СКОНТО ООД

Есенно класиране в "А" РГ - Пз - сезон 2020/21 ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 06 Декември 2020 16:01

"А"   Р Е Г И О Н А Л Н А    Г Р У П А   -   П А З А Р Д Ж И К

сезон 2020/21 г.

ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 Балкан (Варвара) 16 15 0 1 51 10 45
2 Брацигово 16 15 0 1 66 11 45
3 Чико-Бунара (Бяга) 16 14 0 2 51 10 42
4 Марица (Белово) 16 9 3 4 38 22 30
5 Левски (Паталеница) 16 8 1 7 35 23 25
6 Чепинец (Велинград) 16 7 3 6 36 23 24
7 Спартак (Калугерово) 16 7 2 7 26 38 23
8 Величково 16 7 2 7 23 26 23
9 Локомотив (Септември) 16 6 2 8 36 40 20
10 Родопи (Козарско) 16 5 5 6 21 29 20
11 Тракиец (Главиница) 16 5 3 8 29 42 18
12 Тракия (Пазарджик) 16 5 2 9 14 29 17
13 Левски (Ракитово) 16 5 1 10 33 42 16
14 Вихър (Ветрен) 16 5 1 10 21 37 16
15 Оборище II (Панагюрище) 16 4 1 11 21 50 13
16 Сарая* 16 4 2 10 14 49 11
17 Лозен 16 0 2 14 15 49 2

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях.

* От актива на ФК Сарая са отнети 3 точки с решение на ОС на БФС - Пазарджик от 06.10.2020 г. заради втори служебен резултат, получен вследствие недостатъчен минимален брой състезатели.  

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРМарек (Дупница)2:0Чавдар (Етр)
КРЦСКА 1948 III (Сф)5:2Пирин (ГД)
КРСлавия II (Сф)4:0Банско
КРБотев (Ихтиман)2:1Септември II (Сф)
КРСливн. герой2:1Балкан (Бот)
 Левски Раковски (Сф)-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Славия II (София)2+23
 1 ЦСКА 1948 III (София)2+23
3Марек (Дупница)1+23
4Балкан (Ботевград)2+13
 5 Чавдар (Етрополе)2 03
6Пирин (Гоце Делчев)2-13
7Сливнишки герой (Сливница)2-13
8
Банско тийм2-33
9Ботев (Ихтиман)2-13
10
Левски-Раковски (София)1 01
11Септември II (София)2-11
  

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЛевски II (Сф)3:0Оборище (Пан)
КРПирин (Разлог)0:4ФК Кюстендил
КРВихрен (Санд)4:2Надежда (Добр)

14 август 2022 г. (неделя) - 20:00 ч.

КРСептември (Сим)2:0Рилски спортист

15 август 2022 г. (понеделник) - 18:00 ч.

КРЦСКА II (Сф)3:2Гранит (Владая)
 ОФК Костинброд-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил2+44
 2 Вихрен (Сандански)2+24
3ЦСКА II (София)2+14
4Левски II (София)2+23
 5 Гранит (Владая)2 03
6Септември (Симитли)1+23
7ОФК Костинброд1+13
8
Оборище (Панагюрище)2-13
9Рилски спортист (Самоков)2-21
10
Надежда (Доброславци)2-30
11Пирин (Разлог)2-60
  

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 40 посетителя в сайта

Приятели

. .
.