СКОНТО ООД

altech.bg%20
Разпускат тим от Втора лига от 1 май ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 24 Април 2020 12:10
Тимът на Черноморец (Балчик) спира съществуването си

Втородивизионният Черноморец (Балчик) остава без финансиране от 1 май. Новината бе съобщена от кмета на Балчик Николай Ангелов по време на заседанието на общински съвет вчера (23 април).

„От началото на следващия месец отборът ще бъде разпуснат. Когато започне следващото първенство ще мислим какво да правим“, заяви градоначалникът, цитиран от dobrudjabg.com.

Също така Николай Ангелов посочи, че разпускането на отбора е лично негово решение.. 

VELSPORT24.com

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VI кръг

12 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Беласица (Пч)
КРЧавдар (Етрополе)1:0Надежда (Добр)
КРМарек (Дупница)2:0Перун (Кресна)
КРФК Кюстендил1:0Ботев (Ихтиман)
КРГранит (Владая)1:0Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)1:0Пирин (Разлог)
КРПирин (ГД)0:1Вихрен (Санд)
КРРилски спортист2:1Велбъжд (Кн)
КРБанско0:1Балкан (Бот)

"А" РГ Пз - IV кръг

12 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КР  Брацигово6:0Сарая
КРВеличково2:1Родопи (Коз)
КРМарица (Белово)3:1Тракиец (Глав)   

13 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЛозен0:4Чепинец (Вел)
КР  Левски (Ракитово)0:4Чико-Бунара (Бяга) 
КР Локомотив (Септ)0:6Балкан (Варвара)
КРСпартак (Кал)0:2Левски (Пат)
КРВихър (Ветрен)5:2Оборище II (Пан)
 Тракия (Пз)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)6+916
2Беласица (Петрич)6+716
3ФК Кюстендил6+1213
4Марек (Дупница)6+10 13
5Чавдар (Етрополе)6+511
6Ботев (Ихтиман)6+411
7Балкан (Ботевград)6+411
8
Оборище (Панагюрище)6+310
9
Надежда (Доброславци)6-19
10
Гранит (Владая)6-58
11Пирин (Разлог)6-37
12Рилски спортист (Самоков)6-47
13Сливнишки герой (Сливница)6 07
14Пирин (Гоце Делчев)6-24
 15  Велбъжд (Кюстендил)6-123
16
Левски (Чепинци)6-103
17Перун (Кресна)6-83
18Банско6-90
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Ботев (Ихтиман)-:-Оборище (Пан)
17:00Велбъжд (Кн)-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Вихрен (Санд)-:-Банско
17:00Сливнишки герой-:-Левски (Чепинци)
17:00Надежда (Добр)-:-Пирин (ГД)
17:00Беласица (Пч)-:-Марек (Дупница)
17:00Балкан (Бот)-:-Гранит (Владая)
17:00Перун (Кресна)-:-Рилски спортист
17:00Пирин (Разлог)-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1212
 Чико-Бунара (Бяга)4+1212
3Левски (Паталеница)4+1012
 4 Чепинец (Велинград)4+810
5Брацигово3+159
6Марица (Белово)4+37
7Величково4+17
 8 Родопи (Козарско)3+24
9Тракия (Пазарджик)3-14
10
Оборище II (Панагюрище)4-64
11Тракиец (Главиница)4+43
 12 Вихър (Ветрен)4-43
13Спартак (Калугерово)4-83
14Локомотив (Септември)4-53
15Левски (Ракитово)4-90
16Лозен4-150
17Сарая2-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - V кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Спартак (Кал)
17:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен)
17:00Балкан (Варвара)-:-Брацигово
17:00Родопи (Коз)-:-Марица (Белово)
17:00Тракиец (Глав)-:-Левски (Ракитово)
17:00Оборище II (Пан)-:-Лозен
17:00Левски (Пат)-:-Локомотив (Септ)
17:00Сарая-:-Тракия (Пз)
 Величково
-почива

Кой е тук?

В момента има 58 посетителя в сайта

Приятели

. .
.