СКОНТО ООД

Община Велинград награди най-добрите си спортисти за 2020-а ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 20 Май 2021 23:44
Велинградските спортисти получиха заслужено признание за успехите си през 2020-а

На тържествена церемония община Велинград награди най-добрите си спортисти за 2020-та година. Събитието се проведе на 17 май - Деня на българския спорт. 

Официалната церемония бе уважена от кмета на община Велинград д-р Костадин Коев, заместника му Атанас Палигоров, председателя на ОбС-Велинград Любомир Перчинков, общински съветници, представители на общинска администрация, треньори и гости.

СПИСЪК НА НАГРАДЕНИТЕ 

 ПК „Чепинец” с треньори Христо и Любов Доксинови 

ЕЛИЦА ОВЧАРОВА, АНТОН ТУПАРОВ, ПЕТРЕА ШУЛЕВА


ПК „Белмекен” с треньори Йорданка Христова и Росен Кривулев 

ХРИСТО ДЖОНГАЛОВ, МАРИЯ АНГЕЛОВА, ЛЮБКА  МИЦИНА


Сдружение КСТ „Импулс“ с треньор Петър Милчев

АНТОНИО ДОБРЕВ /РАЯ ПИНДЕВА и ХРИСТО МАНОВ /КРИСТА ГУШЕВИЛОВА


СК „Атлас“ с треньор Тодор Гълев

ЛИДИЯ НАНОВА, ПЕТКО ТЕТИМОВ, ТРИФОН АНАСТАСОВ


КСT „Импулс Велинград – 2002“ с треньори Мая Кондарева и Диана Енчева

МИРОСЛАВ БОЗЕВ/ГАБРИЕЛА НАВЯКОВА , ХРИСТО СТАТЕВ/АСИЯ БОЗОВА  и БОРИС УШЕВ/ИВАНА ЕНЧЕВА


СК „Бойни изкуства“ с треньор Николай Цинцев

ДЕНИС ФОТЕНЛИЕВ, АЛЕКСАНДЪР ТЕРЗИЕВ, ДЕНИС ДУЕВ


СК „Беси“ с треньор Красимир Толупов

КРАСИМИР ТОЛУПОВ, ЛЮБОМИР МАШЕВ, АЛЕКО ГАЛЬОВ 


ВК „Велинградволей“ с треньор Димитър Санкев

АЛЕКСАНДЪР ПРОЙЧЕВ, АНГЕЛ  ПРОЙЧЕВ, ИВАН ГАНЧЕВ 


ФК „Чепинец“ с треньори Стефан Караманов и Николай Байраков

ИВАЙЛО ГОРАНОВ /мъже/, ГЕОРГИ КОЕВ /юноши/, АЛЕКСАНДЪР САВОВ /деца/

Velsport24.com

 
Следете ни в:

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)38+6488
 2 Витоша (Бистрица)38+5681
3Чавдар (Етрополе)38+5080
4ФК Кюстендил38+4980
 5 Оборище (Панагюрище)38+1874
6Балкан (Ботевград)38+2471
7Банско38+2068
8
Пирин (Гоце Делчев)38-351
9Гранит (Владая)38-2048
10
Рилски спортист (Самоков)38-848
11Пирин (Разлог)38-147
 12 Костинброд38-946
 13 Надежда (Доброславци)38-1246
14Септември II (София)38-1345
 15 Сливнишки герой (Сливница)38-344
16Ботев (Ихтиман)38-1543
 17 Вихрен (Сандански)38-1243
18Хебър II (Пазарджик)38-1341
19Пирин II (Благоевград)38-5817
20Левски (Чепинци)38-1143
 Есенно класиране Крайно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 40 посетителя в сайта

Приятели

. .
.