СКОНТО ООД

Временно класиране в "А" РГ - Пз - сезон 2021/22 ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 27 Ноември 2021 16:03

"А"   Р Е Г И О Н А Л Н А    Г Р У П А   -   П А З А Р Д Ж И К

сезон 2021/22 г.

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 Балкан (Варвара) 14 14 0 0 48 11 42
2 Чико-Бунара (Бяга) 14 9 3 2 44 20 30
3 Брацигово 14 9 2 3 36 14 29
4 Левски (Паталеница) 14 8 4 2 40 18 28
5 Марица (Белово) 14 7 5 2 30 19 26
6 Чепинец (Велинград) 14 6 3 5 29 22 21
7 Юнак (Ивайло) 14 6 2 6 26 26 20
8 Сарая 14 5 3 6 23 28 18
9 Родопи (Козарско) 14 5 1 8 12 32 16
10 Величково 14 4 4 6 12 17 16
11 Локомотив (Септември) 14 3 5 6 18 29 14
12 Вихър (Ветрен) 14 4 2 8 20 30 14
13 Спартак (Калугерово) 14 2 2 10 11 32 8
14 Тракиец (Главиница) 14 2 2 10 11 36 8
15 Тракия (Пазарджик) 14 0 4 10 5 31 4

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - VIII кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

ОТЛ         Славия II (Сф)-:-Сливн. герой
КРБанско тийм3:0Септември II (Сф)
КРПирин (ГД)1:4Балкан (Бот)

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Марек (Дупница)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00Чавдар (Етр)-:-Левски Раковски (Сф)
 ЦСКА 1948 III (Сф)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - VIII кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРГранит (Владая)2:1Надежда (Добр)
ОТЛЦСКА II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
КРОборище (Пан)0:0ФК Кюстендил
КРРилски спортист0:0ОФК Костинброд

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Септември (Сим)-:-Вихрен (Санд)
 Левски II (Сф)-почива

"А РГ - Пазарджик, гр. 1 - IV кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСпартак (Пещера)1:0Оборище II (Пан) 
КРБрацигово2:2Хебър II (Пз)
КРЛевски (Пат)3:0Тракиец (Глав) 

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Юнак (Ивайло)-:-Локомотив (Септ)
17:00Спартак (Кал)-:-Марица (Белово)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - IV кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРТракия (Пз)1:4Чепинец (Вел)
КРБалкан (Варвара)4:0Величково

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Вихър (Ветрен)-:-Сарая
17:00Лозен-:-Ботев (Черн)
17:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Звезда (Семчиново)

Обл. п-во за деца - I кръг

25 септември 2022 г. (неделя) - 10:30 ч.

10:30Чепинец (Вел)-:-Локомотив (Септ)

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)6+1318
 2 Чавдар (Етрополе)6+915
3Славия II (София)6+512
4Сливнишки герой (Сливница)5+412
 5 Балкан (Ботевград)7-57
6Банско тийм6-47
7ЦСКА 1948 III (София)6+17
8
Ботев (Ихтиман)5 06
9Септември II (София)7-45
10
Левски-Раковски (София)6-114
11Пирин (Гоце Делчев)6-83
  

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ОФК Костинброд6+818
 2 ФК Кюстендил7+914
3Оборище (Панагюрище)6+113
4Рилски спортист (Самоков)6+28
 5 ЦСКА II (София)6 08
6Вихрен (Сандански)5+68
7Септември (Симитли)6+37
8
Гранит (Владая)6-35
9Левски II (София)6-45
10
Пирин (Разлог)5-113
11Надежда (Доброславци)7-122
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър II (Пазарджик)3+239
 2 Брацигово3+89
3Левски (Паталеница)3+56
4Спартак (Калугерово)3+16
 5 Спартак (Пещера)3-53
6Марица (Белово)3-63
7Оборище II (Панагюрище)3-63
8
Юнак (Ивайло)3-73
9
Локомотив (Септември)3-93
10Тракиец (Главиница)3-40
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)3+159
 2 Чепинец (Велинград)3+139
3Величково3+99
4Чико-Бунара (Бяга)3+26
 5 Звезда (Семчиново)3-43
6Сарая3-43
7Вихър (Ветрен)3-63
8
Лозен3-83
9
Тракия (Пазарджик)3-50
10Ботев (Черногорово)3-120
  

Кой е тук?

В момента има 38 посетителя в сайта

Приятели

. .
.