СКОНТО ООД

Програма на футболните срещи от УСИ във Велинград - 2019/20 г. ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 02 Ноември 2019 15:52

V - VII клас  

Етап

Дата и час

Отбори

Резултат

Квалиф. кръг

21.10.19 г.
(понеделник)
14:00 ч.

ОУ „Иван Вазов” /Пашови/

СУ „Хр. Смирненски”
/Св. Петка/

2:1

Квалиф. кръг

21.10.19 г.
(понеделник)
15:00 ч.

ОУ „Неофит Рилски” /Велинград/

ОУ „Васил Левски”
/Кръстава/

7:0

Четвъртфинал №1

22.10.19 г.
(вторник)
14:00 ч.

ОУ „Георги Бенковски” /Велинград/

ИСУ „Св. Св. Кирил и Методий”
/Велинград/

0:5

Четвъртфинал №2

22.10.19 г.
(вторник)
15:00 ч.

ИСУ „Васил Левски”
/Велинград/

СУ „М. Драгинов”
/Драгиново/

1:6

Четвъртфинал №3

24.10.19 г.
(четвъртък)
14:00 ч.

ОУ „Васил Левски” /Грашево/

ОУ „Иван Вазов” /Пашови/

1:0

Четвъртфинал №4

24.10.19 г.
(четвъртък)
15:00 ч.

ОУ „Христо Ботев” /Велинград/

ОУ „Неофит Рилски” /Велинград/

2:3*
*след дузпи

Полуфинал №1

29.10.19 г.
(вторник)
14:00 ч.

ОУ „Васил Левски”
/Грашево/

ОУ „Неофит Рилски” /Велинград/

0:2

Полуфинал №2

29.10.19 г.
(вторник)
15:00 ч.

ИСУ „Св. Св. Кирил и Методий”
/Велинград/

СУ „М. Драгинов”
/Драгиново/

4:0 

Мач за 3-4 място

06.11.19 г.
(сряда)
14:00 ч.

ОУ „Васил Левски” /Грашево/

СУ „М. Драгинов”
/Драгиново/

2:4

Финал

06.11.19 г.
(сряда)
15:00 ч.

ОУ „Неофит Рилски” /Велинград/

ИСУ „Св. Св. Кирил и Методий”
/Велинград/

0:1

 VIII - X клас 

Етап 

Дата и час 

Отбори 

Резултат 

Квалиф. кръг 

23.10.19 г.
(сряда)
15:15 ч.

НПГГС  „Христо Ботев”
/Велинград/

ПГИТ „Алеко Константинов”
/Велинград/

9:0

Полуфинал №1

30.10.19 г.
(сряда)
14:00 ч.

ИСУ „Васил Левски”
/Велинград/

НПГГС  „Христо Ботев”
/Велинград/

1:2

 

Полуфинал №2 

30.10.19 г.
(сряда)
15:30 ч.

ИСУ „Св. Св. Кирил и Методий”
/Велинград/ 

СУ „М. Драгинов”
/Драгиново/

3:1

 

Мач за 3-4 място 

06.11.19 г.
(сряда)
16:00 ч.

ИСУ „Васил Левски”
/Велинград/ 

СУ „М. Драгинов”
/Драгиново/ 

0:3 (сл.)

 

Финал

08.11.19 г.
(петък)
15:30 ч. 

НПГГС  „Христо Ботев”
/Велинград/ 

ИСУ „Св. Св. Кирил и Методий”
/Велинград/ 

8:0 

 

XI - XII клас  

Етап

Дата и час

Отбори

Резултат

Квалиф. кръг

22.10.19 г.
(вторник)
16:00 ч.

ИСУ „Васил Левски”
/Велинград/

ИСУ „Св. Св. Кирил и Методий”
/Велинград/

2:1

Квалиф. кръг

23.10.19 г.
(сряда)
14:00 ч.

ПГД „Иван Вазов“
/Велинград/

СУ „Хр. Смирненски”
/Св. Петка/

3:2

Полуфинал №1

05.11.19 г.
(вторник)
14:00 ч.

ПГД „Иван Вазов“
/Велинград/

ИСУ „Васил Левски”
/Велинград/

0:7

Полуфинал №2

05.11.19 г.
(вторник)
15:30 ч.

НПГГС  „Христо Ботев”
/Велинград/

ПГИТ „Алеко Константинов”
/Велинград/

1:4

Мач за 3-4 място

07.11.19 г.
(четвъртък)
14:00 ч.

 ПГД „Иван Вазов“

/Велинград/

 НПГГС  „Христо Ботев”

/Велинград/

3:0 (сл.)

Финал

08.11.19 г.
(петък)
14:00 ч.

 ИСУ „Васил Левски”

/Велинград/

ПГИТ „Алеко Константинов”

/Велинград/

5:6*      *след дузпи


Още по темата:

Ученическото първенство по футбол навлиза в решителна фаза

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XIX кръг

27 ноември 2021 г. (събота) - 14:00 ч.

КРСл. герой0:1Оборище (Пан)
КРНадежда (Добр)1:0Хебър II (Пз)
КРКостинброд4:1Левски (Чепинци)
КРРилски спортист2:3Гранит (Владая)
КРБанско0:0Чавдар (Етр)
КРБотев (Ихт)0:2Беласица (Пч)
КРВихрен (Санд)0:0Витоша (Бистрица)
КРПирин (ГД)3:1Пирин (Рз)
КРФК Кюстендил1:0Балкан (Бот)
КРСептември II (Сф)2:0Пирин II (Блгр)

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

27 ноември 2021 г. (събота) - 14:00 ч.

КРТракия (Пз)0:3Марица (Белово)

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)19+1945
 2 Беласица (Петрич)19+2944
3ФК Кюстендил19+2441
4Витоша (Бистрица)19+2541
 5 Чавдар (Етрополе)19+3040
6Оборище (Панагюрище)19+1437
7Гранит (Владая)19+130
8
Банско19+930
9Пирин (Гоце Делчев)19-329
10
Пирин (Разлог)19+127
11Сливнишки герой (Сливница)19+226
 12 Ботев (Ихтиман)19+125
 13 Рилски спортист (Самоков)19-723
14Септември II (София)19-820
 15 Вихрен (Сандански)19-719
16Надежда (Доброславци)19-1818
 17 Хебър II (Пазарджик)19-1516
18Костинброд19-1012
19Пирин II (Благоевград)19-355
20Левски (Чепинци)19-522
 Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3742
 2 Чико-Бунара (Бяга)14+2430
3Брацигово14+2229
 4 Левски (Паталеница)14+2228
5Марица (Белово)14+1126
6Чепинец (Велинград)14+721
7Юнак (Ивайло)14 020
 8 Сарая14-518
9Родопи (Козарско)14-2016
10
Величково14-516
11Локомотив (Септември)14-1114
 12 Вихър (Ветрен)14-1014
13Спартак (Калугерово)14-218
14Тракиец (Главиница)14-258
15Тракия (Пазарджик)14-264
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 30 посетителя в сайта

Приятели

. .
.