ФК Кюстендил
18:00Надежда (Добр)-:-Ботев (Ихтиман)
18:00Пирин (ГД)-:-Гранит (Владая)
18:00Балкан (Бот)-:-Сливнишки герой
18:00Вихрен (Санд)-:-Пирин (Разлог)
18:00Чавдар (Етрополе)-:-Левски (Чепинци)
18:00Велбъжд (Кн)-:-Беласица (Пч)

19 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00                Банско-:-Марек (Дупница)

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)29+7979
 2 Балкан (Варвара)28+4868
3Брацигово28+6563
 4 Марица (Белово)28+2550
5Левски (Паталеница)28+1646
6Чепинец (Велинград)29+1843
7Величково28+238
 8 Локомотив (Септември)28-738
9Тракиец (Главиница)29-1636
10
Вихър (Ветрен)28-1735
11Родопи (Козарско)28-1335
 12 Тракия (Пазарджик)28-2034
13Оборище II (Панагюрище)29-3232
14Спартак (Калугерово)28-2830
15Левски (Ракитово)28-1529
16Сарая28-3129
17Лозен28-742
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXXII кръг

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Балкан (Варвара)-:-Величково     
17:00Брацигово-:-Тракиец (Глав)  

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛ                Лозен0:3Вихър (Ветрен) 

16 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Сарая
17:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Родопи (Коз)
17:00Локомотив (Септ)-:-Марица (Белово)
17:00Спартак (Кал)-:-Левски (Ракитово)
17:00Левски (Пат)-:-Тракия (Пз) 
  Оборище II (Пан)-почива

Кой е тук?

В момента има 52 посетителя в сайта

Приятели

. .
.