СКОНТО ООД

Крайно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2020/21 ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 29 Май 2021 20:02

Ю Г О З А П А Д Н А    Т Р Е Т А     Л И Г А

сезон 2020/21 г.

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 МАРЕК /ДУПНИЦА/ 34 25 7 2 84 24 82
2 ФК КЮСТЕНДИЛ * 34 26 4 4 63 14 79
3 БЕЛАСИЦА /ПЕТРИЧ/ 34 23 9 2 68 27 78
4 ВИХРЕН /САНДАНСКИ/ 34 23 6 5 63 25 75
5 ОБОРИЩЕ /ПАНАГЮРИЩЕ/ 34 18 6 10 55 41 60
6 БАЛКАН /БОТЕВГРАД/ 34 16 10 8 62 34 58
7 ЧАВДАР /ЕТРОПОЛЕ/ 34 15 6 13 62 46 51
8 БОТЕВ /ИХТИМАН/ 34 13 7 14 53 41 46
9 ПИРИН /ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ/ 34 13 6 15 37 32 45
10 ПИРИН /РАЗЛОГ/ 34 11 8 15 40 59 41
11 НАДЕЖДА /ДОБРОСЛАВЦИ/ 34 10 6 18 40 56 36
12 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /СЛИВНИЦА/ 34 9 9 16 38 44 36
13 РИЛСКИ СПОРТИСТ /САМОКОВ/ 34 9 7 18 30 45 34
14 БАНСКО 34 10 4 20 28 47 34
15 ЛЕВСКИ /ЧЕПИНЦИ/ 34 10 4 20 34 72 34
16 ГРАНИТ /ВЛАДАЯ/ 34 9 5 20 34 65 32
17 ПЕРУН /КРЕСНА/ 34 6 4 24 25 77 22
18 ВЕЛБЪЖД /КЮСТЕНДИЛ/ 34 4 4 26 16 83 16

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях.

* От актива на ФК Кюстендил са отнети 3 точки с решение на ДК към ЗС на БФС - София от 29.09.2020 г. заради дисциплинарно наказание, наложено на отбора на ФК Кюстендил - участник в първенството на Юноши младша зона.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

17 септември 2021 г. (петък) - 17:00 ч.

КРХебър II (Пз)2:1Беласица (Пч)

18 септември 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Витоша (Бистрица)
17:00Пирин II (Блгр)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00Надежда (Добр)-:-Пирин (ГД)
17:00ОФК Костинброд-:-Септември II (Сф)
17:00Рилски спортист-:-ФК Кюстендил
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Гранит (Владая)
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Сливнишки герой-:-Пирин (Разлог)
17:00Банско-:-Вихрен (Санд)

"А" РФГ Пз - IV кръг

11 септември 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

КР  Марица (Белово)1:1Величково
КРБрацигово3:1Юнак (Ивайло)
КРБалкан (Варвара)3:1Родопи (Коз)
КРВихър (Ветрен)3:0Тракия (Пз)

12 септември 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)1:1Левски (Пат)
КРСпартак (Кал)0:2Сарая
КРТракиец (Глав)2:2Локомотив (Септ)
  Чепинец (Вел)-почива 

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)7+1618
 2 Балкан (Ботевград)7+918
3Оборище (Панагюрище)7+1116
4Витоша (Бистрица)7+5 16
 5 Чавдар (Етрополе)7+816
6ФК Кюстендил7+913
7Гранит (Владая)7+312
8
Сливнишки герой (Сливница)7+210
9Пирин (Гоце Делчев)7+110
10
Пирин (Разлог)7 010
11Рилски спортист (Самоков)7-19
 12 Ботев (Ихтиман)7+18
 13 Банско7-38
14Септември II (София)7 08
 15 Хебър II (Пазарджик)7-66
16Костинброд7-35
 17 Вихрен (Сандански)7-74
18Пирин II (Блгр)7-103
19Левски (Чепинци)7-191
20Надежда (Доброславци)7-161
 Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1312
 2 Чико-Бунара (Бяга)4+910
3Брацигово3+79
 4 Чепинец (Велинград)3+57
5Сарая3-46
6Марица (Белово)3+35
7Локомотив (Септември)4-15
 8 Юнак (Ивайло)4-44
9Вихър (Ветрен)4+14
10
Спартак (Калугерово)4-24
11Левски (Паталеница)4-53
 12 Родопи (Козарско)4-83
13Величково3-21
14Тракиец (Главиница)3-41
15Тракия (Пазарджик)3-80
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - V кръг

18 септември 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Марица (Белово)
17:00Юнак (Ивайло)-:-Тракиец (Глав)
17:00Величково-:-Балкан (Варвара)
17:00Родопи (Коз)-:-Чико-Бунара (Бяга)
17:00Тракия (Пз)-:-Спартак (Кал)
17:00Левски (Пат)-:-Вихър (Ветрен)
17:00Сарая-:-Брацигово
 Локомотив (Септ)-почива

Кой е тук?

В момента има 29 посетителя в сайта

Приятели

. .
.