СКОНТО ООД

ПК Белмекен се завърна с три медала от Сандански ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 17 Май 2021 23:26
ПК Белмекен участва с 11 състезатели на турнира "Спартак" в Сандански

От 14 до 16 май в град Сандански се проведе плувния турнир „Спартак“, който е част от календара на БФПС. В стартовете участваха 820 плувци от 38 клуба.

ПК Белмекен бе представен от 11 състезатели. Възпитаниците на велинградския клуб завоюваха 3 отличия - 1 златен, 1 сребърен и 1 бронзов медал. С няколко класирания в топ 6 на отделните дисциплини се отличиха младите плувци.

Христо Джонгалов – златен 200 м съчетано и сребърен 200 м свободен стил

Любка Мицина – бронзов 200 м съчетано и четвърто място 100 м делфин

Треньорите на отбора - Росен Кривулев и Даниела Христова, поздравяват своите възпитаници за добрите класирания.

Velsport24.com

 
Следете ни в:

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)34+6082
2ФК Кюстендил34+4979
3Беласица (Петрич)34+4178
4Вихрен (Сандански)34+38 75
5Оборище (Панагюрище)34+1460
6Балкан (Ботевград)34+2858
7Чавдар (Етрополе)34+1651
8
Ботев (Ихтиман)34+1246
9
Пирин (Гоце Делчев)34+545
10
Пирин (Разлог)34-1941
11Надежда (Доброславци)34-1636
12Сливнишки герой (Сливница)34-636
13Рилски спортист (Самоков)34-1534
14Банско34-1934
 15  Левски (Чепинци)34-3834
16Гранит (Владая)34-3132
17Перун (Кресна)34-5222
18Велбъжд (Кюстендил)34-6716
 Есенно класиране Подробно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)32+7982
 2 Балкан (Варвара)32+5472
3Брацигово32+7272
 4 Марица (Белово)32+1653
5Левски (Паталеница)32+2050
6Чепинец (Велинград)32+1546
7Величково32+143
 8 Локомотив (Септември)32-541
9Сарая32-2441
10
Тракия (Пазарджик)32-2840
11Тракиец (Главиница)32-1840
 12 Спартак (Калугерово)32-1940
13Родопи (Козарско)32-1340
14Вихър (Ветрен)32-2039
15Левски (Ракитово)32-1738
16Оборище II (Панагюрище)32-2736
17Лозен32-862
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 42 посетителя в сайта

Приятели

. .
.