СКОНТО ООД

Чепинец прескочи Светкавица с 1:7 ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 21 Октомври 2019 21:45
Футболистите на Чепинец записаха нов убедителен успех, този път в Синитево

Отборът на Чепинец продължи победната си серия в Четвърта лига – Пазарджик. Велинградчани сразиха с 1:7 домакините от Светкавица (Синитево), постигайки четвърти пореден успех в първенството.

Още до почивката преднината на Чепинец набъбна до 0:5. С по две попадения се отличиха Васил Василев (7, 12 мин.) и Илиян Генов (31, 42 мин.). С един гол пък се отчете юношата Ивайло Горанов (36 мин.). 

През втората част добавиха още две попадения, които бяха дело на Христо Костов (65, 80 мин.). Почетният гол за Светкавица падна в 78-та минута.

Заради провеждането на местните избори, срещите от следващите два шампионатни кръга бяха отложени за месец декември. Паузата в първенството ще продължи до 9/10 ноември, когато са планирани двубоите от XII кръг.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XIX кръг

27 ноември 2021 г. (събота) - 14:00 ч.

КРСл. герой0:1Оборище (Пан)
КРНадежда (Добр)1:0Хебър II (Пз)
КРКостинброд4:1Левски (Чепинци)
КРРилски спортист2:3Гранит (Владая)
КРБанско0:0Чавдар (Етр)
КРБотев (Ихт)0:2Беласица (Пч)
КРВихрен (Санд)0:0Витоша (Бистрица)
КРПирин (ГД)3:1Пирин (Рз)
КРФК Кюстендил1:0Балкан (Бот)
КРСептември II (Сф)2:0Пирин II (Блгр)

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

27 ноември 2021 г. (събота) - 14:00 ч.

КРТракия (Пз)0:3Марица (Белово)

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)19+1945
 2 Беласица (Петрич)19+2944
3ФК Кюстендил19+2441
4Витоша (Бистрица)19+2541
 5 Чавдар (Етрополе)19+3040
6Оборище (Панагюрище)19+1437
7Гранит (Владая)19+130
8
Банско19+930
9Пирин (Гоце Делчев)19-329
10
Пирин (Разлог)19+127
11Сливнишки герой (Сливница)19+226
 12 Ботев (Ихтиман)19+125
 13 Рилски спортист (Самоков)19-723
14Септември II (София)19-820
 15 Вихрен (Сандански)19-719
16Надежда (Доброславци)19-1818
 17 Хебър II (Пазарджик)19-1516
18Костинброд19-1012
19Пирин II (Благоевград)19-355
20Левски (Чепинци)19-522
 Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3742
 2 Чико-Бунара (Бяга)14+2430
3Брацигово14+2229
 4 Левски (Паталеница)14+2228
5Марица (Белово)14+1126
6Чепинец (Велинград)14+721
7Юнак (Ивайло)14 020
 8 Сарая14-518
9Родопи (Козарско)14-2016
10
Величково14-516
11Локомотив (Септември)14-1114
 12 Вихър (Ветрен)14-1014
13Спартак (Калугерово)14-218
14Тракиец (Главиница)14-258
15Тракия (Пазарджик)14-264
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 30 посетителя в сайта

Приятели

. .
.