СКОНТО ООД

Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2019-а ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 11 Януари 2020 22:51
Велинградските спортисти получиха заслужено признание за успехите си през 2019-а

26 велинградски спортисти бяха отличени от община Велинград за постиженията им през 2019 г.

Купите бяха връчени от председателя на Общински съвет Елисавета Сариева и заместник – кметовете Атанас Палигоров и Исмаил Моллов. 

За дългогодишната си спортна и треньорска дейност бе отличен Велчо Клешков – председател и треньор на ПК Белмекен. 

Индивидуален плакет получи състезателят по борба класически стил Николай Гушевилов.

Церемонията по награждаването се състоя на 9 януари 2020 г. Събитието ключваше богата програма, която бе високо оценена от присъстващите в голямата зала на община Велинград. В нея се включиха талантите на КСТ „Импулс”, школата по саксофон към ЦПЛР-ОДК- Велинград, звънчетата Венелин Каленов и Николета Сачкова и гласовитите деца на ВГ „Караоке”. 

Успешно в ролята на водещи се представиха Ани и Любчо от театралната школа с ръководител Иванка Дебелушина.

Тържеството приключи със стилен коктейл, подготвен от възпитаниците на ПГИТ „Ал. Константинов”. 

СК Атлас - Лидия Нанова, Даниел Бошнаков, Екатерина Андреева

ПК Чепинец - Eлица Овчарова, Антон Тупаров, Далас Велева

ВК Велинград волей - Йоана Бошнаковска, Васил Каленов, Илия Грънчаров

КСТ Импулс - Мирослав Бозев/Габриела Навякова, Борис Ушев/Ивана Енчева, Христо Манов/Криста Гушевилова

ФК Чепинец - Ивайло Горанов, Краси Кючуков, Йордан Славов

СК Бойни изкуства - Денис Фотенлиев, Димитър Лачев, Владимир Николчев

ПК Белмекен - Петър Мицин, Ясен Кичуков, Мария Ангелова

СК Здраве и дълголетие - Иванка Даскаловаа

Velsport24.com

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРБалкан (Бот)8:1Оборище (Пан)
КРРилски спортист0:2Пирин (ГД)
КРВихрен (Санд)0:1ФК Кюстендил
КРНадежда (Добр)1:1Левски (Чепинци)
КРСливнишки герой1:2Беласица (Пч)
КРЧавдар (Етрополе)2:2Марек (Дупница)
КРПирин (Разлог)4:2Ботев (Ихтиман)
КРВелбъжд (Кн)0:2Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)1:1Банско

"А" ОФГ Пз - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:0Вихър (Ветрен)      
КР       Марица (Белово)0:2Брацигово
КРТракиец (Глав)3:0Балкан (Варвара)
КРВеличково6:3Левски (Ракитово)

17 април 2021 г. (събота)

СЛ           Сарая3:0Лозен         

18 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:4Чепинец (Вел)
КРЧико-Бунара (Бяга)3:0Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)2:1Локомотив (Септ)
 Спартак (Кал)-почива 

Обл. п-во за деца - XI кръг

18 април 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЛокомотив (Септ)4:2Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)26+3361
2Марек (Дупница)26+4260
3Беласица (Петрич)26+2458
4ФК Кюстендил26+33 55
5Чавдар (Етрополе)26+1845
6Балкан (Ботевград)25+2242
7Оборище (Панагюрище)26+541
8
Пирин (Гоце Делчев)26+1139
9
Ботев (Ихтиман)26+834
10
Пирин (Разлог)26-1330
11Надежда (Доброславци)25-1128
12Рилски спортист (Самоков)26-1128
13Сливнишки герой (Сливница)26-827
14Гранит (Владая)26-2526
 15  Левски (Чепинци)26-3024
16Перун (Кресна)26-3219
17Банско26-2319
18Велбъжд (Кюстендил)26-4315
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

21 април 2021 г. (сряда) - 17:00 ч.

17:00Беласица (Пч)-:-Оборище (Пан)
17:00Велбъжд (Кн)-:-Рилски спортист
17:00Балкан (Бот)-:-Банско
17:00Перун (Кресна)-:-Марек (Дупница)
17:00Сливнишки герой-:-Гранит (Владая)
17:00Пирин (Разлог)-:-Левски (Чепинци)
17:00Вихрен (Санд)-:-Пирин (ГД)
17:00Надежда (Добр)-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Ботев (Ихтиман)-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)26+7272
 2 Балкан (Варвара)26+4765
3Брацигово25+6962
 4 Левски (Паталеница)26+1845
5Марица (Белово)25+1944
6Чепинец (Велинград)26+2040
7Величково25 034
 8 Локомотив (Септември)26-1132
9Родопи (Козарско)25-1032
10
Тракиец (Главиница)26-1432
11Вихър (Ветрен)26-1529
 12 Тракия (Пазарджик)25-2228
13Оборище II (Панагюрище)26-3126
14Сарая25-3026
15Спартак (Калугерово)25-2926
16Левски (Ракитово)25-1823
17Лозен25-652
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXVIII кръг

24 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Левски (Ракитово)-:-Марица (Белово)      
16:00Балкан (Варвара)-:-Родопи (Коз)
16:00Вихър (Ветрен)-:-Величково  
СЛЛозен-:-Тракия (Пз) 

25 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Брацигово-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Сарая
16:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)
   Локомотив (Септ)-почива

Кой е тук?

В момента има 29 посетителя в сайта

Приятели

. .
.