СКОНТО ООД

12 медала за ПК Белмекен от плувния турнир „Пловдив“ ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 21 Ноември 2019 22:16
Петър Мицин и Мария Ангелова със своята треньорка Йорданка Пенина

ПК Белмекен - Велинград с треньори Йорданка Пенина и Велчо Клешков се завърна с 5 златни, 5 сребърни и 2 бронзови медала от плувния турнир „Пловдив 2019“. Шестото издание на надпреварата в „града под тепетата“ събра 548 състезатели от 45 плувни клуба. 

Щафетата на ПК Белмекен грабна сребърни медали на 4х50 м св. стил микс

Петър Мицин спечели златни медали в 4 дисциплини – 50 и 100 м св. стил, 50 м бътерфлай и 100 м съчетано. Състезателят на ПК Белмекен освен това вдигна и купата и бе награден за най – добър плувец на турнира при юношите младша възраст. 

Мария АнгеловаХристо ДжонгаловЯсен Кичуков

При девойките младша възраст Мария Ангелова победи на 50 м св. стил и взе 2 сребърни медала на 100 м св. стил и 400 м съчетано.

Петър Мицин

Христо Джонгалов спечели 2 сребърни отличия на 50 м св. стил и 50 м гръб и добави бронзов на 100 м съчетано и се класира сред тримата най – добри състезатели на турнира при децата. 

При мъжете Ясен Кичуков е сред най – силните спринтьори с бронзов медал на 50 м св. стил.  

Щафетата на клуба на 4 х 50 м св. стил микс в състав Петър Мицин, Ясен Кичуков, Мария Ангелова и Лета Бучкова спечели сребърните медали.

Квартетът при децата на 4х50 м св. стил в състав Христо Джонгалов, Момчил Стамболов, Любка Мицина и Кристина Дончева се класира на осмо място.

В челните места и с лични рекорди се отличиха също Емил Юруков, Петър Водев, Мартин Гърбев, Александрина Тожарова и Никол Алексиева.

Velsport24.com

 
Следете ни в:

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)16+2939
 2 Чавдар (Етрополе)15+2134
3Балкан (Ботевград)17+731
4Сливнишки герой (Сливница)16+630
 5 Славия II (София)16+525
6Банско тийм16 025
7ЦСКА 1948 III (София)17-617
8
Септември II (София)17-517
9Ботев (Ихтиман)16-1015
10
Левски-Раковски (София)16-1615
11Пирин (Гоце Делчев)16-316
  

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил17+2534
 2 Вихрен (Сандански)15+1632
3ОФК Костинброд14+1132
4ЦСКА II (София)15+1724
 5 Рилски спортист (Самоков)16+824
6Оборище (Панагюрище)16-724
7Септември (Симитли)16+322
8
Левски II (София)15 016
9Гранит (Владая)16-1812
10
Пирин (Разлог)15-1811
11Надежда (Доброславци)17-374
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Брацигово13+3637
 2 Хебър II (Пазарджик)13+8632
3Левски (Паталеница)13+2025
4Локомотив (Септември)13-2118
 5 Марица (Белово)13-318
6Оборище II (Панагюрище)13+517
7Спартак (Калугерово)13-2713
8
Спартак (Пещера)13-2913
9
Тракиец (Главиница)13-2612
10Юнак (Ивайло)13-424
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)12+4736
 2 Чепинец (Велинград)11+3928
3Чико-Бунара (Бяга)12+2928
4Величково12+721
 5 Сарая11+118
6Лозен11-259
7Тракия (Пазарджик)12-286
8
Звезда (Семчиново)12-266
9
Вихър (Ветрен)11-443
  

Кой е тук?

В момента има 15 посетителя в сайта

Приятели

. .
.