СКОНТО ООД

Непобедения „Малеш” гостува в Елин Пелин ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 04 Октомври 2009 15:04

Бенковски (Пз) може да спре полета на Велбъжд (Кн)

 Отборът на Левски (Елин Пелин) ще приеме лидера в трета дивизия
 Адриан Петров

Съставът на Левски (Елин Пелин) ще приеме на собствен терен лидера Малеш (Микрево). Двата тима се срещат в един от възловите мачове от X кръг на Югозападната „В” АФГ. Гостите не познават вкуса на загубата от началото на сезона. Двубоят е поверен на столичния арбитър Адриан Петров.

Вторият в подреждането - Миньор (Бобов дол) излиза като гост срещу Струмска слава (Радомир). Наряд за главен съдия получи бившия топрефер Стоян Алексиев от София

 Костадин Стойчев

Любопитен мач се очертава и в Пазарджик, където новакът Бенковски (Пз) ще се доказва срещу набралия скорост състав на Велбъжд (Кюстендил). Гостите записаха 5 поредни победи в първенството, с което заличиха до известна степен неубедителното си начало. Срещата ще ръководи Костадин Стойчев от София.

На стадион „Бончук” в Дупница съперници ще бъдат отборите на Германея (Сапарева баня) и Ботев (Ихтиман). Съдийски наряд за този мач получи столичния арбитър Йото Гарабедов.  

Пирин (Разлог) пък ще играе пред собствена публика срещу Сливнишки герой (Сливница). Главен съдия ще бъде Владислав Рачев от София.

На стадиона в софийското село Бистрица един срещу друг се изправят домакините от „Витоша” и гостуващия Хебър (Пазарджик). Двубоят ще реферира младия Борислав Митрев, който този сезон дебютира като главен съдия в Югозападната "В" група. Петричанинът в момента е в столичната съдийска колегия.

Беласица (Петрич) излиза на стадион „Цар Самуил” срещу Нови Искър. Срещата ще свири Владислав Светославов от Перник. 

Витоша (Долна Диканя) ще приеме отбора на Бенковски (Костинброд). Сблъсъкът е поверен на благоевградчанина Георги Иванов.

На собствения си стадион „Македония”, Перун (Кресна) ще търси победата срещу Миньор 1919 (Перник).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

18:00  Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)35+6182
 2 Витоша (Бистрица)35+4975
3Чавдар (Етрополе)35+4571
4ФК Кюстендил35+4571
 5 Оборище (Панагюрище)35+1668
6Балкан (Ботевград)35+2368
7Банско35+1862
8
Пирин (Гоце Делчев)35+148
9Гранит (Владая)35-1647
10
Рилски спортист (Самоков)35-746
11Пирин (Разлог)35-144
 12 Сливнишки герой (Сливница)35-242
 13 Костинброд35-1042
14Ботев (Ихтиман)35-1140
 15 Надежда (Доброславци)35-2040
16Вихрен (Сандански)35-640
 17 Септември II (София)35-1439
18Хебър II (Пазарджик)35-1337
19Пирин II (Благоевград)35-5713
20Левски (Чепинци)35-1013
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)24+4856
 2 Брацигово25+3954
3Балкан (Варвара)25+2554
 4 Левски (Паталеница)25+3950
5Марица (Белово)24+2549
6Чепинец (Велинград)25+1643
7Сарая25+637
 8 Величково25 032
9Юнак (Ивайло)25-1128
10
Локомотив (Септември)25-1327
11Родопи (Козарско)26-3325
 12 Вихър (Ветрен)25-2024
13Спартак (Калугерово)26-4518
14Тракиец (Главиница)24-3716
15Тракия (Пазарджик)25-3916
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 31 посетителя в сайта

Приятели

. .
.