СКОНТО ООД

ПК Белмекен в топ 5 на България, Петър Мицин - 4-кратен Държавен шампион ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 06 Декември 2019 18:24
ПК Белмекен бе представен на първенството от Петър Мицин и Мария Ангелова

Изключителни успехи по време на Държавното първенство по плуване за юноши и девойки младша възраст постигна Плувен клуб Белмекен – Велинград. Възпитаниците на треньорите Йорданка Пенина и Велчо Клешков се представиха много силно в шампионата, който се проведе  на 29.11 – 01.12.2019 г. в Стара Загора. В него премериха сили състезатели от 49 плувни клуба.

Носителят на 4 златни и 1 сребърен медал П. Мицин

При много силна конкуренция Петър Мицин спечели четири златни медала -  на  50 м св. стил /24.63/, 100 м. св. стил /53.46/, 100 м бътерфлай /59.07/ и 100 м съчетано /1.02.55/, и сребърен медал на 50 м бътерфлай /26.68/.  

При девойките Мария Ангелова подобри личните си резултати и се класира сред най-добрите  при девойките на 50, 100 и 200 м св. стил и 100 м съчетано.

Шампионът с треньора си Велчо Клешков

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В комплексното класиране по медали ПК „Белмекен“ завърши на престижнто пето място.

Velsport24.com

 
Следете ни в:

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)19+1945
 2 Беласица (Петрич)19+2944
3ФК Кюстендил19+2441
4Витоша (Бистрица)19+2541
 5 Чавдар (Етрополе)19+3040
6Оборище (Панагюрище)19+1437
7Гранит (Владая)19+130
8
Банско19+930
9Пирин (Гоце Делчев)19-329
10
Пирин (Разлог)19+127
11Сливнишки герой (Сливница)19+226
 12 Ботев (Ихтиман)19+125
 13 Рилски спортист (Самоков)19-723
14Септември II (София)19-820
 15 Вихрен (Сандански)19-719
16Надежда (Доброславци)19-1818
 17 Хебър II (Пазарджик)19-1516
18Костинброд19-1012
19Пирин II (Благоевград)19-355
20Левски (Чепинци)19-522
 Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3742
 2 Чико-Бунара (Бяга)14+2430
3Брацигово14+2229
 4 Левски (Паталеница)14+2228
5Марица (Белово)14+1126
6Чепинец (Велинград)14+721
7Юнак (Ивайло)14 020
 8 Сарая14-518
9Родопи (Козарско)14-2016
10
Величково14-516
11Локомотив (Септември)14-1114
 12 Вихър (Ветрен)14-1014
13Спартак (Калугерово)14-218
14Тракиец (Главиница)14-258
15Тракия (Пазарджик)14-264
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 19 посетителя в сайта

Приятели

. .
.