СКОНТО ООД

Отложиха всички мачове в аматьорския футбол до 11 март ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 05 Март 2020 18:39

Със свое решение, взето преди минути БФС отложи провеждането на всички срещи от аматьорския футбол, които по програма трябваше да се играят до 11 март.

Превантивната мярка идва след като по-рано днес със заповед на министъра на здравеопазването бе обявена грипна епидемия на територията на цялата страна, считано от 06.03.2020 г. (петък) до 11.03.2020 г. (сряда), включително. Във връзка с издадената заповед се преустановяват учебните занятия във всички училища на територията на Република България за посочения период, детските и женските консултации, профилактични прегледи и други.

Препоръката на министъра също е да се преустановят и всички масови спортни и културни мероприятия.

БФС отложи всички срещи от Трета лига, областните групи и детско-юношеския футбол.

Мачовете от поредния кръг в професионалния футбол (Първа и Втора лига) няма да се отлагат и ще се състоят по предварително определената програма, уточниха от футболната централа.

VELSPORT24.com

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

21 април 2021 г. (сряда) - 17:00 ч.

КРБеласица (Пч)3:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)1:1Рилски спортист
КРБалкан (Бот)1:0Банско
КРПерун (Кресна)1:6Марек (Дупница)
КРСливнишки герой1:0Гранит (Владая)
КРПирин (Разлог)3:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)1:0Пирин (ГД)
КРНадежда (Добр)0:3Чавдар (Етрополе)
КРБотев (Ихтиман)0:1ФК Кюстендил

"А" ОФГ Пз - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:0Вихър (Ветрен)      
КР       Марица (Белово)0:2Брацигово
КРТракиец (Глав)3:0Балкан (Варвара)
КРВеличково6:3Левски (Ракитово)

17 април 2021 г. (събота)

СЛ           Сарая3:0Лозен         

18 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:4Чепинец (Вел)
КРЧико-Бунара (Бяга)3:0Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)2:1Локомотив (Септ)
 Спартак (Кал)-почива 

Обл. п-во за деца - XI кръг

18 април 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЛокомотив (Септ)4:2Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)27+3464
2Марек (Дупница)27+4763
3Беласица (Петрич)27+2561
4ФК Кюстендил27+34 58
5Чавдар (Етрополе)27+2148
6Балкан (Ботевград)26+2345
7Оборище (Панагюрище)27+441
8
Пирин (Гоце Делчев)27+1039
9
Ботев (Ихтиман)27+734
10
Пирин (Разлог)27-1133
11Сливнишки герой (Сливница)27-730
12Рилски спортист (Самоков)27-1129
13Надежда (Доброславци)26-1428
14Гранит (Владая)27-2626
 15  Левски (Чепинци)27-3224
16Перун (Кресна)27-3719
17Банско27-2419
18Велбъжд (Кюстендил)27-4316
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXVIII кръг

24 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Оборище (Пан)-:-Вихрен (Санд)
16:00Гранит (Владая)-:-Перун (Кресна)
16:00Беласица (Пч)-:-Балкан (Бот) 
16:00Марек (Дупница)-:-Пирин (Разлог)
16:00  Банско-:-Рилски спортист
16:00ФК Кюстендил-:-Надежда (Добр)
16:00Пирин (ГД)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Ботев (Ихтиман)-:-Сливнишки герой
16:00Левски (Чепинци)-:-Велбъжд (Кн)

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)26+7272
 2 Балкан (Варвара)26+4765
3Брацигово25+6962
 4 Левски (Паталеница)26+1845
5Марица (Белово)25+1944
6Чепинец (Велинград)26+2040
7Величково25 034
 8 Локомотив (Септември)26-1132
9Родопи (Козарско)25-1032
10
Тракиец (Главиница)26-1432
11Вихър (Ветрен)26-1529
 12 Тракия (Пазарджик)25-2228
13Оборище II (Панагюрище)26-3126
14Сарая25-3026
15Спартак (Калугерово)25-2926
16Левски (Ракитово)25-1823
17Лозен25-652
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXVIII кръг

24 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Левски (Ракитово)-:-Марица (Белово)      
16:00Балкан (Варвара)-:-Родопи (Коз)
16:00Вихър (Ветрен)-:-Величково  
СЛЛозен-:-Тракия (Пз) 

25 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Брацигово-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Сарая
16:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)
   Локомотив (Септ)-почива

Кой е тук?

В момента има 47 посетителя в сайта

Приятели

. .
.