СКОНТО ООД

Есенно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2020/21 ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 28 Ноември 2020 16:14

Ю Г О З А П А Д Н А    Т Р Е Т А     Л И Г А

сезон 2020/21 г.

ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 МАРЕК /ДУПНИЦА/ 17 12 3 2 39 13 39
2 БЕЛАСИЦА /ПЕТРИЧ/ 16 12 3 1 25 9 39
3 ФК КЮСТЕНДИЛ * 17 13 2 2 29 3 38
4 ВИХРЕН /САНДАНСКИ/ 17 11 4 2 32 14 37
5 ЧАВДАР /ЕТРОПОЛЕ/ 17 10 4 3 32 15 34
6 БОТЕВ /ИХТИМАН/ 17 8 4 5 32 18 28
7 ОБОРИЩЕ /ПАНАГЮРИЩЕ/ 17 8 2 7 26 19 26
8 ПИРИН /ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ/ 17 7 4 6 21 15 25
9 ПИРИН /РАЗЛОГ/ 17 6 4 7 17 23 22
10 РИЛСКИ СПОРТИСТ /САМОКОВ/ 17 6 3 8 20 21 21
11 БАЛКАН /БОТЕВГРАД/ 16 5 4 7 18 19 19
12 НАДЕЖДА /ДОБРОСЛАВЦИ/ 15 6 1 8 22 30 19
13 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /СЛИВНИЦА/ 17 4 6 7 19 20 18
14 ЛЕВСКИ /ЧЕПИНЦИ/ 17 5 2 10 17 32 17
15 ВЕЛБЪЖД /КЮСТЕНДИЛ/ 17 3 3 11 8 35 12
16 ПЕРУН /КРЕСНА/ 17 3 3 11 13 33 12
17 ГРАНИТ /ВЛАДАЯ/ 17 3 3 11 12 36 12
18 БАНСКО 17 1 1 15 5 32 4

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях.

* От актива на ФК Кюстендил са отнети 3 точки с решение на ДК към ЗС на БФС - София от 29.09.2020 г. заради дисциплинарно наказание, наложено на отбора на ФК Кюстендил - участник в първенството на Юноши младша зона.

Срещите Надежда (Доброславци) - Беласица (Петрич) от XIII кръг и Надежда (Доброславци) - Балкан (Ботевград) от XVII кръг ще бъдат допълнително насрочени през 2021 г., поради невъзможност да бъдат проведени до края на полусезона през 2020 г. Причината е заразени с COVID-19 над 10 състезатели на ФК Надежда (Доброславци).

 
Следете ни в:

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)34+6082
2ФК Кюстендил34+4979
3Беласица (Петрич)34+4178
4Вихрен (Сандански)34+38 75
5Оборище (Панагюрище)34+1460
6Балкан (Ботевград)34+2858
7Чавдар (Етрополе)34+1651
8
Ботев (Ихтиман)34+1246
9
Пирин (Гоце Делчев)34+545
10
Пирин (Разлог)34-1941
11Надежда (Доброславци)34-1636
12Сливнишки герой (Сливница)34-636
13Рилски спортист (Самоков)34-1534
14Банско34-1934
 15  Левски (Чепинци)34-3834
16Гранит (Владая)34-3132
17Перун (Кресна)34-5222
18Велбъжд (Кюстендил)34-6716
 Есенно класиране Подробно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)32+7982
 2 Балкан (Варвара)32+5472
3Брацигово32+7272
 4 Марица (Белово)32+1653
5Левски (Паталеница)32+2050
6Чепинец (Велинград)32+1546
7Величково32+143
 8 Локомотив (Септември)32-541
9Сарая32-2441
10
Тракия (Пазарджик)32-2840
11Спартак (Калугерово)32-1940
 12 Тракиец (Главиница)32-1840
13Родопи (Козарско)32-1340
14Вихър (Ветрен)32-2039
15Левски (Ракитово)32-1738
16Оборище II (Панагюрище)32-2736
17Лозен32-862
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 26 посетителя в сайта

Приятели

. .
.