СКОНТО ООД

Коледно тържество събра спортни деятели и легенди във Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 21 Декември 2019 19:50
Няколко поколения спортисти и деятели, свързани с едни от най-значимите успехи, уважиха сбирката

50 легенди и деятели на спорта във Велинград изпратиха с празнично тържество на 19 декември отиващата си 2019-а година. Емоционалното събитие се проведе по инициатива на кмета на общината д-р Костадин Коев. 

Д-р Костадин Коев приветства участниците в коледното тържество

Няколко поколения спортисти и деятели уважиха срещата в ресторант „Чинарите“. Сред тях най-многобройна бе групата на футболистите, следвана от представители на плуването, ските и баскетбола.

Срещите на ветераните се провеждат за трета поредна година

Организацията на мащабната проява бе поверена на Явор Добрев. Бившият играч на велинградчани успешно влезе в ролята на главен мениджър на събитието. 

Спортните легенди похвалиха организацията на коледното тържество

Кметът д-р Костадин Коев отправи пожелания за здраве и успехи към присъстващите. Той не спести похвали и към Явор Добрев, който за трета поредна година е поел сериозния ангажимент да организира спортната общност. 

Кметът даде висока оценка на главния организатор на събитието Явор Добрев (вляво)

„Поздравявам ви, за силата на духа, за приятелството, което запазихте през годините! Продължавайте да сте заедно, да празнувате и да се радвате на спомените!“, каза още градоначалникът.

Бившият футболист на ФК Чепинец - Ангел Денизов (вдясно) бе сред наградените

По време на тържеството с плакети и други награди бе засвидетелствувано уважение и признание към 8 познати лица на велинградския спорт в миналото. 

Голаджията от миналото Орлин Кадьов (в средата) също бе сред отличените с приз

Сред отличените бяха футболните ветерани Ангел Денизов, Орлин Кадьов, Иван Благов и Георги Иванчев.

Участникът на две зимни олимпиади - Искрен Планков (в средата) бе сред наградените с индивидуален плакет

Специално признание от плувния спорт получиха Йорданка Пенина и Пейо Харизанов, а от ските – участникът на две зимни олимпиади Искрен Планков и Мария Стамболова.

От името на ПК Белмекен - Велчо Клешков получи приза за Йорданка Пенина

Част от наградените не успяха да присъстват поради лични ангажименти, но организаторите увериха, че в най-кратки срокове плакетите ще им бъдат връчени.

За доброто настроение и празнична атмосфера на всички присъстващи се грижеше местния оркестър „Балкан“. 

Явор Добрев поведе хорото в празничната вечер

Ветераните демонстрираха отлична форма и на дансинга, а кръшните хора бяха основна част от репертоара. 

Празничната атмосфера бе белязана от дълги и кръшни хора

В хода на вечерта всички участници в тържеството се събраха по традиция и за обща снимка от събитието.

Филип УСТАБАШИЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

9 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРОборище (Пан)3:2Вихрен (Санд)
КРХебър II (Пз)1:3Септември II (Сф)
КРНадежда (Добр)2:0Рилски спортист
КРЛевски (Чепинци)0:2Пирин (ГД)
КРОФК Костинброд1:1Ботев (Ихтиман)
КРСливнишки герой0:1ФК Кюстендил
КРГранит (Владая)1:3Витоша (Бистрица)
КРБеласица (Пч)1:1Балкан (Бот)
КРЧавдар (Етрополе)0:0Пирин (Разлог)
КРПирин II (Блгр)0:1Банско

"А" РГ Пз - IX кръг

9 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)0:1Юнак (Ивайло)
КРРодопи (Коз)1:0Тракиец (Глав)
КРВеличково2:0Брацигово
КРМарица (Белово)5:1Вихър (Ветрен)

10 октомври 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)3:0Спартак (Кал)
КРБалкан (Варвара)2:0Чико-Бунара (Бяга)
КРЛевски (Пат)6:1Локомотив (Септ)
 Сарая-почива

Обл. п-во за деца - V кръг

10 октомври 2021 г. (неделя) - 13:00 ч.

КРХебър 1918 (Пз)4:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)12+1431
 2 Витоша (Бистрица)12+1427
3Оборище (Панагюрище)12+1526
4ФК Кюстендил12+15 26
 5 Беласица (Петрич)12+1725
6Пирин (Гоце Делчев)12+823
7Чавдар (Етрополе)12+821
8
Гранит (Владая)12 018
9Септември II (София)12+117
10
Пирин (Разлог)12+117
11Рилски спортист (Самоков)12-216
 12 Сливнишки герой (Сливница)12 016
 13 Ботев (Ихтиман)12+516
14Банско12-315
 15 Вихрен (Сандански)12-711
16Хебър II (Пазарджик)12-129
 17 Костинброд12-67
18Надежда (Доброславци)12-206
19Пирин II (Блгр)12-174
20Левски (Чепинци)12-311
 Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

16 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00ФК Кюстендил-:-Оборище (Пан)
16:00Пирин (ГД)-:-Хебър II (Пз)
16:00Рилски спортист-:-Костинброд
16:00Пирин (Рз)-:-Гранит (Владая)
16:00Банско-:-Надежда (Добр)
16:00Вихрен (Санд)-:-Левски (Чепинци)
16:00Витоша (Бистрица)-:-Беласица (Пч)
16:00Балкан (Бот)-:-Пирин II (Блгр)
ОТЛСептември II (Сф)-:-Чавдар (Етр)

17 октомври 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Ботев (Ихт)-:-Сл. герой

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)8+1924
 2 Чико-Бунара (Бяга)9+2022
3Брацигово8+1518
 4 Левски (Паталеница)9+615
5Юнак (Ивайло)8+314
6Сарая8+212
7Марица (Белово)7+411
 8 Чепинец (Велинград)8+411
9Локомотив (Септември)8-89
10
Родопи (Козарско)9-159
11Спартак (Калугерово)9-68
 12 Вихър (Ветрен)9-78
13Величково8-77
14Тракиец (Главиница)8-115
15Тракия (Пазарджик)8-192
 

Подробно класиране

"А" РФГ Пз - X кръг

16 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сарая-:-Тракия (Пз)
16:00Тракиец (Глав)-:-Величково
16:00Вихър (Ветрен)-:-Балкан (Варвара)

17 октомври 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Брацигово-:-Чепинец (Вел)
16:00Спартак (Кал)-:-Марица (Белово)
16:00Локомотив (Септ)-:-Родопи (Коз)
16:00Юнак (Ивайло)-:-Левски (Пат)
 Чико-Бунара (Бяга)-почива 

Кой е тук?

В момента има 47 посетителя в сайта

Приятели

. .
.