СКОНТО ООД

ИСУ „Св. св. Кирил и Методий“ е №1 в баскетбола при V-VII клас ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 24 Февруари 2020 22:13
Тимът на ИСУ "Св. св. Кирил и Методий" (в бяло) се пребори за първото място при момчетата (V-VII клас) 

Момичетата и момчетата на ИСУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград спечелиха общинските ученически игри по баскетбол при V-VII клас. Срещите при най-малките се изиграха на 22 февруари 2020 г. Домакин на състезанията бе новата многофункционална спортна зала на НПГГС „Христо Ботев“ – Велинград.

Момчетата от ИСУ "Св. св. Кирил и Методий" продължават на областните финали 

Общо 4 училища се включиха в битката за първото място при момчетата. В полуфиналите първо ИСУ „Васил Левски“ преодоля с 30:7 точки селекцията на ОУ „Христо Ботев“. След това ИСУ „Св. св. Кирил и Методий“ пречупи с 13:12 точки тима на ОУ „Неофит Рилски“. 

Селекцията на ОУ "Н. Рилски" (в сини екипи) надделя в спора за третото място срещу ОУ "Хр. Ботев" (в черно)

Във финалния сблъсък ИСУ „Св. св. Кирил и Методий“ се наложи с 10:7 точки над отбора на ИСУ „Васил Левски“. Спорът за третото място пък бе спечелен от ОУ „Неофит Рилски“ – 17:10 точки срещу състава на ОУ „Христо Ботев“.

Отборът на ИСУ "Св. св. Кирил и Методий" (в бяло) спечели финала и при момичетата (V-VII клас) 

При момичетата се изигра директно финал. Общински първенец стана селекцията на ИСУ „Св. св. Кирил и Методий“, която триумфира след успех с 16:9 точки срещу тима на ОУ „Неофит Рилски“.

Селекцията на ИСУ "Св. св. Кирил и Методий" е №1 при момичетата 

Авторитетно съдийство в срещите от общинските ученически игри демонстрираха арбитрите Ангел Благов и Радослав Денчев от Пазарджик.

Борислав ЙОРДАНОВ

Още подробности:

Вълнуващ старт на ученическите игри по баскетбол във Велинград 

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

25 май 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМиньор (Пк)1:2Левски II (Сф)

25 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

СЛЧавдар (Етрополе)0:3Пирин (Рз)
КРРилски спортист3:1Оборище (Пан)
КРВихрен (Санд)3:0Хебър II (Пз)
КРСептември (Сим)0:0ОФК Костинброд
КРСептември II (Сф)2:1Балкан (Бот)
КРСливнишки герой2:3ЦСКА 1948 III (Сф)
КРФК Кюстендил2:3Витоша (Бистрица)
КРБанско тийм4:2ЦСКА II (Сф)
КРБотев (Ихтиман)2:1Славия II (Сф)

"А" ОГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - X кръг

25 май 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

КРМарица (Белово)1:1Брацигово

11 май 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЛевски (Пат)4:3Сарая

25 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЧепинец (Вел)1:2Оборище II (Пан)

26 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)0:3Балкан (Варвара)
КРВеличково1:1Вихър (Ветрен)

"А" ОГ - Пазарджик, гр. 2 - X кръг

26 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Юнак (Ивайло)-:-Левски (Рак)
18:00Локомотив (Септ)-:-Тракия (Мирянци)
КРСпартак (Кал)4:5Звезда (Семч)
 Тракиец (Глав)-почива
 Лозен-почива

Efbet лига - резултати и статистика

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)35+4891
 2 ЦСКА II (София)34+3174
3Вихрен (Сандански)35+1963
4Ботев (Ихтиман)35+1661
 5 Сливнишки герой (Сливница)35+755
6Балкан (Ботевград)35+349
7Рилски спортист (Самоков)35-448
8
Левски II (София)34+648
9ФК Кюстендил35+145
10
Витоша (Бистрица)35-343
11ЦСКА 1948 III (София)35 043
 12 Септември (Симитли)35-242
 13 Славия II (София)35-1242
14Банско тийм35-741
 15 Оборище (Панагюрище)35-2440
16Септември II (София)34 039
 17 ОФК Костинброд34-2039
18Пирин (Разлог)35-2436
19Хебър II (Пазарджик)35-1633
20Чавдар (Етрополе)*35-1941*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)17+4345
 2 Брацигово17+3337
3Чико-Бунара (Бяга)17+1633
4Чепинец (Велинград)17+1023
 5 Марица (Белово)17+823
6Оборище II (Панагюрище)17-1819
7Левски (Паталеница)17-1516
8
Сарая17-1615
9
Вихър (Ветрен)17-2014
10Величково17-428
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)25+2138
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)25-2826
14Тракия (Мирянци)23-1425
 15 Левски (Ракитово)25-5921
16Спартак (Калугерово)23-3619
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)23-701

Кой е тук?

В момента има 169 посетителя в сайта

Приятели

. .
.