СКОНТО ООД

Есенно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2021/22 ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 27 Ноември 2021 15:25

Ю Г О З А П А Д Н А    Т Р Е Т А     Л И Г А

сезон 2021/22 г.

ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 БАЛКАН /БОТЕВГРАД/ 19 14 3 2 30 11 45
2 БЕЛАСИЦА /ПЕТРИЧ/ 19 14 2 3 43 14 44
3 ФК КЮСТЕНДИЛ 19 12 5 2 37 13 41
4 ВИТОША /БИСТРИЦА/ 19 12 5 2 40 15 41
5 ЧАВДАР /ЕТРОПОЛЕ/ 19 12 4 3 38 8 40
6 ОБОРИЩЕ /ПАНАГЮРИЩЕ/ 19 11 4 4 35 21 37
7 ГРАНИТ /ВЛАДАЯ/ 19 9 3 7 25 24 30
8 БАНСКО 19 8 6 5 26 17 30
9 ПИРИН /ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ/ 19 8 5 6 23 26 29
10 ПИРИН /РАЗЛОГ/ 19 7 6 6 21 20 27
11 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /СЛИВНИЦА/ 19 8 2 9 25 23 26
12 БОТЕВ /ИХТИМАН/ 19 7 4 8 23 22 25
13 РИЛСКИ СПОРТИСТ /САМОКОВ/ 19 7 2 10 24 31 23
14 СЕПТЕМВРИ II /СОФИЯ/ 19 6 2 11 26 34 20
15 ВИХРЕН /САНДАНСКИ/ 19 5 4 10 30 37 19
16 НАДЕЖДА /ДОБРОСЛАВЦИ/ 19 4 6 9 16 34 18
17 ХЕБЪР II /ПАЗАРДЖИК/ 19 4 4 11 14 29 16
18 КОСТИНБРОД 19 2 6 11 18 28 12
19 ПИРИН II (БЛАГОЕВГРАД) 19 0 5 14 10 45 5
20 ЛЕВСКИ /ЧЕПИНЦИ/ 19 0 2 17 10 62 2

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXX кръг

20 април 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЛевски II (Сф)0:1ОФК Костинброд

20 април 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

СЛФК Кюстендил3:0Чавдар (Етрополе)
КРСептември II (Сф)0:2Оборище (Пан)
КРСептември (Сим)1:0Хебър II (Пз)
КРЦСКА 1948 III (Сф)3:1ЦСКА II (Сф)
КРБалкан (Бот)0:0Витоша (Бистрица)
КРСливнишки герой1:1Славия II (Сф)
КРБанско тийм0:1Рилски спортист
КРВихрен (Санд)3:1Ботев (Ихтиман)

20 април 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРМиньор (Пк)2:0Пирин (Рз)

"А" ОГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - VI кръг

20 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)0:2Брацигово
КРЛевски (Пат)1:0Вихър (Ветрен)

21 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРОборище II (Пан)2:2Чико-Бунара (Бяга)
КРСарая1:4Марица (Белово)
КРВеличково2:2Балкан (Варвара)

"А" ОГ - Пазарджик, гр. 2 - VI кръг

21 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЛозен4:1Звезда (Семч)
КРТракиец (Глав)0:1Левски (Рак)
КРЛокомотив (Септ)6:0Юнак (Ивайло)
 Спартак (Кал)-почива
 Тракия (Мирянци)-почива

Efbet лига - резултати и статистика

"Б" ОГ - Пазарджик - XX кръг

21 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

СЛФК Драгиново3:0Карабунар

Обл. п-во за деца U15 - XVI кръг

20 април 2024 г. (събота) - 10:30 ч.

КРТракиец (Глав)1:7Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)30+4378
 2 ЦСКА II (София)29+2966
3Вихрен (Сандански)30+1051
4Сливнишки герой (Сливница)30+1050
 5 Ботев (Ихтиман)30+749
6Балкан (Ботевград)29+545
7ФК Кюстендил30+1043
8
Рилски спортист (Самоков)30-242
9Левски II (София)29+940
10
Витоша (Бистрица)30-337
11Септември II (София)30+237
 12 Септември (Симитли)30-336
 13 ЦСКА 1948 III (София)30-335
14Банско тийм30-935
 15 ОФК Костинброд30-1735
16Оборище (Панагюрище)30-2733
 17 Славия II (София)29-1431
18Хебър II (Пазарджик)30-1726
19Пирин (Разлог)30-2626
20Чавдар (Етрополе)*30-441*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3538
 2 Брацигово14+2830
3Чико-Бунара (Бяга)14+1528
4Марица (Белово)14+820
 5 Чепинец (Велинград)14+516
6Левски (Паталеница)14-516
7Оборище II (Панагюрище)14-1715
8
Сарая14-2012
9
Вихър (Ветрен)14-1710
10Величково14-337
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)22+929
 12 Лозен22-2729
13Тракия (Мирянци)21-1822
14Левски (Ракитово)22-5618
 15 Звезда (Семчиново)22-4017
16Спартак (Калугерово)21-3616
17Тракиец (Главиница)22-4014
18
Юнак (Ивайло)22-671

Кой е тук?

В момента има 91 посетителя в сайта

Приятели

. .
.