СКОНТО ООД

Глоби за три клуба от ЮЗ Трета лига ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 02 Септември 2020 20:09
Само 2 червени картона вдигнаха арбитрите в изминалия кръг от трета дивизия

Дисциплинарната комисия при ЗС на БФС – София наложи имуществени санкции на три клуба от Югозападната Трета лига.

Глоби в размер на 250 лева ще платят ФК Пирин (Гоце Делчев) и ФК Рилски спортист (Самоков), докато ФК Чавдар (Етрополе) е санкциониран със 125 лева.

Двама състезатели пък получиха лични наказания заради получен червен картон. Илия Тафров от Пирин (ГД) е със спрени състезателни права за 3 срещи, а Иван Великов от Оборище (Панагюрище) ще отсъства от терена за 1 мач.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - XVIII кръг

4 декември 2022 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Марек (Дупница)-:-Левски-Раковски (Сф)
14:00 ЦСКА 1948 III (Сф)-:-Сливн. герой
14:00Славия II (Сф)-:-Ботев (Ихт)
14:00Банско тиим-:-Балкан (Бот) 
14:00Чавдар (Етр)-:-Септември II (Сф)
 Пирин (ГД)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - XVIII кръг

3 декември 2022 г. (събота) - 14:00 ч.

КРРилски спортист9:1Надежда (Добр) 
КРГранит (Владая)0:6ФК Кюстендил
КРСептември (Сим)0:0ОФК Костинброд
ОТЛЦСКА II (Сф)-:-Вихрен (Санд)

4 декември 2022 г. (неделя) - 14:00 ч.

ОТЛЛевски II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
  Оборище (Пан)-почива

"А" РГ - Пазарджик, гр. 1 - XIII кръг

3 декември 2022 г. (събота) - 14:00 ч.

КРХебър II (Пз)0:1Брацигово

4 декември 2022 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Оборище II (Пан)-:-Спартак (Пещера)  
14:00Тракиец (Глав)-:-Левски (Пат)
14:00Локомотив (Септ)-:-Юнак (Ивайло) 
14:00Марица (Белово)-:-Спартак (Кал)     

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - XIII кръг

3 декември 2022 г. (събота) - 14:00 ч.

КР    Чепинец (Вел)5:0Тракия (Пз)
КРВеличково1:3Балкан (Варвара)
КРЗвезда (Семчиново)1:3Чико-Бунара (Бяга)

4 декември 2022 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Сарая-:-Вихър (Ветрен)
 Лозен -почива

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)14+2736
 2 Балкан (Ботевград)16+831
3Чавдар (Етрополе)13+2030
4Сливнишки герой (Сливница)15+427
 5 Славия II (София)15+625
6Банско тийм15-122
7ЦСКА 1948 III (София)16-417
8
Септември II (София)16-516
9Левски-Раковски (София)15-1315
10
Ботев (Ихтиман)15-1112
11Пирин (Гоце Делчев)16-316
  

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил17+2534
 2 Вихрен (Сандански)15+1632
3ОФК Костинброд14+1132
4ЦСКА II (София)15+1724
 5 Рилски спортист (Самоков)16+824
6Оборище (Панагюрище)16-724
7Септември (Симитли)16+322
8
Левски II (София)15 016
9Гранит (Владая)16-1812
10
Пирин (Разлог)15-1811
11Надежда (Доброславци)17-374
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Брацигово13+3637
 2 Хебър II (Пазарджик)13+8632
3Левски (Паталеница)12+1522
4Локомотив (Септември)12-2415
 5 Марица (Белово)12-1215
6Оборище II (Панагюрище)12-214
7Спартак (Калугерово)12-1813
8
Спартак (Пещера)12-2213
9
Тракиец (Главиница)12-2112
10Юнак (Ивайло)12-394
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)12+4736
 2 Чепинец (Велинград)11+3928
3Чико-Бунара (Бяга)12+2928
4Величково12+721
 5 Сарая10-215
6Лозен11-259
7Тракия (Пазарджик)12-286
8
Звезда (Семчиново)12-266
9
Вихър (Ветрен)10-413
  

Кой е тук?

В момента има 32 посетителя в сайта

Приятели

. .
.