СКОНТО ООД

Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2019-а ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 11 Януари 2020 22:51
Велинградските спортисти получиха заслужено признание за успехите си през 2019-а

26 велинградски спортисти бяха отличени от община Велинград за постиженията им през 2019 г.

Купите бяха връчени от председателя на Общински съвет Елисавета Сариева и заместник – кметовете Атанас Палигоров и Исмаил Моллов. 

За дългогодишната си спортна и треньорска дейност бе отличен Велчо Клешков – председател и треньор на ПК Белмекен. 

Индивидуален плакет получи състезателят по борба класически стил Николай Гушевилов.

Церемонията по награждаването се състоя на 9 януари 2020 г. Събитието ключваше богата програма, която бе високо оценена от присъстващите в голямата зала на община Велинград. В нея се включиха талантите на КСТ „Импулс”, школата по саксофон към ЦПЛР-ОДК- Велинград, звънчетата Венелин Каленов и Николета Сачкова и гласовитите деца на ВГ „Караоке”. 

Успешно в ролята на водещи се представиха Ани и Любчо от театралната школа с ръководител Иванка Дебелушина.

Тържеството приключи със стилен коктейл, подготвен от възпитаниците на ПГИТ „Ал. Константинов”. 

СК Атлас - Лидия Нанова, Даниел Бошнаков, Екатерина Андреева

ПК Чепинец - Eлица Овчарова, Антон Тупаров, Далас Велева

ВК Велинград волей - Йоана Бошнаковска, Васил Каленов, Илия Грънчаров

КСТ Импулс - Мирослав Бозев/Габриела Навякова, Борис Ушев/Ивана Енчева, Христо Манов/Криста Гушевилова

ФК Чепинец - Ивайло Горанов, Краси Кючуков, Йордан Славов

СК Бойни изкуства - Денис Фотенлиев, Димитър Лачев, Владимир Николчев

ПК Белмекен - Петър Мицин, Ясен Кичуков, Мария Ангелова

СК Здраве и дълголетие - Иванка Даскалова

Velsport24.com

 
Следете ни в:

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)38+6488
 2 Витоша (Бистрица)38+5681
3Чавдар (Етрополе)38+5080
4ФК Кюстендил38+4980
 5 Оборище (Панагюрище)38+1874
6Балкан (Ботевград)38+2471
7Банско38+2068
8
Пирин (Гоце Делчев)38-351
9Гранит (Владая)38-2048
10
Рилски спортист (Самоков)38-848
11Пирин (Разлог)38-147
 12 Костинброд38-946
 13 Надежда (Доброславци)38-1246
14Септември II (София)38-1345
 15 Сливнишки герой (Сливница)38-344
16Ботев (Ихтиман)38-1543
 17 Вихрен (Сандански)38-1243
18Хебър II (Пазарджик)38-1341
19Пирин II (Благоевград)38-5817
20Левски (Чепинци)38-1143
 Есенно класиране Крайно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 44 посетителя в сайта

Приятели

. .
.