СКОНТО ООД

Вълнуващ старт на ученическите игри по баскетбол във Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 23 Февруари 2020 00:46
Тимът на ИСУ "В. Левски" (в оранжево) завоюва I място след успех срещу НПГГС "Хр. Ботев" (в зелено) 

Новата многофункционална спортна зала на НПГГС „Христо Ботев“ е домакин на общинските финали по баскетбол за ученици във Велинград.

Надпреварата започна на 21 февруари 2020 г. със срещите при XI-XII клас и ще продължи до 23 февруари включително с мачовете в останалите възрастови групи.

Турнирът при юношите бе открит с мача между домакините от НПГГС „Христо Ботев“ и ИСУ „Св. св. Кирил и Методий“. „Горските“ записаха историческа победа с 50:30 точки. Това бе и първо официално състезание в новото им спортно бижу.

Във втората среща фаворитите от ИСУ „Васил Левски“ се наложиха с 47:23 точки срещу селекцията на ИСУ „Св. св. Кирил и Методий“, която приключи на третата позиция в крайното подреждане.

Най-оспорвано протече срещата за първото място между ИСУ „Васил Левски“ и НПГГС „Христо Ботев“. Опитният тим на ИСУ „Васил Левски“ спечели с 41:29 срещу вдъхновения отбор на домакините.

Борислав ЙОРДАНОВ

Още подробности:

ИСУ „Св. св. Кирил и Методий“ е №1 в баскетбола при V-VII клас

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРБалкан (Бот)8:1Оборище (Пан)
КРРилски спортист0:2Пирин (ГД)
КРВихрен (Санд)0:1ФК Кюстендил
КРНадежда (Добр)1:1Левски (Чепинци)
КРСливнишки герой1:2Беласица (Пч)
КРЧавдар (Етрополе)2:2Марек (Дупница)
КРПирин (Разлог)4:2Ботев (Ихтиман)
КРВелбъжд (Кн)0:2Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)1:1Банско

"А" ОФГ Пз - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:0Вихър (Ветрен)      
КР       Марица (Белово)0:2Брацигово
КРТракиец (Глав)3:0Балкан (Варвара)
КРВеличково6:3Левски (Ракитово)

17 април 2021 г. (събота)

СЛ           Сарая3:0Лозен         

18 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Оборище II (Пан)-:-Чепинец (Вел)
16:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Левски (Пат)
16:00Родопи (Коз)-:-Локомотив (Септ)
 Спартак (Кал)-почива 

Обл. п-во за деца - XI кръг

18 април 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

10:30Локомотив (Септ)-:-Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)26+3361
2Марек (Дупница)26+4260
3Беласица (Петрич)26+2458
4ФК Кюстендил26+33 55
5Чавдар (Етрополе)26+1845
6Балкан (Ботевград)25+2242
7Оборище (Панагюрище)26+541
8
Пирин (Гоце Делчев)26+1139
9
Ботев (Ихтиман)26+834
10
Пирин (Разлог)26-1330
11Надежда (Доброславци)25-1128
12Рилски спортист (Самоков)26-1128
13Сливнишки герой (Сливница)26-827
14Гранит (Владая)26-2526
 15  Левски (Чепинци)26-3024
16Перун (Кресна)26-3219
17Банско26-2319
18Велбъжд (Кюстендил)26-4315
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

21 април 2021 г. (сряда) - 17:00 ч.

17:00Беласица (Пч)-:-Оборище (Пан)
17:00Велбъжд (Кн)-:-Рилски спортист
17:00Балкан (Бот)-:-Банско
17:00Перун (Кресна)-:-Марек (Дупница)
17:00Сливнишки герой-:-Гранит (Владая)
17:00Пирин (Разлог)-:-Левски (Чепинци)
17:00Вихрен (Санд)-:-Пирин (ГД)
17:00Надежда (Добр)-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Ботев (Ихтиман)-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)25+6969
 2 Балкан (Варвара)25+5065
3Брацигово24+6759
 4 Левски (Паталеница)25+2145
5Марица (Белово)24+2144
6Чепинец (Велинград)25+1637
7Локомотив (Септември)25-1032
 8 Величково24-331
9Вихър (Ветрен)24-1429
10
Родопи (Козарско)24-1129
11Тракиец (Главиница)25-1729
 12 Спартак (Калугерово)25-2929
13Оборище II (Панагюрище)25-2726
14Тракия (Пазарджик)24-2325
15Левски (Ракитово)24-1523
16Сарая24-3323
17Лозен24-622
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXVIII кръг

24 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Левски (Ракитово)-:-Марица (Белово)      
16:00Балкан (Варвара)-:-Родопи (Коз)
16:00Вихър (Ветрен)-:-Величково  
СЛЛозен-:-Тракия (Пз) 

25 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Брацигово-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Сарая
16:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)
   Локомотив (Септ)-почива

Кой е тук?

В момента има 42 посетителя в сайта

Приятели

. .
.