СКОНТО ООД

Временно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2019/20 ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 29 Февруари 2020 20:43

Ю Г О З А П А Д Н А  Т Р Е Т А  Л И Г А

 сезон 2019/20 г.

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 МИНЬОР /ПЕРНИК/ 18 13 3 2 34 6 42
2 СЕПТЕМВРИ /СИМИТЛИ/ 17 12 5 0 31 11 41
3 СПОРТИСТ /СВОГЕ/ 18 12 1 5 31 21 37
4 ВИХРЕН /САНДАНСКИ/ 18 11 4 3 29 14 37
5 ОБОРИЩЕ /ПАНАГЮРИЩЕ/ 18 10 4 4 30 10 34
6 ФК КЮСТЕНДИЛ 18 10 2 6 27 17 32
7 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /СЛИВНИЦА/ 18 8 3 7 27 22 27
8 БАНСКО 17 8 2 7 26 18 26
9 ЧАВДАР /ЕТРОПОЛЕ/ 18 6 5 7 30 26 23
10 БЕЛАСИЦА /ПЕТРИЧ/ 18 6 4 8 21 26 22
11 БОТЕВ /ИХТИМАН/ 18 6 4 8 14 24 22
12 НАДЕЖДА /ДОБРОСЛАВЦИ/ 18 5 3 10 28 35 18
13 ПИРИН /РАЗЛОГ/ 18 4 5 9 12 22 17
14 МАРЕК /ДУПНИЦА/ 18 4 4 10 19 39 16
15 БАЛКАН /БОТЕВГРАД/ 18 4 3 11 16 33 15
16 РИЛСКИ СПОРТИСТ /САМОКОВ/ 18 2 5 11 13 33 11
17 ПЕРУН /КРЕСНА/ 18 2 1 15 9 40 7

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях.

 
Следете ни в:

Квалификации - ЮЗ Трета лига

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Осогово", Кюстендил

КРЛевски-Раковски (Сф)
2:4Пирин II (Блгр)

Стадион "Витоша", Бистрица

КРОФК Костинброд4:1Металург (Пк)

Купа на АФЛ - ФИНАЛ

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Георги Бенковски", гр. Пазарджик
КРМарек (Дупница)2:3Розова долина (Каз)

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)34+6082
2ФК Кюстендил34+4979
3Беласица (Петрич)34+4178
4Вихрен (Сандански)34+38 75
5Оборище (Панагюрище)34+1460
6Балкан (Ботевград)34+2858
7Чавдар (Етрополе)34+1651
8
Ботев (Ихтиман)34+1246
9
Пирин (Гоце Делчев)34+545
10
Пирин (Разлог)34-1941
11Надежда (Доброславци)34-1636
12Сливнишки герой (Сливница)34-636
13Рилски спортист (Самоков)34-1534
14Банско34-1934
 15  Левски (Чепинци)34-3834
16Гранит (Владая)34-3132
17Перун (Кресна)34-5222
18Велбъжд (Кюстендил)34-6716
 Есенно класиране Подробно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)32+7982
 2 Балкан (Варвара)32+5472
3Брацигово32+7272
 4 Марица (Белово)32+1653
5Левски (Паталеница)32+2050
6Чепинец (Велинград)32+1546
7Величково32+143
 8 Локомотив (Септември)32-541
9Сарая32-2441
10
Тракия (Пазарджик)32-2840
11Тракиец (Главиница)32-1840
 12 Спартак (Калугерово)32-1940
13Родопи (Козарско)32-1340
14Вихър (Ветрен)32-2039
15Левски (Ракитово)32-1738
16Оборище II (Панагюрище)32-2736
17Лозен32-862
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 52 посетителя в сайта

Приятели

. .
.