СКОНТО ООД

Съдиите и делегатите от област Пазарджик закриха сезона с тържество ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 05 Юни 2021 17:00
Съдиите и делегатите от област Пазарджик направиха традиционна снимка за поколенията

С тържество съдиите и делегатите към областната централа на БФС в Пазарджик отбелязаха края на спортно-състезателната 2020/21 година. Традиционното лятно събитие бе възобновено след 2-годишна пауза заради пандемията от COVID-19. Близо 50 длъжностни лица от региона уважиха тържеството. Празничното събитие се проведе на 4 юни в Club Heaven.

Сбирката бе и повод за равносметка за изминалата спортно-състезателна година. Председателят на ОС на БФС – Пазарджик Спас Иванов отчете труден, но като цяло успешен за съдии и делегати сезон.

Областният председател Спас Иванов направи комплексен анализ на представянето на длъжностните лица

Шефът на централата бе категоричен, че на този етап новото първенство в четвърта дивизия ще има формат от 16 отбора.

Делегатският състав на ОС на БФС - Пазарджик получи висока оценка за изминалия сезон

Той подчерта, че няма вариант съставът на групата да бъде попълван, ако се стигне до отказ за участие на някои от тимовете или пък някои от тях не покрие изискванията на футболната централа. 

Близо 50 длъжностни лица от ранглистата на областната централа уважиха събитието

В хода на тържеството по случай 65-годишен юбилей бе награден Петър Стайков, който прекратява делегатската си кариера в Югозападната Трета лига. Спас Иванов му връчи почетен плакет от Зоналния съвет на БФС - София. 

Петър Стайков получи заслужено признание по случай 65-годишния си юбилей

За тържеството на съдиите и делегатите от област Пазарджик пристигна и перспективната съдийка Кристина Георгиева, който от началото на 2021 г. е ръководещ съдия на ФИФА. 27-годишната служителка на МВР започна своята кариера през 2014 г. именно от местната колегия, но след това поради служебните си ангажименти се присъедини към столичната съдийска колегия.

Филип УСТАБАШИЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

9 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРОборище (Пан)3:2Вихрен (Санд)
КРХебър II (Пз)1:3Септември II (Сф)
КРНадежда (Добр)2:0Рилски спортист
КРЛевски (Чепинци)0:2Пирин (ГД)
КРОФК Костинброд1:1Ботев (Ихтиман)
КРСливнишки герой0:1ФК Кюстендил
КРГранит (Владая)1:3Витоша (Бистрица)
КРБеласица (Пч)1:1Балкан (Бот)
КРЧавдар (Етрополе)0:0Пирин (Разлог)
КРПирин II (Блгр)0:1Банско

"А" РГ Пз - IX кръг

9 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)0:1Юнак (Ивайло)
КРРодопи (Коз)1:0Тракиец (Глав)
КРВеличково2:0Брацигово
КРМарица (Белово)5:1Вихър (Ветрен)

10 октомври 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)3:0Спартак (Кал)
КРБалкан (Варвара)2:0Чико-Бунара (Бяга)
КРЛевски (Пат)6:1Локомотив (Септ)
 Сарая-почива

Обл. п-во за деца - V кръг

10 октомври 2021 г. (неделя) - 13:00 ч.

КРХебър 1918 (Пз)4:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)12+1431
 2 Витоша (Бистрица)12+1427
3Оборище (Панагюрище)12+1526
4ФК Кюстендил12+15 26
 5 Беласица (Петрич)12+1725
6Пирин (Гоце Делчев)12+823
7Чавдар (Етрополе)12+821
8
Гранит (Владая)12 018
9Септември II (София)12+117
10
Пирин (Разлог)12+117
11Рилски спортист (Самоков)12-216
 12 Сливнишки герой (Сливница)12 016
 13 Ботев (Ихтиман)12+516
14Банско12-315
 15 Вихрен (Сандански)12-711
16Хебър II (Пазарджик)12-129
 17 Костинброд12-67
18Надежда (Доброславци)12-206
19Пирин II (Блгр)12-174
20Левски (Чепинци)12-311
 Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

16 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00ФК Кюстендил-:-Оборище (Пан)
16:00Пирин (ГД)-:-Хебър II (Пз)
16:00Рилски спортист-:-Костинброд
16:00Пирин (Рз)-:-Гранит (Владая)
16:00Банско-:-Надежда (Добр)
16:00Вихрен (Санд)-:-Левски (Чепинци)
16:00Витоша (Бистрица)-:-Беласица (Пч)
16:00Балкан (Бот)-:-Пирин II (Блгр)
ОТЛСептември II (Сф)-:-Чавдар (Етр)

17 октомври 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Ботев (Ихт)-:-Сл. герой

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)8+1924
 2 Чико-Бунара (Бяга)9+2022
3Брацигово8+1518
 4 Левски (Паталеница)9+615
5Юнак (Ивайло)8+314
6Сарая8+212
7Марица (Белово)7+411
 8 Чепинец (Велинград)8+411
9Локомотив (Септември)8-89
10
Родопи (Козарско)9-159
11Спартак (Калугерово)9-68
 12 Вихър (Ветрен)9-78
13Величково8-77
14Тракиец (Главиница)8-115
15Тракия (Пазарджик)8-192
 

Подробно класиране

"А" РФГ Пз - X кръг

16 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сарая-:-Тракия (Пз)
16:00Тракиец (Глав)-:-Величково
16:00Вихър (Ветрен)-:-Балкан (Варвара)

17 октомври 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Брацигово-:-Чепинец (Вел)
16:00Спартак (Кал)-:-Марица (Белово)
16:00Локомотив (Септ)-:-Родопи (Коз)
16:00Юнак (Ивайло)-:-Левски (Пат)
 Чико-Бунара (Бяга)-почива 

Кой е тук?

В момента има 44 посетителя в сайта

Приятели

. .
.