СКОНТО ООД

ПК Белмекен в топ 5 на България, Петър Мицин - 4-кратен Държавен шампион ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 06 Декември 2019 17:24
ПК Белмекен бе представен на първенството от Петър Мицин и Мария Ангелова

Изключителни успехи по време на Държавното първенство по плуване за юноши и девойки младша възраст постигна Плувен клуб Белмекен – Велинград. Възпитаниците на треньорите Йорданка Пенина и Велчо Клешков се представиха много силно в шампионата, който се проведе  на 29.11 – 01.12.2019 г. в Стара Загора. В него премериха сили състезатели от 49 плувни клуба.

Носителят на 4 златни и 1 сребърен медал П. Мицин

При много силна конкуренция Петър Мицин спечели четири златни медала -  на  50 м св. стил /24.63/, 100 м. св. стил /53.46/, 100 м бътерфлай /59.07/ и 100 м съчетано /1.02.55/, и сребърен медал на 50 м бътерфлай /26.68/.  

При девойките Мария Ангелова подобри личните си резултати и се класира сред най-добрите  при девойките на 50, 100 и 200 м св. стил и 100 м съчетано.

Шампионът с треньора си Велчо Клешков

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В комплексното класиране по медали ПК „Белмекен“ завърши на престижнто пето място.

Velsport24.com

 
Следете ни в:

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 46 посетителя в сайта

Приятели

. .
.