СКОНТО ООД

Съдиите и делегатите от област Пазарджик закриха сезона с тържество ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 05 Юни 2021 17:00
Съдиите и делегатите от област Пазарджик направиха традиционна снимка за поколенията

С тържество съдиите и делегатите към областната централа на БФС в Пазарджик отбелязаха края на спортно-състезателната 2020/21 година. Традиционното лятно събитие бе възобновено след 2-годишна пауза заради пандемията от COVID-19. Близо 50 длъжностни лица от региона уважиха тържеството. Празничното събитие се проведе на 4 юни в Club Heaven.

Сбирката бе и повод за равносметка за изминалата спортно-състезателна година. Председателят на ОС на БФС – Пазарджик Спас Иванов отчете труден, но като цяло успешен за съдии и делегати сезон.

Областният председател Спас Иванов направи комплексен анализ на представянето на длъжностните лица

Шефът на централата бе категоричен, че на този етап новото първенство в четвърта дивизия ще има формат от 16 отбора.

Делегатският състав на ОС на БФС - Пазарджик получи висока оценка за изминалия сезон

Той подчерта, че няма вариант съставът на групата да бъде попълван, ако се стигне до отказ за участие на някои от тимовете или пък някои от тях не покрие изискванията на футболната централа. 

Близо 50 длъжностни лица от ранглистата на областната централа уважиха събитието

В хода на тържеството по случай 65-годишен юбилей бе награден Петър Стайков, който прекратява делегатската си кариера в Югозападната Трета лига. Спас Иванов му връчи почетен плакет от Зоналния съвет на БФС - София. 

Петър Стайков получи заслужено признание по случай 65-годишния си юбилей

За тържеството на съдиите и делегатите от област Пазарджик пристигна и перспективната съдийка Кристина Георгиева, който от началото на 2021 г. е ръководещ съдия на ФИФА. 27-годишната служителка на МВР започна своята кариера през 2014 г. именно от местната колегия, но след това поради служебните си ангажименти се присъедини към столичната съдийска колегия.

Филип УСТАБАШИЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - IX кръг

30 септември 2022 г. (петък) - 16:00 ч.

КРЛевски Раковски (Сф)1:1Банско тийм           

30 септември 2022 г. (петък) - 17:00 ч.

КРСливн. герой1:4Марек (Дупница)
КРБотев (Ихтиман)0:2Чавдар (Етр)
КРЦСКА 1948 III (Сф)3:5Славия II (Сф)
КРСептември II (Сф)2:0Пирин (ГД)
 Балкан (Бот)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - IX кръг

30 септември 2022 г. (петък) - 17:00 ч.

КРНадежда (Добр)2:2Оборище (Пан)
КРОФК Костинброд1:0Гранит (Владая)
КРПирин (Разлог)2:2Септември (Сим)
КРВихрен (Санд)1:1Рилски спортист

4 октомври 2022 г. (вторник) - 16:00 ч.

16:00Левски II (Сф)-:-ЦСКА II (Сф)
 ФК Кюстендил-почива

"А РГ - Пазарджик, гр. 1 - IV кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСпартак (Пещера)1:0Оборище II (Пан) 
КРБрацигово2:2Хебър II (Пз)
КРЛевски (Пат)3:0Тракиец (Глав) 

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)3:4Локомотив (Септ)
КРСпартак (Кал)2:1Марица (Белово)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - IV кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРТракия (Пз)1:4Чепинец (Вел)
КРБалкан (Варвара)4:0Величково

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРВихър (Ветрен)1:5Сарая
КРЛозен2:0Ботев (Черн)
КРЧико-Бунара (Бяга)7:1Звезда (Семчиново)

Обл. п-во за деца - I кръг

25 септември 2022 г. (неделя) - 10:30 ч.

СЛЧепинец (Вел)3:0Локомотив (Септ)

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)8+1824
 2 Чавдар (Етрополе)8+1221
3Славия II (София)7+715
4Сливнишки герой (Сливница)6+112
 5 Банско тийм8-111
6Балкан (Ботевград)8-210
7Септември II (София)9-58
8
ЦСКА 1948 III (София)7-17
9Ботев (Ихтиман)7-46
10
Левски-Раковски (София)8-125
11Пирин (Гоце Делчев)8-133
  

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ОФК Костинброд8+922
 2 ФК Кюстендил8+915
3Оборище (Панагюрище)8+215
4Рилски спортист (Самоков)8+210
 5 Вихрен (Сандански)7+610
6Септември (Симитли)8+39
7ЦСКА II (София)6 08
8
Гранит (Владая)8-38
9Левски II (София)6-45
10
Пирин (Разлог)6-114
11Надежда (Доброславци)9-133
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър II (Пазарджик)4+2310
 2 Брацигово4+810
3Левски (Паталеница)4+89
4Спартак (Калугерово)4+29
 5 Локомотив (Септември)4-86
6Спартак (Пещера)4-46
7Марица (Белово)4-73
8
Оборище II (Панагюрище)4-73
9
Юнак (Ивайло)4-83
10Тракиец (Главиница)4-70
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1912
 2 Чепинец (Велинград)4+1612
3Чико-Бунара (Бяга)4+89
4Величково4+59
 5 Сарая4 06
6Лозен4-66
7Вихър (Ветрен)4-103
8
Звезда (Семчиново)4-103
9
Тракия (Пазарджик)4-80
10Ботев (Черногорово)4-140
  

Кой е тук?

В момента има 55 посетителя в сайта

Приятели

. .
.