СКОНТО ООД

Есенно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2021/22 ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 27 Ноември 2021 16:25

Ю Г О З А П А Д Н А    Т Р Е Т А     Л И Г А

сезон 2021/22 г.

ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 БАЛКАН /БОТЕВГРАД/ 19 14 3 2 30 11 45
2 БЕЛАСИЦА /ПЕТРИЧ/ 19 14 2 3 43 14 44
3 ФК КЮСТЕНДИЛ 19 12 5 2 37 13 41
4 ВИТОША /БИСТРИЦА/ 19 12 5 2 40 15 41
5 ЧАВДАР /ЕТРОПОЛЕ/ 19 12 4 3 38 8 40
6 ОБОРИЩЕ /ПАНАГЮРИЩЕ/ 19 11 4 4 35 21 37
7 ГРАНИТ /ВЛАДАЯ/ 19 9 3 7 25 24 30
8 БАНСКО 19 8 6 5 26 17 30
9 ПИРИН /ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ/ 19 8 5 6 23 26 29
10 ПИРИН /РАЗЛОГ/ 19 7 6 6 21 20 27
11 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /СЛИВНИЦА/ 19 8 2 9 25 23 26
12 БОТЕВ /ИХТИМАН/ 19 7 4 8 23 22 25
13 РИЛСКИ СПОРТИСТ /САМОКОВ/ 19 7 2 10 24 31 23
14 СЕПТЕМВРИ II /СОФИЯ/ 19 6 2 11 26 34 20
15 ВИХРЕН /САНДАНСКИ/ 19 5 4 10 30 37 19
16 НАДЕЖДА /ДОБРОСЛАВЦИ/ 19 4 6 9 16 34 18
17 ХЕБЪР II /ПАЗАРДЖИК/ 19 4 4 11 14 29 16
18 КОСТИНБРОД 19 2 6 11 18 28 12
19 ПИРИН II (БЛАГОЕВГРАД) 19 0 5 14 10 45 5
20 ЛЕВСКИ /ЧЕПИНЦИ/ 19 0 2 17 10 62 2

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

18:00  Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)35+6182
 2 Витоша (Бистрица)35+4975
3Чавдар (Етрополе)35+4571
4ФК Кюстендил35+4571
 5 Оборище (Панагюрище)35+1668
6Балкан (Ботевград)35+2368
7Банско35+1862
8
Пирин (Гоце Делчев)35+148
9Гранит (Владая)35-1647
10
Рилски спортист (Самоков)35-746
11Пирин (Разлог)35-144
 12 Сливнишки герой (Сливница)35-242
 13 Костинброд35-1042
14Ботев (Ихтиман)35-1140
 15 Надежда (Доброславци)35-2040
16Вихрен (Сандански)35-640
 17 Септември II (София)35-1439
18Хебър II (Пазарджик)35-1337
19Пирин II (Благоевград)35-5713
20Левски (Чепинци)35-1013
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)24+4856
 2 Брацигово25+3954
3Балкан (Варвара)25+2554
 4 Левски (Паталеница)25+3950
5Марица (Белово)24+2549
6Чепинец (Велинград)25+1643
7Сарая25+637
 8 Величково25 032
9Юнак (Ивайло)25-1128
10
Локомотив (Септември)25-1327
11Родопи (Козарско)26-3325
 12 Вихър (Ветрен)25-2024
13Спартак (Калугерово)26-4518
14Тракиец (Главиница)24-3716
15Тракия (Пазарджик)25-3916
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 29 посетителя в сайта

Приятели

. .
.