СКОНТО ООД

Добринище и Места (Хаджидимово) чакат лидерите ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 12 Април 2009 09:54
Нов вълнуващ кръг очаква почитателите на Югозападната „В” група тази неделя.

Съставът на Добринище, воден от опитния Йордан Самоковлийски (на снимката) ще играе пред собствената си публика срещу едноличния лидер в групата – „Малеш”. Домакините са отбор с голям потенциал, който има сили да се опъне здраво на гостите от Микрево, а феновете на домакините вероятно ще бъдат дванадесетия играч на Добринище.

Септември (Симитли) също ще има коварно гостуване.  Вторият в трета дивизия ще се изправи на стадион „Димитър Лекин” в Хаджидимово срещу коравия отбор на „Места”. Само преди 11 дни домакините стигнаха до 0-0 срещу „Малеш”.

В минидерби на стадион „Николай Кръстев-Шулц”, третият Миньор (Бобов дол) ще приеме четвъртия Левски (Елин Пелин).

Отборът на Хебър (Пазарджик) ще домакинства на последния в групата Пирин 2001 (Благоевград).

Столичния „Люлин” ще търси трите точки срещу Струмска слава (Радомир).

В Сливница, местния „Сливнишки герой” ще иска прошка от феновете си след конфузното 0-6 в миналия кръг срещу „Левски” в Елин Пелин. Съперник на домакините ще бъде Велбъжд (Костинброд).

Ботев (Ихтиман) излиза за задължителни три точки срещу гостуващия Пирин (Разлог).

На стадиона в Бобошево наказания с лишаване от домакинство тим на Германея (Сапарева баня) ще посрещне Миньор’19 (Перник).

В последния мач от този XXVIII кръг, Велбъжд (Кюстендил) ще се изправи срещу Витоша (Бистрица).
 
Следете ни в:

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 39 посетителя в сайта

Приятели

. .
.