СКОНТО ООД

74 отбора в ученическите игри във Велинград, 20 продължават напред ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 07 Март 2020 23:15
Над 50 купи отидоха при призьорите от общинските първенства

На 27 февруари в заседателната зала на община Велинград се проведе церемонията по награждаването на призьорите от общинския етап на Ученически игри 2019/20 г.

Голямата зала на общинска администрация посрещна участниците в спортните състезания

Присъстваха ученици и преподаватели от общо 12 учебни заведения.

Зам.-кметът Атанас Палигоров (в средата) награди призьорите

Отличията на най-добрите бяха връчени от заместник-кметовете Атанас Палигоров и Исмаил Моллов и от председателя на Общински съвет – Пламен Хаджиев.

Председателят на общински съвет - Пламен Хаджиев (вдясно) също връчи купи на призьорите

Според статистическата информация на организаторите в тазгодишното издание на общинските първенства са участвали 74 отбора.

Зам.-кметът Исмаил Моллов (вляво) награди част от заслужилите в отделните възрастови групи

От тях 20 продължават участието си в областните финали. Те ще се състезават със своите връстници в общо 6 вида спорт - футбол, волейбол, баскетбол, хандбал, тенис на маса и шахмат.

Всички призьори от общинските ученически игри във Велинград за учебната 2019/20 г.

Община Велинград награди с купи всички училищни отбори, класирани от първо до трето място.

Филип УСТАБАШИЕВ

 
Следете ни в:

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)38+6488
 2 Витоша (Бистрица)38+5681
3Чавдар (Етрополе)38+5080
4ФК Кюстендил38+4980
 5 Оборище (Панагюрище)38+1874
6Балкан (Ботевград)38+2471
7Банско38+2068
8
Пирин (Гоце Делчев)38-351
9Гранит (Владая)38-2048
10
Рилски спортист (Самоков)38-848
11Пирин (Разлог)38-147
 12 Костинброд38-946
 13 Надежда (Доброславци)38-1246
14Септември II (София)38-1345
 15 Сливнишки герой (Сливница)38-344
16Ботев (Ихтиман)38-1543
 17 Вихрен (Сандански)38-1243
18Хебър II (Пазарджик)38-1341
19Пирин II (Благоевград)38-5817
20Левски (Чепинци)38-1143
 Есенно класиране Крайно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 57 посетителя в сайта

Приятели

. .
.