СКОНТО ООД

Есенно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2020/21 ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 28 Ноември 2020 16:14

Ю Г О З А П А Д Н А    Т Р Е Т А     Л И Г А

сезон 2020/21 г.

ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 МАРЕК /ДУПНИЦА/ 17 12 3 2 39 13 39
2 БЕЛАСИЦА /ПЕТРИЧ/ 16 12 3 1 25 9 39
3 ФК КЮСТЕНДИЛ * 17 13 2 2 29 3 38
4 ВИХРЕН /САНДАНСКИ/ 17 11 4 2 32 14 37
5 ЧАВДАР /ЕТРОПОЛЕ/ 17 10 4 3 32 15 34
6 БОТЕВ /ИХТИМАН/ 17 8 4 5 32 18 28
7 ОБОРИЩЕ /ПАНАГЮРИЩЕ/ 17 8 2 7 26 19 26
8 ПИРИН /ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ/ 17 7 4 6 21 15 25
9 ПИРИН /РАЗЛОГ/ 17 6 4 7 17 23 22
10 РИЛСКИ СПОРТИСТ /САМОКОВ/ 17 6 3 8 20 21 21
11 БАЛКАН /БОТЕВГРАД/ 16 5 4 7 18 19 19
12 НАДЕЖДА /ДОБРОСЛАВЦИ/ 15 6 1 8 22 30 19
13 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /СЛИВНИЦА/ 17 4 6 7 19 20 18
14 ЛЕВСКИ /ЧЕПИНЦИ/ 17 5 2 10 17 32 17
15 ВЕЛБЪЖД /КЮСТЕНДИЛ/ 17 3 3 11 8 35 12
16 ПЕРУН /КРЕСНА/ 17 3 3 11 13 33 12
17 ГРАНИТ /ВЛАДАЯ/ 17 3 3 11 12 36 12
18 БАНСКО 17 1 1 15 5 32 4

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях.

* От актива на ФК Кюстендил са отнети 3 точки с решение на ДК към ЗС на БФС - София от 29.09.2020 г. заради дисциплинарно наказание, наложено на отбора на ФК Кюстендил - участник в първенството на Юноши младша зона.

Срещите Надежда (Доброславци) - Беласица (Петрич) от XIII кръг и Надежда (Доброславци) - Балкан (Ботевград) от XVII кръг ще бъдат допълнително насрочени през 2021 г., поради невъзможност да бъдат проведени до края на полусезона през 2020 г. Причината е заразени с COVID-19 над 10 състезатели на ФК Надежда (Доброславци).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРМарек (Дупница)2:0Чавдар (Етр)
КРЦСКА 1948 III (Сф)5:2Пирин (ГД)
КРСлавия II (Сф)4:0Банско
КРБотев (Ихтиман)2:1Септември II (Сф)
КРСливн. герой2:1Балкан (Бот)
 Левски Раковски (Сф)-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Славия II (София)2+23
 1 ЦСКА 1948 III (София)2+23
3Марек (Дупница)1+23
4Балкан (Ботевград)2+13
 5 Чавдар (Етрополе)2 03
6Пирин (Гоце Делчев)2-13
7Сливнишки герой (Сливница)2-13
8
Банско тийм2-33
9Ботев (Ихтиман)2-13
10
Левски-Раковски (София)1 01
11Септември II (София)2-11
  

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЛевски II (Сф)3:0Оборище (Пан)
КРПирин (Разлог)0:4ФК Кюстендил
КРВихрен (Санд)4:2Надежда (Добр)

14 август 2022 г. (неделя) - 20:00 ч.

КРСептември (Сим)2:0Рилски спортист

15 август 2022 г. (понеделник) - 18:00 ч.

КРЦСКА II (Сф)3:2Гранит (Владая)
 ОФК Костинброд-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил2+44
 2 Вихрен (Сандански)2+24
3ЦСКА II (София)2+14
4Левски II (София)2+23
 5 Гранит (Владая)2 03
6Септември (Симитли)1+23
7ОФК Костинброд1+13
8
Оборище (Панагюрище)2-13
9Рилски спортист (Самоков)2-21
10
Надежда (Доброславци)2-30
11Пирин (Разлог)2-60
  

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 44 посетителя в сайта

Приятели

. .
.