СКОНТО ООД

ПК Белмекен се завърна с три медала от Сандански ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 17 Май 2021 23:26
ПК Белмекен участва с 11 състезатели на турнира "Спартак" в Сандански

От 14 до 16 май в град Сандански се проведе плувния турнир „Спартак“, който е част от календара на БФПС. В стартовете участваха 820 плувци от 38 клуба.

ПК Белмекен бе представен от 11 състезатели. Възпитаниците на велинградския клуб завоюваха 3 отличия - 1 златен, 1 сребърен и 1 бронзов медал. С няколко класирания в топ 6 на отделните дисциплини се отличиха младите плувци.

Христо Джонгалов – златен 200 м съчетано и сребърен 200 м свободен стил

Любка Мицина – бронзов 200 м съчетано и четвърто място 100 м делфин

Треньорите на отбора - Росен Кривулев и Даниела Христова, поздравяват своите възпитаници за добрите класирания.

Velsport24.com

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XIV кръг

22 октомври 2021 г. (петък) - 15:00 ч.

КРХебър II (Пз)0:2Вихрен (Санд)

23 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРОборище (Пан)2:0Ботев (Ихтиман)
КРСливнишки герой2:1Рилски спортист
КРЧавдар (Етрополе)4:0Пирин (ГД)
КРОФК Костинброд0:3Банско
КРЛевски (Чепинци)0:4ФК Кюстендил
КРГранит (Владая)2:1Септември II (Сф)
КРБалкан (Бот)0:0Витоша (Бистрица)
КРБеласица (Пч)1:1Пирин (Разлог)
КРПирин II (Блгр)0:2Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - XI кръг

23 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМарица (Белово)1:1Брацигово
КРРодопи (Коз)2:1Юнак (Ивайло)

24 октомври 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Тракиец (Глав)
16:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен)
16:00Балкан (Варвара)-:-Спартак (Кал)
16:00Величково-:-Локомотив (Септ)
16:00Левски (Пат)-:-Сарая
 Тракия (Пз)-почива

Обл. п-во за деца - VII кръг

24 октомври 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

10:30Оборище (Пан)-:-Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)13+1734
 2 ФК Кюстендил13+1829
3Беласица (Петрич)13+2028
4Витоша (Бистрица)13+11 27
 5 Оборище (Панагюрище)13+1226
6Пирин (Гоце Делчев)12+823
7Чавдар (Етрополе)12+821
8
Пирин (Разлог)13+220
9Рилски спортист (Самоков)13 019
10
Ботев (Ихтиман)13+619
11Гранит (Владая)13-118
 12 Банско13 018
 13 Септември II (София)12+117
14Сливнишки герой (Сливница)13-116
 15 Вихрен (Сандански)13-114
16Хебър II (Пазарджик)12-129
 17 Костинброд13-87
18Надежда (Доброславци)13-236
19Пирин II (Блгр)13-204
20Левски (Чепинци)13-371
 Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)9+2127
 2 Чико-Бунара (Бяга)9+2022
3Брацигово9+1721
 4 Левски (Паталеница)10+718
5Сарая9+315
6Марица (Белово)8+514
7Юнак (Ивайло)9+214
 8 Локомотив (Септември)9-712
9Чепинец (Велинград)9+211
10
Величково9-510
11Родопи (Козарско)10-169
 12 Спартак (Калугерово)10-78
13Вихър (Ветрен)10-98
14Тракиец (Главиница)9-135
15Тракия (Пазарджик)9-202
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 36 посетителя в сайта

Приятели

. .
.