СКОНТО ООД

Община Велинград награди най-добрите си спортисти за 2020-а ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 20 Май 2021 23:44
Велинградските спортисти получиха заслужено признание за успехите си през 2020-а

На тържествена церемония община Велинград награди най-добрите си спортисти за 2020-та година. Събитието се проведе на 17 май - Деня на българския спорт. 

Официалната церемония бе уважена от кмета на община Велинград д-р Костадин Коев, заместника му Атанас Палигоров, председателя на ОбС-Велинград Любомир Перчинков, общински съветници, представители на общинска администрация, треньори и гости.

СПИСЪК НА НАГРАДЕНИТЕ 

 ПК „Чепинец” с треньори Христо и Любов Доксинови 

ЕЛИЦА ОВЧАРОВА, АНТОН ТУПАРОВ, ПЕТРЕА ШУЛЕВА


ПК „Белмекен” с треньори Йорданка Христова и Росен Кривулев 

ХРИСТО ДЖОНГАЛОВ, МАРИЯ АНГЕЛОВА, ЛЮБКА  МИЦИНА


Сдружение КСТ „Импулс“ с треньор Петър Милчев

АНТОНИО ДОБРЕВ /РАЯ ПИНДЕВА и ХРИСТО МАНОВ /КРИСТА ГУШЕВИЛОВА


СК „Атлас“ с треньор Тодор Гълев

ЛИДИЯ НАНОВА, ПЕТКО ТЕТИМОВ, ТРИФОН АНАСТАСОВ


КСT „Импулс Велинград – 2002“ с треньори Мая Кондарева и Диана Енчева

МИРОСЛАВ БОЗЕВ/ГАБРИЕЛА НАВЯКОВА , ХРИСТО СТАТЕВ/АСИЯ БОЗОВА  и БОРИС УШЕВ/ИВАНА ЕНЧЕВА


СК „Бойни изкуства“ с треньор Николай Цинцев

ДЕНИС ФОТЕНЛИЕВ, АЛЕКСАНДЪР ТЕРЗИЕВ, ДЕНИС ДУЕВ


СК „Беси“ с треньор Красимир Толупов

КРАСИМИР ТОЛУПОВ, ЛЮБОМИР МАШЕВ, АЛЕКО ГАЛЬОВ 


ВК „Велинградволей“ с треньор Димитър Санкев

АЛЕКСАНДЪР ПРОЙЧЕВ, АНГЕЛ  ПРОЙЧЕВ, ИВАН ГАНЧЕВ 


ФК „Чепинец“ с треньори Стефан Караманов и Николай Байраков

ИВАЙЛО ГОРАНОВ /мъже/, ГЕОРГИ КОЕВ /юноши/, АЛЕКСАНДЪР САВОВ /деца/

Velsport24.com

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

9 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРОборище (Пан)3:2Вихрен (Санд)
КРХебър II (Пз)1:3Септември II (Сф)
КРНадежда (Добр)2:0Рилски спортист
КРЛевски (Чепинци)0:2Пирин (ГД)
КРОФК Костинброд1:1Ботев (Ихтиман)
КРСливнишки герой0:1ФК Кюстендил
КРГранит (Владая)1:3Витоша (Бистрица)
КРБеласица (Пч)1:1Балкан (Бот)
КРЧавдар (Етрополе)0:0Пирин (Разлог)
КРПирин II (Блгр)0:1Банско

"А" РГ Пз - IX кръг

9 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)0:1Юнак (Ивайло)
КРРодопи (Коз)1:0Тракиец (Глав)
КРВеличково2:0Брацигово
КРМарица (Белово)5:1Вихър (Ветрен)

10 октомври 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)3:0Спартак (Кал)
КРБалкан (Варвара)2:0Чико-Бунара (Бяга)
КРЛевски (Пат)6:1Локомотив (Септ)
 Сарая-почива

Обл. п-во за деца - V кръг

10 октомври 2021 г. (неделя) - 13:00 ч.

КРХебър 1918 (Пз)4:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)12+1431
 2 Витоша (Бистрица)12+1427
3Оборище (Панагюрище)12+1526
4ФК Кюстендил12+15 26
 5 Беласица (Петрич)12+1725
6Пирин (Гоце Делчев)12+823
7Чавдар (Етрополе)12+821
8
Гранит (Владая)12 018
9Септември II (София)12+117
10
Пирин (Разлог)12+117
11Рилски спортист (Самоков)12-216
 12 Сливнишки герой (Сливница)12 016
 13 Ботев (Ихтиман)12+516
14Банско12-315
 15 Вихрен (Сандански)12-711
16Хебър II (Пазарджик)12-129
 17 Костинброд12-67
18Надежда (Доброславци)12-206
19Пирин II (Блгр)12-174
20Левски (Чепинци)12-311
 Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

16 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00ФК Кюстендил-:-Оборище (Пан)
16:00Пирин (ГД)-:-Хебър II (Пз)
16:00Рилски спортист-:-Костинброд
16:00Пирин (Рз)-:-Гранит (Владая)
16:00Банско-:-Надежда (Добр)
16:00Вихрен (Санд)-:-Левски (Чепинци)
16:00Витоша (Бистрица)-:-Беласица (Пч)
16:00Балкан (Бот)-:-Пирин II (Блгр)
ОТЛСептември II (Сф)-:-Чавдар (Етр)

17 октомври 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Ботев (Ихт)-:-Сл. герой

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)8+1924
 2 Чико-Бунара (Бяга)9+2022
3Брацигово8+1518
 4 Левски (Паталеница)9+615
5Юнак (Ивайло)8+314
6Сарая8+212
7Марица (Белово)7+411
 8 Чепинец (Велинград)8+411
9Локомотив (Септември)8-89
10
Родопи (Козарско)9-159
11Спартак (Калугерово)9-68
 12 Вихър (Ветрен)9-78
13Величково8-77
14Тракиец (Главиница)8-115
15Тракия (Пазарджик)8-192
 

Подробно класиране

"А" РФГ Пз - X кръг

16 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сарая-:-Тракия (Пз)
16:00Тракиец (Глав)-:-Величково
16:00Вихър (Ветрен)-:-Балкан (Варвара)

17 октомври 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Брацигово-:-Чепинец (Вел)
16:00Спартак (Кал)-:-Марица (Белово)
16:00Локомотив (Септ)-:-Родопи (Коз)
16:00Юнак (Ивайло)-:-Левски (Пат)
 Чико-Бунара (Бяга)-почива 

Кой е тук?

В момента има 70 посетителя в сайта

Приятели

. .
.